Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 січня, 13:46:03

Транспортний колапс пана Миргородського

10.04.2015   12:34

Вчора та сьогодні сотні чернігівців не могли добратися до мікрорайону Рокоссовського. Виконком і перевізники не чули як їх згадували сотні наелектризованих людей.

Сайт «Високий вал» повідомляє, що вчора з 20:00 до 21:00 години жодне маршрутне таксі не проїхало від зупинки «Центральний ринок» у бік вулиці Рокосовського, окрім трьох забитих маршруток №8. Мер міста, виконком та профільні керівники наче навмисно намагаються викликати гнів чернігівців, які просто на вилах можуть винести міську раду за таке знущання над мешканцями міста.

У міській раді відповідають за організацію транспортних перевезень перший зам Соколова Миргородський та начальник профільного управління Воронін. I якщо останній вже думає про пенсію, до Миколи Миргородського у чернігівців все більше і більше запитань.

За рік своєї роботи на цій посаді він уже вдруге займається питанням підняття тарифів на проїзд у громадському транспорті і вдруге питання не обійшлося без скандалу. Нагадаємо, в минулому році Антимонопольний комітет визнав рішення про підвищення тарифів незаконним і міськвиконком переголосовував своє ж рішення.

Зараз же чиновники мерії пішли на шантаж перевізників і замість того, щоб розривати з ними договори за невиконання зобов’язань, на таємному засіданні виконкому з ініціативи Соколова та Миргородскього приймають рішення про чергове здорожчання проїзду.

Перший заступник міського голови банально діє в інтересах перевізників, геть забувши про інтереси рядових городян. Транспортна сфера у місті лишається монополізованою. Не влада диктує умови роботи перевізникам, а вони визначають як будуть працювати і за якою ціною.

Якби Микола Миколайович, замість того, щоб проводити в робочий час регулярні наради в офісі пана Дубіля та домовлятися за знижку на газ для перевізників-монополістів, займався своїми посадовими обов’язками, то ми б і не спостерігали за цим транспортним колапсом та саботажем владою Соколова інтересів мешканців міста.

Іван Побиван


PR

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові вшанували пам’ять жертв Голокосту

У Чернігові вшанували пам’ять жертв Голокосту 13:25

27 січня, в усьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Ця пам’ятна дата запроваджена рішенням Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй від 1 листопада 2005 року.

Ніжин: щотижнева оперативна нарада при міському голові

Ніжин: щотижнева оперативна нарада при міському голові 12:42

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Андрій Прокопенко: Будемо підтримувати переробників легальної деревини

Андрій Прокопенко: Будемо підтримувати переробників легальної деревини 12:25

Минулого тижня під час робочої поїздки на Корюківщину голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко разом із Корюківським міським головою Ратаном Ахмедовим відвідали ТОВ «Слав-Форест». Це найбільший завод з переробки деревини в області. Обсяг інвестицій – 10 мільйонів євро.

Новий дитсадок на Масанах завдяки тепловим насосам економить на опаленні

Новий дитсадок на Масанах завдяки тепловим насосам економить на опаленні 12:12

Минулого року у Чернігові в мікрорайоні Масани відкрили новий сучасний дошкільний освітній заклад №3 «Дитяча Академія».

Прикарпатський “Ґердан” у бандурному абонементі

Прикарпатський “Ґердан” у бандурному абонементі 12:03

Колектив “Ґердан” добре знайомий любителям музики — і не тільки в Україні, а й далеко за її межами, його можна назвати одним з мистецьких символів Прикарпаття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини