Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 3 грудня, 05:28:07

Комунальні підприємства обласної ради: як працюємо?

09.04.2015   09:36Агенцiя

8 квітня заступник голови обласної ради Валентин Мельничук взяв участь у засіданні постійної комісії обласної ради з питань управління та розпорядження об'єктами комунальної власності, яке провів її голова Микола Стрілець.

Депутати розглянули звіти керівників комунальних підприємств «Чернігівоблагроліс», «Ліки України», «Облсвітло» та чотирьох підприємств бюро технічної інвентаризації щодо стану їх фінансово-господарської діяльності за 2014 рік та перспектив розвитку.

Заслухавши директорів комунальних підприємств, комісія їх звіти взяла до відома.

З метою недопущення збільшення цін на ліки для населення в умовах зростання закупівельної їх вартості, для поповнення обігових коштів комунального підприємства «Ліки України» та забезпечення обсягів необхідних запасів ліків, комісією внесено пропозицію: обласній раді звільнити підприємство у 2015 році від сплати частини прибутку до обласного бюджету.

Також комісією рекомендовано керівництву обласної представницької влади забезпечити виконання рішення обласної ради від 18 червня 2013 року «Про збільшення статутного капіталу комунального підприємства «Облсвітло» Чернігівської обласної ради» в частині дофінансування підприємства у розмірі 300 тис. грн для погашення заборгованості перед контрагентами за проведені ремонтні роботи по облаштуванню виробничої бази за адресою: вул. Робоча, 6, у м. Чернігові.

Депутати обласної ради обласної звернули увагу керівників комунальних підприємств обласної ради на необхідність:
- забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та обов'язкових платежів, виплати заробітної плати на підприємствах;
- забезпечення прибутковості у роботі підприємств не нижче показника фінансового плану.

Управлінню комунального майна обласної ради рекомендовано продовжити контроль за виконанням фінансових планів підприємства на 2015 рік, здійснювати щоквартальний моніторинг фінансово-господарської діяльності.

Також на засіданні розглянуті інші поточні питання щодо надання дозволу на безоплатну передачу майна та встановлення зменшеного розміру орендної плати.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 505 нових випадків COVID-19

Виявлено 505 нових випадків COVID-19 16:57

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 2 грудня в області зафіксовано 505 нових випадків COVID-19.

Кабінет міністрів України не буде продовжувати карантин вихідного дня у грудні

Кабінет міністрів України не буде продовжувати карантин вихідного дня у грудні 14:17

Про це на засіданні повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

Що ми знаємо про Десну? 14 фактів

Що ми знаємо про Десну? 14 фактів 14:13

Чарівна Десна – це безцінний спадок, про який кожен з нас має дбати, аби зберегти для наступних поколінь.

Олена Костевич виборола бронзову нагороду міжнародних змагань з кульової стрільби Polish Open Kaliber

Олена Костевич виборола бронзову нагороду міжнародних змагань з кульової стрільби Polish Open Kaliber 12:46

Знана чернігівська спортсменка Олена Костевич виборола бронзову нагороду у вправі ПП-3 (гібридний фінал) на міжнародних змаганнях з кульової стрільби Polish Open Kaliber.

У Чернігові затвердили Програму підтримки дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, а також сімей з дітьми

У Чернігові затвердили Програму підтримки дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, а також сімей з дітьми 12:01

У Чернігові затвердили Програму розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, попередження дитячої бездоглядності та безпритульності, соціальної підтримки сімей з дітьми у місті Чернігові на 2021-2023 роки.