Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 22 вересня, 21:21:03

100 днів роботи народних депутатів з Чернігівської області у Верховній Раді восьмого скликання

18.03.2015   18:33Агенцiя

18 березня у дискусійному клубі "Експертна думка" відбувся круглий стіл на тему «100 днів роботи парламентарів Чернігівщини: перші підсумки», ініціаторами якого є Чернігівський освітній центр «Ініціатива» в партнерстві з дискусійним клубом «Експертна думка» та проектом «Чернігівський монітор».

Наприкінці березня виповнюється 100 днів з моменту набрання повноважень діючим корпусом нардепів Верховної Ради. Традиційно в цей час підводяться перші підсумки роботи народних обранців.

Під час роботи круглого столу Павло Пущенко, голова освітнього центру «Ініціатива», представив чернігівським журналістам, експертам, політологам, представникам народних депутатів та всім зацікавленим моніторинг діяльності політиків пов’язаних з Чернігівською областю*. Експерт зокрема порівняв активність роботи депутатів, кількісні показники діяльності законотворців та чисельність поданих ними та прийнятих законопроектів.

«Основна робота депутатів – законотворча, але їй приділяється менше уваги, аніж громадській діяльності», - констатував Юрій Паперний, оцінюючи якість роботи депутатів та їх активність в медіа-просторі. Також політичний експерт відзначив труднощі в, здавалося б, елементарному – підрахувати кількість депутатів, що представляють Чернігівщину в Парламенті, наразі їх нарахували 16:
1. Амельченко Василь Васильович
2. Атрошенко Владислав Анатолійович
3. Бублик Юрій Васильович
4. Давиденко Валерій Миколайович
5. Дмитренко Олег Миколайович
6. Євлахов Анатолій Сергійович
7. Кодола Олександр Михайлович
8. Куліч Валерій Петрович
9. Купрієнко Олег Васильович
10. Лозовой Андрій Сергійович
11. Ляшко Олег Валерійович
12. Насіров Роман Михайлович
13. Попов Ігор Володимирович
14. Романова Анна Анатоліївна
15. Савченко Олексій Юрійович
16. Черненко Олександр Миколайович

Також виступаючі відмітили складність відстежити роботу депутатів в медіа. Останнім часом в цьому допомагають помічники депутатів, що публікують інформаційні повідомлення на сайті Верховної ради, на персональних сайтах та сторінках в соцмережах.

Представники народних депутатів Чернігівщини, що також брали участь в обговорені, прозвітували про активізацію роботи їх керівників в регіоні та звернулися до бажаючих подати звернення до депутатів чи прийти особисто до них слідкувати за інформацією в ЗМІ та мережі про приймальні дні відповідних народних обранців.

Останні новини Чернігівщини

У Молодіжному театрі відгреміла прем’єра

У Молодіжному театрі відгреміла прем’єра 15:55

18-го вересня відбулася прем’єра – нова історія–вистава за п’єсою Катерини Пенькової «Назви не пам’ятаю».

Виявлено 78 нових випадків COVID-19

Виявлено 78 нових випадків COVID-19 15:31

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 22 вересня в області зафіксовано 78 нових випадків COVID-19.

Претенденти на посаду генерального директора ряду чернігівських міських лікарень вже завтра можуть подавати документи

Претенденти на посаду генерального директора ряду чернігівських міських лікарень вже завтра можуть подавати документи 15:12

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 22 вересня, прийняв рішення про утворення конкурсних комісій для проведення відбору кандидатів на зайняття посади генерального директора Пологового будинку, Дитячої стоматологічної поліклініки, Дитячої поліклініки № 2, Чернігівської міської лікарні № 2, Чернігівської міської лікарні № 4. Також затвердили їх персональний склад, враховуючи одну правку – замість начальника управління охорони здоров’я міської ради до комісій включили заступника начальника цього управління.

Чернігівщина приймає естафету

Чернігівщина приймає естафету "Європейського пробігу заради миру" 15:08

Цього тижня, 22–26 вересня, територією Чернігівської області пройде маршрут Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Європейський пробіг заради миру».

Консультували розробників регуляторних актів щодо підготовки

Консультували розробників регуляторних актів щодо підготовки 14:51

На початку тижня завідувач Сектору Державної регуляторної служби у Чернігівській області Сергій Проценко в режимі онлайн провів консультацію для фахівців Департаменту енергоефективності, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства Чернігівської облдержадміністрації щодо підготовки аналізу регуляторного впливу та тесту малого підприємництва (М-тесту) до проекту розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації «Про встановлення розміру плати за участь у конкурсі з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування».