Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 23 серпня, 07:11:08

Виконком міськради погодив графік перевезень чернігівців до дачних масивів з 21 квітня до 1 жовтня

08.04.2015   08:09

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради заслухав інформацію начальника управління транспорту та зв'язку Володимира Вороніна про транспортне забезпечення населення міста Чернігова на 2015 рік. За його інформацією пасажирські перевезення у місті здійснюють 14 перевізників, з них: 8 – юридичні особи, 6 – фізичні особи.

У зв’язку з відкриттям сезону садово-городніх робіт значно підвищується навантаження на міський транспорт, особливо, у вихідні дні літнього періоду на автобуси, що працюють на дачних маршрутах. Значна кількість садово-городніх ділянок чернігівців знаходяться на великій відстані від міста та вимагають посиленої уваги до організації перевезень громадян.

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради доручив управлінню транспорту та зв’язку міської ради організувати з 21 квітня до 1 жовтня поточного року включно до дачних масивів. Крім того, з 21 квітня до 28 травня 2015 включно, щочетверга здійснюватимуться пільгові перевезення окремих категорій громадян.

З огляду на це, у Чернігові організовано 9 маршрутів, на яких задіяні 11 автобусів великої й середньої місткості для пільгових перевезень окремих категорій громадян по четвергах. За умови достатнього фінансування, як зазначив начальник управління транспорту та зв'язку Володимир Воронін, з 1 червня пільгові перевезення будуть продовжені.

Міський голова Олександр Соколов наголосив, що навіть у складних фінансових умовах необхідно використати всі можливості, щоб зберегти пільги для соціально вразливих категорій населення і забезпечити належний рівень транспортних перевезень жителів міста в весняно-літній період. Він підкреслив, що наявність коштів на сьогоднішній день дозволяє витримати здійснення пільгових перевезень чернігівців до дачних ділянокхоча б один день на тиждень, але впродовж всього сезону садово-городніх робіт.

У поминальні дні 19-20 квітня та 9 травня у м. Чернігові вносяться тимчасові зміни до мережі автобусних маршрутів з урахуванням продовження їх до кладовища Яцево. За інформацією управління транспорту та зв'язку, перевезення пасажиропотоків до міських кладовищ та до цвинтаря Яцево здійснюватимуть понад 200 автобусів й мікроавтобусів.

Останні новини Чернігівщини

Відбулася зустріч голів місцевих рад та громад Чернігівщини з народним депутатом України

Відбулася зустріч голів місцевих рад та громад Чернігівщини з народним депутатом України 18:12

У Чернігові відбулася зустріч голів місцевих рад та громад Чернігівщини з народним депутатом України 9 скликання Антоном Поляковим (206 виборчий округ).

"Чернігівгаз" відкрив два сучасних Центри обслуговування клієнтів - в Носівці та Ріпках 16:45

На минулому тижні АТ «Чернігівгаз» відкрило модернізовані Центри обслуговування клієнтів ще в двох районах області. Віднині нову якість сервісу зможуть оцінити понад 12,3 тис споживачів газу Носівського та майже 7 тис Ріпкинського районів.

На автомобільній Київ-Чернігів-Нові Яриловичі тривають роботи з поточного середнього ремонту

На автомобільній Київ-Чернігів-Нові Яриловичі тривають роботи з поточного середнього ремонту 15:29

У прикордонному Ріпкинському районі на автомобільній дорозі М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі (на Гомель) тривають роботи з поточного середнього ремонту.

З 27 по 29 серпня гаряча вода подаватись не буде

З 27 по 29 серпня гаряча вода подаватись не буде 13:43

До відома мешканців міста Чернігова:

Як працюють кар’єрні радники?

Як працюють кар’єрні радники? 13:04

Шукати роботу та будувати кар’єру тепер допомагають кар’єрні радники, які з’явились у службі зайнятості на початку нинішнього року. Це не нові кадри, а фахівці служби, які пройшли відповідне навчання.