Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 грудня, 05:21:48

Деякі народні обранці ображаються, що їх "не друкують", а самі відзвітуватися виборцям не хочуть або не можуть

01.04.2015   12:48Агенцiя

Новий склад Верховної Ради на початку березня відзначив свої 100 днів.

Згідно Закону України "Про статус народного депутата України" (Стаття 7. п 2.) «Взаємовідносини народного депутата України з виборцями»: «Народний депутат відповідно до закону розглядає звернення виборців, а також від підприємств, установ, організацій, органів державної влади, органів місцевого самоврядування, об'єднань громадян, вживає заходів для реалізації їх пропозицій і законних вимог, інформує виборців про свою депутатську діяльність під час особистих зустрічей з ними та через засоби масової інформації».

Використовуючи ці положення деякі народні обранці іноді «тиснуть» на місцеві ЗМІ з вимогою безкоштовно надрукувати інформацію про їх діяльність.

Інформ-агенція «Чернігівський монітор» запропонувала всім депутатам, діяльність яких пов’язана з Чернігівською областю, розмістити безкоштовно звіти про діяльність за сто днів. На наш заклик на сьогодні відповіли власними звітами Валерій Куліч, Олег Дмитренко, Анатолій Євлахов, Анна Романова, Олександр Кодола, Валерій Давиденко,  Василь Амельченко та Олег Купрієнко.

Всього з Чернігівською областю пов’язують свою діяльність 17 народних обранців: Амельченко Василь Васильович, Атрошенко Владислав Анатолійович, Бублик Юрій Васильович, Давиденко Валерій Миколайович, Дмитренко Олег Миколайович, Євлахов Анатолій Сергійович, Кодола Олександр Михайлович, Куліч Валерій Петрович, Купрієнко Олег Васильович, Лозовой Андрій Сергійович, Ляшко Олег Валерійович, Насіров Роман Михайлович, Попов Ігор Володимирович, Романова Анна Анатоліївна, Савченко Олексій Юрійович, Соболєв Сергій Владиславович, Черненко Олександр Миколайович.

Таким чином, такі народні депутати, як Владислав Атрошенко, Юрій Бублик, Андрій Лозовой, Олег Ляшко, Роман Насіров, Ігор Попов, Олексій Савченко, Сергій Соболєв, Олександр Черненко не мають мабуть про що звітувати перед виборцями.

Нагадуємо, що більшість з них увійшла до міжфракційного об'єднання "Рідна Чернігівщина". Складається враження, що або самі депутати лише задекларували мету створення цього об’єднання «перш за все, є координація роботи парламентарів для найефективнішої реалізації інтересів виборців області», або їх помічники не реагують на звернення ЗМІ.

Взагалі, після призначення Валерія Куліча головою чернігівської обласної державної адміністрації не лише перспективи конструктивної роботи, але і факт існування міжфракційного об'єднання "Рідна Чернігівщина" знаходяться під загрозою.

Мабуть зараз об’єднання діяльності народних обранців в напрямку допомоги Чернігівщини повинен получити новий поштовх. І новий керівник цього об’єднання або чогось конкретно досягне, або "Рідну Чернігівщину" потрібно розпустити. Не треба вводити в обману виборців!

Останні новини Чернігівщини

8 грудня у Чернігівській області оголошено днем жалоби за загиблими у ДТП під Брусиловом

8 грудня у Чернігівській області оголошено днем жалоби за загиблими у ДТП під Брусиловом 19:06

Про це йдеться у розпорядженні голови ОДА № 1080 від 7 грудня 2021 року.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 175 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 175 нових випадків COVID-19 18:24

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 7 грудня в області зафіксовано 175 нових випадків COVID-19. Зокрема 81 — у Ніжинському районі, 72 — у Чернігівському (в тому числі 59 — у Чернігові) та 22 — у Корюківському. 59 захворілих госпіталізовані.

 Змістовно від МОЗ: Як зберегти психічне здоров’я під час пандемії COVID-19

Змістовно від МОЗ: Як зберегти психічне здоров’я під час пандемії COVID-19 14:54

Не перший рік весь світ живе в умовах нової реальності, коли пандемія COVID-19 вплинула на всі сфери суспільного життя. Вона також впливає і на тих, хто не хворів на COVID-19. Втома від карантину, втрата рідних та друзів, зміна формату роботи, поширення фейків та негативно забарвленої інформації чинять вплив на психічний стан людей. Реакція на пандемію COVID-19 з боку психічної системи людини є цілком нормальною.

Зіткнення автобуса і автофургона поблизу Чернігова з чисельними жертвами - зареєстровано кримінальне провадження

Зіткнення автобуса і автофургона поблизу Чернігова з чисельними жертвами - зареєстровано кримінальне провадження 14:25

Чернігівська обласна прокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальному проваджені за фактом порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило загибель кількох осіб (ч. 3 ст. 286 КК України).

Більше сотні небезпечних предметів намагалися пронести до судів жителі Чернігівщини у листопаді

Більше сотні небезпечних предметів намагалися пронести до судів жителі Чернігівщини у листопаді 14:22

На початку кожного місяця, судові охоронці Чернігівщини проводять розширену нараду щодо підведення підсумків діяльності та постановки завдань на наступний період. Не став винятком й грудень.