Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 21 лютого, 20:46:59

Заходи з підвищення обороноздатності Чернігівщини розглянуто на черговому засіданні тимчасової контрольної комісії облради

12.03.2015   09:26Агенцiя

11 березня заступник голови обласної ради Валентин Мельничук та голова постійної комісії з питань законності, правопорядку, регламенту та депутатської етики Олена Дмитренко провели чергове засідання тимчасової контрольної комісії обласної ради з обороноздатності Чернігівської області та роботі правоохоронних і контролюючих органів в умовах ймовірної агресії.

Депутати обласної ради спільно з представниками громадських організацій заслухали інформацію заступника військового комісара області Юрія Борисова про процедуру узгодження мобілізаційних планів обласним комісаріатом з керівниками підприємств Чернігівщини. Під час засідання порушувалися питання вдосконалення законодавства щодо виділення земельних ділянок та надання відповідного статусу учасникам антитерористичної операції.

Про облаштування захисних споруд у містах, на випадок застосування військових засобів ураження, присутніх інформували директор департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи облдержадміністрації Сергій Болдирєв та начальник Управління державної служби України з надзвичайних ситуацій в області Ігор Федоренко.

Крім того, члени тимчасової контрольної комісії внесли пропозиції до проекту обласної «Комплексної програми профілактики правопорушень на 2015-2019 роки» запропонувавши розробнику цього документу доопрацювати його спільно з представниками громадських організацій.

Також депутати вирішили під час наступного засідання комісії ознайомитися з особливостями військово-патріотичного виховання в одному із навчальних закладів області та пересвідчитися у функціональності окремих захисних споруд Чернігова.

Упродовж теми, цього ж дня заступник голови обласної ради Валентин Мельничук та голова постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природних ресурсів, член тимчасової контрольної комісії обласної ради з обороноздатності Чернігівської області та роботі правоохоронних і контролюючих органів в умовах ймовірної агресії Арсен Дідур зустрілися з громадським активістами. Під час зустрічі йшлося про включення до проекту обласної «Комплексної програми профілактики правопорушень на 2015-2019 роки» пропозицій напрацьованих громадськими організаціями.

Останні новини Чернігівщини

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 18:56

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

“Герої не вмирають! Україна пам’ятає”

“Герої не вмирають! Україна пам’ятає” 18:52

Всесвітньо відомий оперний співак, соліст Паризької національної опери, Герой України Василь Сліпак, рятуючи побратимів, загинув від кулі снайпера 29 червня 2016 року поблизу Луганського на Донеччині. 20 лютого 2017 року указом Президента України йому було присвоєно звання “Герой України” (посмертно).

На Чернігівщині Прем’єр-міністр Олексій Гончарук провів нараду щодо протидії незаконній вирубці лісів

На Чернігівщині Прем’єр-міністр Олексій Гончарук провів нараду щодо протидії незаконній вирубці лісів 18:47

20 лютого відбулася робоча поїздка до Чернігівської області Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука. Разом з головою Державного агентства лісових ресурсів Андрієм Заблоцьким, головою Чернігівської ОДА Андрієм Прокопенком та головою обласної ради Ігорем Вдовенком він вивчав стан справ у лісогосподарській сфері.

У чернігівських школах відновлюється освітній процес

У чернігівських школах відновлюється освітній процес 18:43

Управління освіти міської ради повідомляє про завершення додаткових канікул для школярів Чернігова.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 18:30

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини