Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 25 липня, 13:26:01

Змінити Статут Чернігова так щоб громадяни могли пропонувати депутатам проекти рішень

11.04.2015   10:40

Громадські активісти зібрали 18 підписів депутатів Чернігівської міської ради під проектом рішення який відкриє шлях до впровадження процедури місцевих ініціатив в Чернігові.

Проект рішення був зареєстрований в канцелярії Чернігівської міської  ради згідно регламенту, тож міський голова Чернігова Олександр Соколов має включити питання до порядку денного сесії.  Чергова сесія Чернігівської міської ради запланована на 24 квітня.

Розроблений  проект рішення передбачає внесення змін до Статуту територіальної громади міста Чернігова в частині, що стосується процедури місцевої ініціативи – а саме  кількості підписів на підтримку проекту рішення, розробленого активними містянами.  Нагадаємо, що сьогодні аби внести проект рішення чернігівцям на розгляд сесії міської ради по процедурі місцевої ініціативи згідно положень Статуту необхідно  зібрати більше 20 000 підписів городян, що нереально і ніколи не буде працювати. 

Запропонованими змінами до Статуту цю цифру пропонується зменшити до 300 підписів.

Приємно відзначити, що більшість  депутатів до яких зверталася ініціативна  група з проханням поставити свій підпис під проектом рішення не відмовили, це   Олександр Антонов, Іван Бакшун, Василь Білогура, Андрій Вареник, Ірина Должикова, Костянтин Іванов, В’ячеслав Лебідь, Олександр Мельник, Олег Мороз, Олег Русін, Віктор Сехін , Людмила Скоробагатько , Артем Стах, Олександр Ткаченко, Валентина Трахтенберг, Світлана Федорова, Віталій Федотов та Олександр Шкурат.
 
Відмовився підписати лише комуніст Іван Клановець.

Останні новини Чернігівщини

25 липня: цей день в Україні і світі 08:16

ДЕНЬ 883 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 883 RUSSIAN AGRESSION

У Бахмацькому ліцеї збудують укриття та реконструюють харчоблок 16:44

Бахмацький ліцей № 1 є провідним та найбільшим закладом освіти територіальної громади. У 2023-2024 навчальному році тут здобували освіту 875 учнів.

єРобота на Чернігівщині: грантові програми для бізнесу від служби зайнятості 16:39

Вже 349 мешканців області для започаткування або розвитку бізнесу скористалися програмою «Власна справа» та 11 - програмою «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей», які реалізуються в межах урядового проєкту єРобота.

У січні-червні 2024 року на Чернігівщині сплачено 16,2 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 16:36

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-червні 2024 року сплачено 10 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів, що на 9,8 відс. (на 893 млн грн) перевищує факт надходжень відповідного періоду 2023 року.

 «Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 12:21

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток». Ставтесь уважно та критично до будь-яких подібних пропозицій миттєвого отримання прибутку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини