Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 19 листопада, 10:55:18

Олександр Соколов заявив про готовність працевлаштувати працівників вузлової залізничної лікарні

13.03.2015   10:43Агенцiя

Чернігівський міський голова Олександр Соколов заявив про готовність працевлаштувати працівників вузлової залізничної станції у медзакладах міста. Про це він сказав під час засідання чергової сесії міської ради, відповідаючи на питання про подальшу долю лікарні.

Також міський голова зазначив, що керівництву області він озвучував пропозиції розташувати на базі приміщень лікарні обласний шкірвендиспансер, про поліпшення умов якого йдеться не один рік. Крім того, військова частина з Феодосії, що передислокувалася до Чернігова, за статутом повинна мати медсанчастину, тож цей варіант теж може бути реалізованим.

"Для Чернігова, що має достатньо ефективну мережу медичних закладів, ще одна лікарня не є доречною. Хоча колектив лікарів та інших медичних працівників ми готові працевлаштувати", - наголосив О.Соколов. Він додав, що у лікарнях Чернігова є потреба у лікарях, і кожна заява буде розглянута індивідуально.

Поки що рішення про подальшу долю вузлової залізничної лікарні не прийнято. Між тим, у бюджеті міста видатки на сферу охорони здоров'я передбачено 240 млн. грн., з яких субвенція з державного бюджету становить 197 млн. грн., а в обласному бюджеті – 457 млн. грн., з яких субвенція з державного бюджету – 456 млн. грн.

З 1 січня 2015 року фінансування залізничних лікарень переведено на рівень місцевого самоврядування (це може бути районний, міський чи обласний рівень). Раніше ці лікарні фінансувалися із державного бюджету та отримували дофінансування від "Укрзалізниці" та страхових компаній, оскільки працівники залізниці і члени їх сімей усі застраховані.

Останні новини Чернігівщини

Деснянські військові – кращі в номінації авторської пісні

Деснянські військові – кращі в номінації авторської пісні 10:42

Гурт «Бойовий акорд» 169 навчального центру з селища Десна Чернігівської області став переможцем 5-го Міжнародного фестивалю військової авторської пісні в рамках проекту «І все-таки ми там були!».

Служба зайнятості навчає консультантів роботодавця

Служба зайнятості навчає консультантів роботодавця 10:10

Влітку в державній службі зайнятості стартував новий проект – інститут консультанта роботодавця. Щоб опанувати нові методи надання послуг роботодавцям, 18 листопада в Чернігівському обласному центрі зайнятості розпочато дводенний тренінг для фахівців служби зайнятості, які працюватимуть консультантами роботодавців. Навчання проводить доцент кафедри психології та соціальної роботи Інституту підготовки кадрів Державної служби зайнятості Людмила Бегеза.

Погоджувальна рада затвердила перелік питань сорок восьмої сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання

Погоджувальна рада затвердила перелік питань сорок восьмої сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання 09:39

Питання, які виносяться на розгляд сорок восьмої сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання, затвердила погоджувальна рада. Пленарне засідання сесії відбудеться 28 листопада.

Голова ОДА провів робочу зустріч з новим прокурором області

Голова ОДА провів робочу зустріч з новим прокурором області 09:24

Голова Чернігівської облдержадміністрації Андрій Прокопенко сьогодні зустрівся з новопризначеним прокурором області Андрієм Парусовим.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:14

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 18 листопада до 8:00 19 листопада 2019 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини