Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 22 жовтня, 08:43:27

В Чернігівській області продовжується навчання членів Громадських рад

18.10.2011   11:48Агенцiя

15 - 16 жовтня в Чернігові пройшов другий тренінг для членів Громадських рад Чернігівської області.

Участь в навчанні взяли члени Громадських рад та представники відділів внутрішньої політики районних державних адміністрацій з Ніжинського, Прилуцького, Корюківського, Варвинськго, Талалаїївського, Щорського та Ріпкінського районів області.

Навчання відбулося в рамках проекту Чернігівського освітнього центру “Ініціатива” “Посилення спроможності районних Громадських рад в Чернігівській області”, що полягає в проведенні навчання членів Громадських рад при районних державних адміністраціях Чернігівської області.

На початку тренінгу досвідом діяльності Громадської ради при обласній державній адміністрації з учасниками поділилася її голова Світлана Пасталиція. Учасники з кількох південних районів області (Талаївка, Прилуки, Варва) одразу звернулися до Світлани Пасталиці з проханням розглянути на засіданні обласної ГР питання щодо незадовільної якості води в цих районах.

Впродовж майже двох днів учасники тренінгу разом з організаторами і тренерами вчили не лине нормативно-правову базу, що регламентує діяльність ГР, але і відповіді на такі питання: Як Громадській раді ініціювати проведення владою консультацій з громадськістю? Як громадській організації провести громадську експертизу діяльності органів виконавчої влади? Що таке громадський моніторинг і оцінка?

Відповіді на всі питання учасники шукали разом з тренерами – представниками чернігівської громадської організації “Поліський фонд міжнародних і регіональних досліджень” Геннадієм Максаком та Юрієм Вдовенком.

В роздаткових матеріалах учасники тренінгу отримали нормативно – правові документи, методичні і практичні рекомендації та приклади діяльності ГР.
Наступний тренінг з цієї серії запланований на 28- 29 жовтня.


Чернігівський освітній Центр "Ініціатива"

Останні новини Чернігівщини

Викрито злочинну схему конвертації безготівкових коштів у готівку на суму 272,4 млн гривень

Викрито злочинну схему конвертації безготівкових коштів у готівку на суму 272,4 млн гривень 08:33

Податківцями виявлено злочинну схему ухилення від сплати податків та конвертації безготівкових коштів у готівку, яка діяла на території Чернігівської області протягом 2019-2020 років.

Три поліцейські підрозділи на отримали нові службові автомобілі

Три поліцейські підрозділи на отримали нові службові автомобілі 08:12

Нові іномарки Renault Duster для оперативної і якісної роботи отримали групи реагування патрульної поліції в Бахмачі, Прилуках і Корюківці.

У с. Ловинь на Ріпкинщині рятувальники ліквідували пожежу житлового будинку

У с. Ловинь на Ріпкинщині рятувальники ліквідували пожежу житлового будинку 08:08

21 жовтня о 06:40 до Служби порятунку "101" у селищі Ріпки надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку у с. Ловинь.

22 жовтня - Всесвітній день людей з вадами мовлення

22 жовтня - Всесвітній день людей з вадами мовлення 07:55

Король Великобританії, Канади, Австралії та Південної Африки Георг VI, який страждав на заїкання, визнав важливість мовної терапії для лікування заїкання ще на початку 20-го століття.