Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 липня, 21:01:02

Депутатському корпусу-2010 один рік

18.10.2011   14:59Агенцiя

Рік плідної праці чи депутатські обіцянки-цяцянки? У Експертному клубі “Чиста політика” відбувся круглий стіл, присвячений річниці роботи чернігівських депутатів 6 скликання.

До участі були запрошені експерти та депутати від політичних партій, що представлені у Чернігівській міській раді. Основна тема для обговорення: у якому обсязі депутати реалізували (або не реалізували) свої передвиборчі обіцянки?

Були присутніми на круглому столі представники шести партій, що представлені у Чернігівській міській раді: партія “Удар Віталія Кличка” (Сергій Аверченко), Партія регіонів (Олександр Шкурат), партія “Батьківщина” (В’ячеслав Лебідь), Комуністична партія України (Михайло Петрущенков), партія “Громадянська солідарність” (Валентина Трахтенберг), “Громадянська позиція” (Олександр Мельник).

Перед початком обговорення голова освітнього центру “Ініціатива” Павло Пущенко представив презентацію “Перша оцінка роботи чернігівських депутатів” (з презентацією можна ознайомитися за адресою http://www.slideshare.net/p_pavlo/ss-9731137). Характеристика роботи партій у презентації оцінювалася за кількома критеріями: “передвиборчі обіцянки”, “не виконано”, “виконано”, “виконано частково/були спроби виконання”, “важко відповісти”.

“Нам довелося по крихтам збирати передвиборчі обіцянки з агітаційних матеріалів, газет, листівок. Але більшість обіцянок місцевих політиків нам все ж вдалося зафіксувати. Тепер діючі депутати не зможуть “забути” своїх обіцянок”, – зазначив Павло Пущенко.

Після презентації кожен депутат прокоментував свою діяльність та діяльність своїх партій за рік роботи у депутатському корпусі (politika.cn.ua).
 

Останні новини Чернігівщини

Відбувся конкурс на посаду директора дитячого закладу оздоровлення та відпочинку

Відбувся конкурс на посаду директора дитячого закладу оздоровлення та відпочинку "ДИВОСВІТ" 16:28

У обласній державній адміністрації відбувся заключний етап конкурсного відбору на посаду директора Позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «ДИВОСВІТ» Чернігівської обласної ради.

Ніжин: відбулось засідання виконавчого комітету

Ніжин: відбулось засідання виконавчого комітету 16:22

2 липня відбулося засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

У Прилуках відкрито кімнату-експозицію Олега Кошового

У Прилуках відкрито кімнату-експозицію Олега Кошового 13:01

Карантин вносить свої обмеження в роботу кожного закладу, кожної організації, да і в життя кожної людини. Але не залежно ні від чого хочеться працювати і щось творити.

Витрати населення області. ДОВІДКА

Витрати населення області. ДОВІДКА 12:45

За підсумками проведеного вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, сукупні витрати одного домогосподарства в області у 2019 році становили в середньому 9996 грн на місяць, що на 9% більше, ніж у 2018 році.

Моніторингові дослідження якості води

Моніторингові дослідження якості води 12:39

За результатами досліджень мікробіологічні показники якості поверхневих водойм відповідають вимогам нормативних документів.