Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 23 вересня, 01:54:40

Комунальні підприємства обласної ради: як працюємо?

09.04.2015   09:36Агенцiя

8 квітня заступник голови обласної ради Валентин Мельничук взяв участь у засіданні постійної комісії обласної ради з питань управління та розпорядження об'єктами комунальної власності, яке провів її голова Микола Стрілець.

Депутати розглянули звіти керівників комунальних підприємств «Чернігівоблагроліс», «Ліки України», «Облсвітло» та чотирьох підприємств бюро технічної інвентаризації щодо стану їх фінансово-господарської діяльності за 2014 рік та перспектив розвитку.

Заслухавши директорів комунальних підприємств, комісія їх звіти взяла до відома.

З метою недопущення збільшення цін на ліки для населення в умовах зростання закупівельної їх вартості, для поповнення обігових коштів комунального підприємства «Ліки України» та забезпечення обсягів необхідних запасів ліків, комісією внесено пропозицію: обласній раді звільнити підприємство у 2015 році від сплати частини прибутку до обласного бюджету.

Також комісією рекомендовано керівництву обласної представницької влади забезпечити виконання рішення обласної ради від 18 червня 2013 року «Про збільшення статутного капіталу комунального підприємства «Облсвітло» Чернігівської обласної ради» в частині дофінансування підприємства у розмірі 300 тис. грн для погашення заборгованості перед контрагентами за проведені ремонтні роботи по облаштуванню виробничої бази за адресою: вул. Робоча, 6, у м. Чернігові.

Депутати обласної ради обласної звернули увагу керівників комунальних підприємств обласної ради на необхідність:
- забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та обов'язкових платежів, виплати заробітної плати на підприємствах;
- забезпечення прибутковості у роботі підприємств не нижче показника фінансового плану.

Управлінню комунального майна обласної ради рекомендовано продовжити контроль за виконанням фінансових планів підприємства на 2015 рік, здійснювати щоквартальний моніторинг фінансово-господарської діяльності.

Також на засіданні розглянуті інші поточні питання щодо надання дозволу на безоплатну передачу майна та встановлення зменшеного розміру орендної плати.

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 33 нових випадки COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 33 нових випадки COVID-19 19:21

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 22 вересня в області зафіксовано 33 нових випадки COVID-19.

Протизсувні роботи на березі Снова у Седневі може частково профінансувати обласний прориродоохоронний фонд 16:43

У Седневі поблизу навчально-виховного комплексу вздовж берегової зони річки Снов поступово зсувається ґрунт. Ситуацію обговорили вчора, 21 вересня, в облдержадміністрації на нараді, яку провів заступник голови Чернігівської ОДА Дмитро Іванов.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 2 544 особи

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 2 544 особи 16:31

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 22 вересня в області щеплено першою та другою дозою 309 840 людей.

В Чернігівській обласній прокуратурі обговорили стан протидії злочинності у бюджетній сфері

В Чернігівській обласній прокуратурі обговорили стан протидії злочинності у бюджетній сфері 16:29

У середу 22 вересня року, під головуванням керівника Чернігівської обласної прокуратури Сергія Василини відбулася спільна нарада керівників правоохоронних органів регіону.

62 мільйони гривень на реалізацію проєктів стратегії розвитку планують витратити у Срібнянській громаді

62 мільйони гривень на реалізацію проєктів стратегії розвитку планують витратити у Срібнянській громаді 10:14

Для реалізації 44 проєктів першого плану з реалізації Стратегії розвитку до 2027 року Робоча група пропонує витратити 62 мільйони гривень. Ці проєкти планують реалізувати за перші два роки та три місяці впровадження стратегії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини