Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 18 травня, 06:32:07

Забезпечення сталого електропостачання об’єктів теплопідприємств у міжопалювальний період – на контролі влади

31.03.2015   09:55Агенцiя

У разі відсутності повних розрахунків за спожиту електричну енергію існує реальна загроза відключення об’єктів теплопостачальних підприємств від електромереж після закінчення опалювального сезону.

На сьогодні, враховуючи нарахування березня поточного року, ці підприємства мають борг у розмірі більше 16 мільйонів гривень.

Шляхи виходу з ситуації шукали 30 березня під час наради керівники ПАТ «Чернігівобленерго», ПАТ «Чернігівгаз» та теплопостачальних підприємств, заступники міських голів Чернігова, Ніжина, Прилук, а також керівники окремих структурних підрозділів облдержадміністрації.

Як наголосив виконуючий обов’язки голови обласної державної адміністрації Сергій Журман, відключення від електроживлення не просто суттєво вплине на якість підготовки теплового господарства до опалювального періоду, а й взагалі поставить під сумнів його проходження.

В ході наради взаєморозуміння між постачальником та споживачами електричної енергії було знайдено шляхом реструктуризації боргу до 1 вересня 2015 року. Тільки таким чином, на переконання Сергія Журмана, можна уникнути відключень та повноцінно розпочати підготовку до опалювального періоду 2015/16 років.

Останні новини Чернігівщини

Захисники Чернігова: Сергій Лепявко

Захисники Чернігова: Сергій Лепявко 21:22

Із професора Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя «Заслужений діяч науки і техніки України», доктор історичних наук Сергій Лепявко перетворився на воїна українського війська.

Скільки медиків виїхали із Чернігова під час бойових дій

Скільки медиків виїхали із Чернігова під час бойових дій 21:15

Медична галузь Чернігівської області дуже постраждала під час активних бойових дій. Особливо — у Чернігові та Чернігівському районі.

З Чернігова до Вінниці можна буде доїхати поїздом

З Чернігова до Вінниці можна буде доїхати поїздом 21:08

Укрзалізниця запускає електропоїзд Skoda на маршруті Чернігів – Київ – Чернігів та подовжує маршрут іншого поїзда сполученням Чернігів – Київ до Вінниці якісними та сучасними вагонами МПЛТ.

Окупанти знову обстріляли прикордоння Чернігівщини

Окупанти знову обстріляли прикордоння Чернігівщини 20:51

Сьогодні близько 16:40 спостерігачі зафіксували 6 мінометних «приходів» з боку території рф в напрямку Сеньківки.

З 19 травня в Чернігові громадський транспорт курсуватиме за 9 маршрутами

З 19 травня в Чернігові громадський транспорт курсуватиме за 9 маршрутами 19:44

Громадський транспорт у Чернігові з 19 травня відновить свою роботу після того, як зупинився з першими обстрілами міста.