Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 січня, 19:15:45

Підприємства житлово-комунального сектора Чернігова готуються до зміни тарифів

02.04.2015   07:35

Комунальні підприємства «Деснянське» «Новозаводське», «ЖЕК-10», «ЖЕК-13» Чернігівської міської ради, ПП «Техкомсервіс» та Об’єднання житлово-будівельних кооперативів м. Чернігова заявили про намір здійснити зміну діючих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

Намір здійснити зміну діючих тарифів на послуги по прийому та знешкодженню твердих побутових відходів має ПП «Гранпласт». Змінити діючі тарифи на послуги з вивезення твердо-побутових відходів для населення багатоповерхових будинків і для населення приватного сектору(з урахуванням знешкодження ТПВ), та на вивезення і приймання рідких нечистот для населення планує і КАТП 2528.

Крім того, буде змінено вартість послуг на технічне обслуговування ліфтів та систем диспетчеризації в житлових будинках Спеціалізованим ліфтовим управлінням №5 ПрАТ «ОТІС» та ПКВП «Полісся – ліфтсервіс».

Розрахунки нових тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій виконані на основі економічно обґрунтованих планових (нормативних) витрат окремо за кожним будинком залежно від запланованих кількісних показників послуг, що повинні надаватися в будинку для забезпечення санітарно-гігієнічного, протипожежного, технічного стану будинків з урахуванням Переліку послуг, що визначений постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 року № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги».

В розрахунках враховано мінімальну заробітну плату у розмірі 1218 грн., вартість електроенергії на освітлення місць загального користування та енергопостачання ліфтів – 0,3495 грн./кВт/год, вартість технічного обслуговування базового ліфта 169,45 грн (з урахуванням ПДВ) для ПрАТ «ОТІС», 170,47 грн (з урахуванням ПДВ) для ПКВП «Полісся-ліфтсервіс», вартість вивезення та знешкодження твердих побутових відходів – 30,31 грн/м. куб (з урахуванням ПДВ).

Відповідну інформацію з детальним обґрунтуванням ситуації згідно з чинним законодавством опубліковано в спецвипуску газети «Чернігівські відомості» від 1 квітня 2015 року.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються в письмовому вигляді протягом 15 днів із дня опублікування повідомлень про наміри.

Останні новини Чернігівщини

 У КНП «Корюківська центральна районна лікарня» встановлено новий кольпоскоп.

У КНП «Корюківська центральна районна лікарня» встановлено новий кольпоскоп. 15:17

Це обладнання, що працюватиме у жіночій консультації, дозволяє діагностувати захворювання шийки матки: на монітор за допомогою високоточної оптичної системи виводиться збільшене зображення в кольорі, а пацієнтка може сама бачити процес дослідження.

Про організацію Всеукраїнського конкурсу  наукових робіт імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики»

Про організацію Всеукраїнського конкурсу наукових робіт імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики» 15:14

Державна установа «Державний інститут сімейної та молодіжної політики» з метою виявлення та підтримки обдарованої студентської молоді, молодих вчених, створення умов для її творчого зростання, підготовки наукових кадрів вищої кваліфікації започатковує

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 311 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 311 осіб 15:08

З початку вакцинальної кампанії станом на 17.01.2022 року в області щеплено всього 765 208 осіб.

Молодь Бахмацької та Кіптівської громад знають як змінювати життя навколо себе

Молодь Бахмацької та Кіптівської громад знають як змінювати життя навколо себе 14:59

Активна молодь Кіптівської та Бахмацької громад навчилась складати плани дій для реалізації молодіжних ідей на тренінгах, які провів Центр «Доброчин» 13 та 14 січня 2022 року.

Як укласти декларацію на Чернігівщині: інструкція з пошуку лікаря

Як укласти декларацію на Чернігівщині: інструкція з пошуку лікаря 14:54

Сімейний лікар — це той фахівець, до якого варто звертатися при перших проблемах зі здоров’ям, якщо мова не про екстрену медичну допомогу. Якщо турбують якісь незрозумілі симптоми, дискомфорт чи біль. Потрібна консультація, встановлення діагнозу, складання графіку вакцинації у разі порушення календаря щеплень, електронний рецепт на “Доступні ліки”, інсулін та електронні направлення.