Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 22 жовтня, 22:01:19

Депутатському корпусу-2010 один рік

18.10.2011   14:59Агенцiя

Рік плідної праці чи депутатські обіцянки-цяцянки? У Експертному клубі “Чиста політика” відбувся круглий стіл, присвячений річниці роботи чернігівських депутатів 6 скликання.

До участі були запрошені експерти та депутати від політичних партій, що представлені у Чернігівській міській раді. Основна тема для обговорення: у якому обсязі депутати реалізували (або не реалізували) свої передвиборчі обіцянки?

Були присутніми на круглому столі представники шести партій, що представлені у Чернігівській міській раді: партія “Удар Віталія Кличка” (Сергій Аверченко), Партія регіонів (Олександр Шкурат), партія “Батьківщина” (В’ячеслав Лебідь), Комуністична партія України (Михайло Петрущенков), партія “Громадянська солідарність” (Валентина Трахтенберг), “Громадянська позиція” (Олександр Мельник).

Перед початком обговорення голова освітнього центру “Ініціатива” Павло Пущенко представив презентацію “Перша оцінка роботи чернігівських депутатів” (з презентацією можна ознайомитися за адресою http://www.slideshare.net/p_pavlo/ss-9731137). Характеристика роботи партій у презентації оцінювалася за кількома критеріями: “передвиборчі обіцянки”, “не виконано”, “виконано”, “виконано частково/були спроби виконання”, “важко відповісти”.

“Нам довелося по крихтам збирати передвиборчі обіцянки з агітаційних матеріалів, газет, листівок. Але більшість обіцянок місцевих політиків нам все ж вдалося зафіксувати. Тепер діючі депутати не зможуть “забути” своїх обіцянок”, – зазначив Павло Пущенко.

Після презентації кожен депутат прокоментував свою діяльність та діяльність своїх партій за рік роботи у депутатському корпусі (politika.cn.ua).
 

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 202 нових випадки COVID-19

Виявлено 202 нових випадки COVID-19 16:50

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 22 жовтня зафіксовано 202 нових випадки інфікування COVID-19.

Проаналізували готовність області до проведення виборів

Проаналізували готовність області до проведення виборів 12:41

Вибори, які мають відбутися в Україні вже найближчої неділі, відрізняються від попередніх за кількома пунктами. Серед основних — новий виборчий кодекс, нові громади, які вперше обиратимуть своїх депутатів, епідемія коронавірусу, яка значно ускладнює організацію виборчого процесу.

За позовом прокурора суд зобов’язав оформити право власності на будівлю дитячого садка

За позовом прокурора суд зобов’язав оформити право власності на будівлю дитячого садка 12:18

Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов Ніжинської місцевої прокуратури, зобов’язавши одну із сільських рад Ніжинського району вчинити дії щодо реєстрації права власності на будівлю дитячого садка площею 480 кв.м. орієнтовною вартістю 4,2 млн. грн.

Які працівники потрібні роботодавцям сьогодні?

Які працівники потрібні роботодавцям сьогодні? 10:51

Майже 8 тисяч безробітних громадян працевлаштовано обласною службою зайнятості протягом січня-вересня 2020 року, що на 6% більше, ніж за відповідний період торік. Про це свідчить підсумкова статистика за 9 місяців. Отже, яку роботу пропонують роботодавці сьогодні?

У Чернігові провели торги з продажу права оренди на дві земельні ділянки

У Чернігові провели торги з продажу права оренди на дві земельні ділянки 10:45

21 жовтня в Чернігівській міській раді відбулися торги з продажу права оренди на дві земельні ділянки несільськогосподарського призначення комунальної власності.