Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 квітня, 11:15:12

Деякі народні обранці ображаються, що їх "не друкують", а самі відзвітуватися виборцям не хочуть або не можуть

01.04.2015   12:48Агенцiя

Новий склад Верховної Ради на початку березня відзначив свої 100 днів.

Згідно Закону України "Про статус народного депутата України" (Стаття 7. п 2.) «Взаємовідносини народного депутата України з виборцями»: «Народний депутат відповідно до закону розглядає звернення виборців, а також від підприємств, установ, організацій, органів державної влади, органів місцевого самоврядування, об'єднань громадян, вживає заходів для реалізації їх пропозицій і законних вимог, інформує виборців про свою депутатську діяльність під час особистих зустрічей з ними та через засоби масової інформації».

Використовуючи ці положення деякі народні обранці іноді «тиснуть» на місцеві ЗМІ з вимогою безкоштовно надрукувати інформацію про їх діяльність.

Інформ-агенція «Чернігівський монітор» запропонувала всім депутатам, діяльність яких пов’язана з Чернігівською областю, розмістити безкоштовно звіти про діяльність за сто днів. На наш заклик на сьогодні відповіли власними звітами Валерій Куліч, Олег Дмитренко, Анатолій Євлахов, Анна Романова, Олександр Кодола, Валерій ДавиденкоВасиль Амельченко та Олег Купрієнко.

Всього з Чернігівською областю пов’язують свою діяльність 17 народних обранців: Амельченко Василь Васильович, Атрошенко Владислав Анатолійович, Бублик Юрій Васильович, Давиденко Валерій Миколайович, Дмитренко Олег Миколайович, Євлахов Анатолій Сергійович, Кодола Олександр Михайлович, Куліч Валерій Петрович, Купрієнко Олег Васильович, Лозовой Андрій Сергійович, Ляшко Олег Валерійович, Насіров Роман Михайлович, Попов Ігор Володимирович, Романова Анна Анатоліївна, Савченко Олексій Юрійович, Соболєв Сергій Владиславович, Черненко Олександр Миколайович.

Таким чином, такі народні депутати, як Владислав Атрошенко, Юрій Бублик, Андрій Лозовой, Олег Ляшко, Роман Насіров, Ігор Попов, Олексій Савченко, Сергій Соболєв, Олександр Черненко не мають мабуть про що звітувати перед виборцями.

Нагадуємо, що більшість з них увійшла до міжфракційного об'єднання "Рідна Чернігівщина". Складається враження, що або самі депутати лише задекларували мету створення цього об’єднання «перш за все, є координація роботи парламентарів для найефективнішої реалізації інтересів виборців області», або їх помічники не реагують на звернення ЗМІ.

Взагалі, після призначення Валерія Куліча головою чернігівської обласної державної адміністрації не лише перспективи конструктивної роботи, але і факт існування міжфракційного об'єднання "Рідна Чернігівщина" знаходяться під загрозою.

Мабуть зараз об’єднання діяльності народних обранців в напрямку допомоги Чернігівщини повинен получити новий поштовх. І новий керівник цього об’єднання або чогось конкретно досягне, або "Рідну Чернігівщину" потрібно розпустити. Не треба вводити в обману виборців!

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів супів 11:10

До міжнародного дня супу пропонуємо приготувати один з десяти рецептів перших страв з кіноа, сочевицею, картоплею, вершками та куркою.

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року 10:45

11 квітня – Меркурій входить у вогняний, кардинальний знак Овна (буде тут до 28 квітня), тому різко активізується спілкування, часом, на зависоких тонах. Люди починають шукати, кому б розповісти про свої ідеї та проблеми, бо в цей час найпріоритетнішими стають особисті теми для розмови.

5 квітня - Міжнародний День супу

5 квітня - Міжнародний День супу 08:55

Міжнародне свято - День супу відзначають в першій декаді квітня. Святкова дата з’явилася кілька років тому. Заходи за традицією включають популяризацію супу, як смачної і корисної для здоров’я страви.