Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 19 липня, 05:08:33

На Чернігівщині планують оздоровити майже 42 тисячі дітей

03.04.2015   07:26Агенцiя

У цьому році на Чернігівщині планують надати оздоровчі та відпочинкові послуги майже 42 тисячам дітей. Це трохи більше 43% від їх загальної кількості. При цьому оздоровчими послугами охоплять понад 15 тисяч дітлахів, а відпочинковими — близько 27 тисяч.

Про організацію якісного, змістовного, безпечного, дитячого літнього відпочинку йшлося на засіданні обласної міжвідомчої комісії з організації відпочинку та оздоровлення дітей і учнівської молоді, яке 2 квітня провів заступник голови - керівник апарату обласної державної адміністрації Сергій Журман.

За інформацією директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту ОДА Оксани Сердюк, проведення цьогорічної оздоровчої кампанії ускладнюється через обмежені фінансові можливості місцевих бюджетів та зростання вартості путівок до оздоровчих закладів. Покращити ситуацію з фінансуванням планують за рахунок коштів з обласного бюджету, а також залучення коштів сільських та селищних рад, спонсорських та профспілкових установ і організацій.

Пріоритетом оздоровлення залишаються діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, з багатодітних сімей, діти-інваліди, талановиті та обдаровані діти. Особливу увагу цьогоріч приділять дітям із сімей військовослужбовців, загиблих на сході країни, із сімей мобілізованих бійців та переселенців.

Влітку в області працюватимуть 23 дитячих заклади оздоровлення та відпочинку. Окрім цього відпочинкові послуги надаватимуть 434 табори з денним перебуванням та одне наметове містечко. У двох санаторних закладах області — «Зелений гай» та «Пролісок», зможуть оздоровитися 1200 дітей.

Як повідомив заступник начальника Управління освіти і науки облдержадміністрації Микола Конопацький, у 2015 році Міністерство освіти і науки України ініціювало новий проект – літні мовні табори. Їх головне завдання — якісне вивчення іноземних мов і популяризація європейської інтеграції України. З цією метою в області планується організувати 74 літніх мовних шкіл, навчанням в яких буде охоплено понад 1200 дітей. Творчу діяльність будуть забезпечувати досвідчені педагоги та волонтери.

Останні новини Чернігівщини

На Ніжинщині поліцейські затримали жінку, яка підозрюється у вбивстві своєї матері 17:17

Оперативники кримінальної поліції відділення №3 (м. Борзна) Ніжинського райуправління поліції затримали 56-річну мешканку Борзни, яка завдала своїй матері смертельних тілесних ушкоджень. Жінку помістили до ізолятора тимчасового тримання.

У Чернігові дитина випала з вікна: поліція розслідує обставини травмування хлопчика 16:37

Співробітники Чернігівського районного управління поліції розслідують обставини, за яких хлопчик 2022 року народження випав з вікна другого поверху. Наразі дитину госпіталізовано до лікарні.

«Пліч-о-пліч: згуртовані громади»: Новгород-Сіверська громада отримала від партнерів зі Львівщини пожежний автомобіль 16:16

Днями в межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Новгород-Сіверську ТГ відвідала делегація Мурованської територіальної громади Львівської області на чолі із сільським головою Богданом Свистуном.

Поліція розслідує обставини ДТП в Корюківському районі, в якій травмувалися двоє неповнолітніх пасажирів 15:42

Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом ДТП на автодорозі Холми-Жукля Корюківського району, внаслідок якої постраждали двоє неповнолітніх.

«Просвіт пам’яті»: медики Михайло-Коцюбинської громади вшанували загиблого колегу 15:11

Молодший сержант Олексій Шестаков народився 9 березня 1976 року у Донецьку. Там же у 1992 році закінчив школу. Після навчання у Донецькому державному медичному університеті молодий стоматолог у 1998 році приїхав до Чернігова проходити інтернатуру за розподілом в Чернігівській міській лікарні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини