Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 21 вересня, 08:48:19

Комунальні підприємства обласної ради: як працюємо?

09.04.2015   09:36Агенцiя

8 квітня заступник голови обласної ради Валентин Мельничук взяв участь у засіданні постійної комісії обласної ради з питань управління та розпорядження об'єктами комунальної власності, яке провів її голова Микола Стрілець.

Депутати розглянули звіти керівників комунальних підприємств «Чернігівоблагроліс», «Ліки України», «Облсвітло» та чотирьох підприємств бюро технічної інвентаризації щодо стану їх фінансово-господарської діяльності за 2014 рік та перспектив розвитку.

Заслухавши директорів комунальних підприємств, комісія їх звіти взяла до відома.

З метою недопущення збільшення цін на ліки для населення в умовах зростання закупівельної їх вартості, для поповнення обігових коштів комунального підприємства «Ліки України» та забезпечення обсягів необхідних запасів ліків, комісією внесено пропозицію: обласній раді звільнити підприємство у 2015 році від сплати частини прибутку до обласного бюджету.

Також комісією рекомендовано керівництву обласної представницької влади забезпечити виконання рішення обласної ради від 18 червня 2013 року «Про збільшення статутного капіталу комунального підприємства «Облсвітло» Чернігівської обласної ради» в частині дофінансування підприємства у розмірі 300 тис. грн для погашення заборгованості перед контрагентами за проведені ремонтні роботи по облаштуванню виробничої бази за адресою: вул. Робоча, 6, у м. Чернігові.

Депутати обласної ради обласної звернули увагу керівників комунальних підприємств обласної ради на необхідність:
- забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та обов'язкових платежів, виплати заробітної плати на підприємствах;
- забезпечення прибутковості у роботі підприємств не нижче показника фінансового плану.

Управлінню комунального майна обласної ради рекомендовано продовжити контроль за виконанням фінансових планів підприємства на 2015 рік, здійснювати щоквартальний моніторинг фінансово-господарської діяльності.

Також на засіданні розглянуті інші поточні питання щодо надання дозволу на безоплатну передачу майна та встановлення зменшеного розміру орендної плати.

Останні новини Чернігівщини

З нагоди Дня міста вручено відзнаки

З нагоди Дня міста вручено відзнаки "Почесний громадянин міста Чернігова" 20:57

Вже стало доброю традицією щороку на День міста вручати найвищу відзнаку територіальної громади Чернігова «Почесний громадянин».

Показники роботи Чернігівської митниці ДФС за 8 місяців

Показники роботи Чернігівської митниці ДФС за 8 місяців 17:57

Протягом січня-серпня 2019 року Чернігівською митницею ДФС до державного бюджету перераховано близько 3 млрд гривень.

Щоб зберегти пам’ятки Чернігівщини, маємо координувати спільні зусилля - Наталія Романова

Щоб зберегти пам’ятки Чернігівщини, маємо координувати спільні зусилля - Наталія Романова 17:43

Дев’яносто сім культових споруд на Чернігівщині є пам’ятками архітектури; 57 з них — національного значення та 40 — місцевого. Про те, як утримувати ці пам’ятки, не порушуючи їх автентичного вигляду, говорили на нараді, яку провела в.о. голови облдержадміністрації Наталія Романова.

Полісмени з 5 країн світу переймають досвід у Чернігові

Полісмени з 5 країн світу переймають досвід у Чернігові 17:37

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко сьогодні зустрівся з працівникам поліції з Великобританії, Нідерландів, Естонії, Канади та Іспанії. Вони приїхали у Чернігів у рамках заходів Форуму міжнародної поліцейської асоціації, який проходить в Україні.

Як працюватиме пасажирський транспорт Чернігова на свята

Як працюватиме пасажирський транспорт Чернігова на свята 17:33

До уваги чернігівців та гостей міста! Інформація про роботу міського пасажирського транспорту на час святкування Дня міста 20 – 22 вересня ц.р.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини