Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 22 січня, 03:42:42

Комунальні підприємства обласної ради: як працюємо?

09.04.2015   09:36Агенцiя

8 квітня заступник голови обласної ради Валентин Мельничук взяв участь у засіданні постійної комісії обласної ради з питань управління та розпорядження об'єктами комунальної власності, яке провів її голова Микола Стрілець.

Депутати розглянули звіти керівників комунальних підприємств «Чернігівоблагроліс», «Ліки України», «Облсвітло» та чотирьох підприємств бюро технічної інвентаризації щодо стану їх фінансово-господарської діяльності за 2014 рік та перспектив розвитку.

Заслухавши директорів комунальних підприємств, комісія їх звіти взяла до відома.

З метою недопущення збільшення цін на ліки для населення в умовах зростання закупівельної їх вартості, для поповнення обігових коштів комунального підприємства «Ліки України» та забезпечення обсягів необхідних запасів ліків, комісією внесено пропозицію: обласній раді звільнити підприємство у 2015 році від сплати частини прибутку до обласного бюджету.

Також комісією рекомендовано керівництву обласної представницької влади забезпечити виконання рішення обласної ради від 18 червня 2013 року «Про збільшення статутного капіталу комунального підприємства «Облсвітло» Чернігівської обласної ради» в частині дофінансування підприємства у розмірі 300 тис. грн для погашення заборгованості перед контрагентами за проведені ремонтні роботи по облаштуванню виробничої бази за адресою: вул. Робоча, 6, у м. Чернігові.

Депутати обласної ради обласної звернули увагу керівників комунальних підприємств обласної ради на необхідність:
- забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та обов'язкових платежів, виплати заробітної плати на підприємствах;
- забезпечення прибутковості у роботі підприємств не нижче показника фінансового плану.

Управлінню комунального майна обласної ради рекомендовано продовжити контроль за виконанням фінансових планів підприємства на 2015 рік, здійснювати щоквартальний моніторинг фінансово-господарської діяльності.

Також на засіданні розглянуті інші поточні питання щодо надання дозволу на безоплатну передачу майна та встановлення зменшеного розміру орендної плати.

Останні новини Чернігівщини

Міський голова Чернігова закликав ОДА зробити все можливе, щоби вже в 2020 році привести до ладу будівлю колишнього кінотеатру ім. Щорса

Міський голова Чернігова закликав ОДА зробити все можливе, щоби вже в 2020 році привести до ладу будівлю колишнього кінотеатру ім. Щорса 13:50

Місто Чернігів зацікавлене у тому, щоби до ремонту будівлі колишнього кінотеатру Щорса (нині це Чернігівський обласний молодіжний центр) приступили вже в 2020 році, а не відтерміновували мінімум на один рік. Про це говорилося на щотижневій розширеній нараді в Чернігівській міській раді 21 січня.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 13:39

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Битва за Крути: селяни з окружних сіл погрожують зірвати урочисті заходи

Битва за Крути: селяни з окружних сіл погрожують зірвати урочисті заходи 13:09

Селяни з наближених до станції Крути сіл погрожують акціями протестів, першу з яких вони запланували провести під час урочистих заходів, що відбудуться 29-го січня.

Відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури

Відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури 12:51

18 січня відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури. Шістдесят дев’ять юних філологів, знавців російської мови області зібралися у колегіумі № 11 аби продемонструвати свої знання.

Андрій Прокопенко: Для протидії незаконній вирубці лісів об’єднаємо зусилля із громадськістю

Андрій Прокопенко: Для протидії незаконній вирубці лісів об’єднаємо зусилля із громадськістю 12:38

Голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко провів 20 січня нараду зі своїми заступниками Андрієм Подорваном та Олександром Савченком з приводу впровадження електронного обліку деревини у лісогосподарських підприємствах.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини