Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 15 вересня, 22:08:07

Заходи з підвищення обороноздатності Чернігівщини розглянуто на черговому засіданні тимчасової контрольної комісії облради

12.03.2015   09:26Агенцiя

11 березня заступник голови обласної ради Валентин Мельничук та голова постійної комісії з питань законності, правопорядку, регламенту та депутатської етики Олена Дмитренко провели чергове засідання тимчасової контрольної комісії обласної ради з обороноздатності Чернігівської області та роботі правоохоронних і контролюючих органів в умовах ймовірної агресії.

Депутати обласної ради спільно з представниками громадських організацій заслухали інформацію заступника військового комісара області Юрія Борисова про процедуру узгодження мобілізаційних планів обласним комісаріатом з керівниками підприємств Чернігівщини. Під час засідання порушувалися питання вдосконалення законодавства щодо виділення земельних ділянок та надання відповідного статусу учасникам антитерористичної операції.

Про облаштування захисних споруд у містах, на випадок застосування військових засобів ураження, присутніх інформували директор департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи облдержадміністрації Сергій Болдирєв та начальник Управління державної служби України з надзвичайних ситуацій в області Ігор Федоренко.

Крім того, члени тимчасової контрольної комісії внесли пропозиції до проекту обласної «Комплексної програми профілактики правопорушень на 2015-2019 роки» запропонувавши розробнику цього документу доопрацювати його спільно з представниками громадських організацій.

Також депутати вирішили під час наступного засідання комісії ознайомитися з особливостями військово-патріотичного виховання в одному із навчальних закладів області та пересвідчитися у функціональності окремих захисних споруд Чернігова.

Упродовж теми, цього ж дня заступник голови обласної ради Валентин Мельничук та голова постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природних ресурсів, член тимчасової контрольної комісії обласної ради з обороноздатності Чернігівської області та роботі правоохоронних і контролюючих органів в умовах ймовірної агресії Арсен Дідур зустрілися з громадським активістами. Під час зустрічі йшлося про включення до проекту обласної «Комплексної програми профілактики правопорушень на 2015-2019 роки» пропозицій напрацьованих громадськими організаціями.

Останні новини Чернігівщини

Куди

Куди "втікають" гроші: витрати, яких ви не помічаєте, та способи їх уникнення 21:41

Ви коли-небудь помічали, що не залежно від зростання чи зменшення вашого заробітку, значних заощаджень робити не вдається? Хіба що стабільно ростуть витрати і потреби.

10 простих щоденних звичок, які можуть суттєво покращити життя 21:02

Життя — це не лише велика мета, до якої ми йдемо. Це, насамперед, дорога в деталях. Щасливим можна бути не лише після того, як виконаєш грандіозний план, а й щодня — якщо правильно ставитися до себе. Ці прості 10 кроків, якщо про них не забувати, допоможуть змінити життя, навчитися насолоджуватися ним завжди, не зважаючи ні на що:

Смачні рецепти вихідного дня: вісім рецептів осінніх салатів 20:01

Рецепти осінніх салатів, які можна приготувати швидко, смачно та кольорово

Гороскоп на наступний тиждень з 16 до 22 вересня

Гороскоп на наступний тиждень з 16 до 22 вересня 18:20

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 16 по 22 вересня 2019 року