Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 27 листопада, 10:50:51

Головний міліціонер Чернігівщини зустрівся з журналістами

06.04.2015   16:02Агенцiя

Представники Чернігівських мас-медіа зустрілися з новопризначеним начальником УМВС в Чернігівській області підполковником міліції Едуардом Альохіним та його заступником - начальником міліції громадської безпеки капітаном міліції Романом Пицківим.

Журналістів цікавило які найперші завдання ставить собі керівництво УМВС для реалізації концепції реформування міліції Чернігівщини.

Відкриваючи прес-конференцію, начальник УМВС Едуард Альохін зауважив, що за любих обставин дії міліції мають носити виключно законний характер. Тому він чекає від громадськості інформації про будь-які порушення з боку правоохоронців.

У свою чергу заступник начальника Управління Роман Пицків серед своїх першочергових завдань на посаді начальника міліції громадської безпеки бачить відновлення довіри до міліції. Ця довіра, на думку заступника, має зростати разом із збільшенням розкриття злочинів та реальним покращенням роботи відомства.

Новопризначені керівники озвучили своє бачення реформування міліції Чернігівщини у призначенні на керівні посади молодих перспективних працівників, які не мають корупційного минулого.

Начальник Управління МВС в області пообіцяв найближчим часом викорінити всі корупційні «схеми» в  роботі ВРЕР ДАІ (відділів реєстраційно-екзаменаційної роботи), і починати зміни з процедури отримання посвідчення водія.

Едуард Альохін запевнив присутніх, що групи, які вже найближчим часом здаватимуть екзамени, не платитимуть «лівих» зборів.

Журналісти мали нагоду отримати відповіді про хід розслідування останніх гучних злочинів та подій, як викрадення залишків пам'ятника Володимиру Ульянову та використання тітушок під час мітингу біля адмінбудівлі державної фіскальної служби області.

Присутні обговорили й коло досить гострих питань - про перевантаженість лінії «102» Чернігівського міськвідділу внутрішніх справ, боротьбу з вуличною торгівлею, міняйлами і псевдоволонтерами, а також про необхідність встановлення додаткових камер відеоспостереження в громадських місцях.

Завершуючи прес-конференцію, Едуард Альохін закликав всіх, хто має активну громадянську позицію, повідомляти про будь-які негаразди в роботі міліції. Він також додав, що вже протягом 2-3 тижнів буде сформована ядро нової команди, яке підніматиме авторитет міліції Чернігівщини на новий рівень довіри.

Останні новини Чернігівщини

Виділені 1,4 мільярда гривень на закупівлю мобільних котелень досі не освоїли?

Виділені 1,4 мільярда гривень на закупівлю мобільних котелень досі не освоїли? 10:47

Жодна енергетична система не була розрахована на таку масштабну руйнацію, до якої спричинили масовані обстріли з боку РФ.

Юний волонтер Сергій Мороз з Чернігова передав для підрозділів оперативного командування «Північ» автівку

Юний волонтер Сергій Мороз з Чернігова передав для підрозділів оперативного командування «Північ» автівку 10:37

25 листопада чернігівський співак передав автівку для Збройних сил України.

27 листопада - цей день в Україні і світі

27 листопада - цей день в Україні і світі 10:23

ДЕНЬ 277 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 277 RUSSIAN AGRESSION

«Душа Народу» - спільний проєкт ONUKA та митців Чернігівщини до роковин Голодомору 15:00

Під час війни, серця, які палають, об’єднуються у єдиний енергетичний потік та рухаються в такт. Цей потік, у якому об’єднані мільйони українських сердець, і є душею нашого народу.