Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 22 вересня, 17:05:07

"Зелених чоловічків" в Чернігові не було

18.03.2015   08:31Агенцiя

Переляк Миколи Звєрєва перед ймовірною відставкою дався в знаки. Такий висновок можна зробити після подій 23 лютого, які відбувалися в обласній раді.

Нагадаємо, тоді до Миколи Звєрєва завітали в гості представники громадських організацій з претензіями щодо його бездіяльності на займаній посаді. В цей же час в облраді з’явилися люди у військові формі. Саме поява останніх викликала резонанс і неабиякий переполох.

Та ще тоді, правоохоронні органи, яких викликало перелякане оточення Миколи Звєрєва, з’ясували, що ці люди є представниками громадської організації «Народний контроль» і в облраді знаходяться з метою охорони громадського порядку.

Саме це тоді заявив і Олександр Ясенчук (представник самооборони і позаштатний радник Миколи Звєрєва), який в коментарі журналістам добавив, що ці хлопці є його побратимами.

Та не зважаючи на те, що хлопці у формі разом з міліцією лише охороняли громадський порядок і стежили за тим, аби інші не вчиняли протиправних дій, знайшлися і ті, хто звинуватив їх в захопленні будівлі та сепаратизмі.

Сам Микола Звєрєв так перелякався, що навіть подзвонив до адміністрації Президента та повідом, що його захопили. А його товариш по облраді Віктор Лазар побіг писати заяву до служби безпеки.

Самі ж хлопці в той день ні від кого не ховались і не заважали роботі облраді. Вони охоче спілкувалися з представниками ЗМІ і давали пояснення свого перебування у закладі.

З того часу пройшло вже більше двох тижнів, але представники з оточення Миколи Звєрєва, все прагнуть роздмухувати цю тему, не зважаючи на коментарі правоохоронних органів та Чернігівської самооборони. На цей випадок є гарна приказка для Миколи Звєрєва та його друзів – «Якщо здається – потрібно хреститися». А хлопцям велика подяка, що на власному ентузіазмі охороняють громадський порядок і дбають про спокій у рідному Чернігові.

Анатолій Кулініч

PR

 

Останні новини Чернігівщини

У Молодіжному театрі відгреміла прем’єра

У Молодіжному театрі відгреміла прем’єра 15:55

18-го вересня відбулася прем’єра – нова історія–вистава за п’єсою Катерини Пенькової «Назви не пам’ятаю».

Виявлено 78 нових випадків COVID-19

Виявлено 78 нових випадків COVID-19 15:31

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 22 вересня в області зафіксовано 78 нових випадків COVID-19.

Претенденти на посаду генерального директора ряду чернігівських міських лікарень вже завтра можуть подавати документи

Претенденти на посаду генерального директора ряду чернігівських міських лікарень вже завтра можуть подавати документи 15:12

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 22 вересня, прийняв рішення про утворення конкурсних комісій для проведення відбору кандидатів на зайняття посади генерального директора Пологового будинку, Дитячої стоматологічної поліклініки, Дитячої поліклініки № 2, Чернігівської міської лікарні № 2, Чернігівської міської лікарні № 4. Також затвердили їх персональний склад, враховуючи одну правку – замість начальника управління охорони здоров’я міської ради до комісій включили заступника начальника цього управління.

Чернігівщина приймає естафету

Чернігівщина приймає естафету "Європейського пробігу заради миру" 15:08

Цього тижня, 22–26 вересня, територією Чернігівської області пройде маршрут Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Європейський пробіг заради миру».

Консультували розробників регуляторних актів щодо підготовки

Консультували розробників регуляторних актів щодо підготовки 14:51

На початку тижня завідувач Сектору Державної регуляторної служби у Чернігівській області Сергій Проценко в режимі онлайн провів консультацію для фахівців Департаменту енергоефективності, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства Чернігівської облдержадміністрації щодо підготовки аналізу регуляторного впливу та тесту малого підприємництва (М-тесту) до проекту розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації «Про встановлення розміру плати за участь у конкурсі з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування».