Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 лютого, 12:25:31

В обласній раді обговорили питання реорганізації Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності

06.03.2015   10:17Агенцiя

5 березня заступник голови обласної ради Валентин Мельничук провів нараду, на якій розглядалося питання про хід виконання рішення обласної ради від 23 січня 2015 року «Про реорганізацію комунального закладу «Чернігівська обласна школа вищої спортивної майстерності» Чернігівської обласної ради шляхом приєднання до комунального закладу «Чернігівська обласна школа вищої спортивної майстерності з ігрових видів спорту» Чернігівської обласної ради».

В нараді взяли участь голова профільної постійної комісії обласної ради з питань сім'ї, молоді, спорту та туризму Іван Чаус та члени цієї комісії Едуард Шуман і Валентин Курінний, заступник директора Департаменту сім'ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації Ігор Григорєв, голова комісії з припинення юридичної особи комунальний заклад «Чернігівська обласна школа вищої спортивної майстерності» обласної ради Сергій Степаненко, директор комунального закладу «Чернігівська обласна школа вищої спортивної майстерності з ігрових видів спорту» Володимир Магеррамов, представники громадськості та ЗМІ.

Звертаючись до учасників засідання, Валентин Мельничук зазначив, що при розгляді даного питання на сесії обласної ради висловлювалася стурбованість депутатів, представників громадськості стосовно того, наскільки було враховано інтереси трудових колективів та спортсменів обох комунальних закладів, що реорганізуються. Отож, за словами заступника голови обласної ради, метою сьогоднішнього зібрання є узгодження всіх гострих моментів, що можуть виникнути внаслідок реалізації даного рішення обласної ради.

Як відомо, розробником проекту згаданого рішення обласної ради виступив Департамент сім'ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації, в сфері управління якого знаходяться ці спортивні школи.

Голова постійної комісії з питань сім'ї, молоді, спорту та туризму Іван Чаус у своєму виступі акцентував увагу на необхідності створення контрактної основи для призначення керівника реорганізованого комунального закладу, а для цього буде підготовлено Звернення до профільного Комітету Верховної Ради та Уряду щодо ініціювання внесення відповідних змін до законодавства України.

Учасники наради також обговорили технічні та кадрові питання обласної школи вищої спортивної майстерності, а також Положення про цей заклад та інші питання.

На завершення наради Валентин Мельничук зазначив, що діалог про хід виконання рішення обласної ради від 23 січня 2015 року про реорганізацію комунального закладу «Чернігівська обласна школа вищої спортивної майстерності» шляхом приєднання до комунального закладу «Чернігівська обласна школа вищої спортивної майстерності з ігрових видів спорту» продовжиться наступного тижня. Також всі бажаючі зможуть внести свої пропозиції і до Положення про цей комунальний заклад обласної ради.

Останні новини Чернігівщини

 Праця на Перемогу

Праця на Перемогу 10:46

У рамках урядової ініціативи "Армія відновлення" безробітні області долучаються до суспільно корисних робіт. У поточному році такі роботи розпочалися 1 лютого у 4-х територіальних громадах області за участю 47 безробітних. Наразі вони прибирають придорожні та прибережні смуги, вирубують чагарники, заготовляють дрова, плетуть маскувальні сітки для потреб ЗСУ.

У Прилуках поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків

У Прилуках поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 10:41

Співробітники Прилуцького районного відділу поліції викрили 42-річного прилучанина під час збуту чергової партії «канабісу». Чоловіка помістили до ізолятора тимчасового тримання.

Підтримати постраждалих від насильства: Чернігівська ОВА та Фонд ООН у галузі народонаселення реалізують черговий проєкт

Підтримати постраждалих від насильства: Чернігівська ОВА та Фонд ООН у галузі народонаселення реалізують черговий проєкт 10:20

Чернігівська ОВА продовжує співпрацю з Фондом ООН у галузі народонаселення (UNFPA Ukraine) щодо удосконалення роботи мережі підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.

Винесено вирок за заподіяння тяжких тілесних ушкоджень

Винесено вирок за заподіяння тяжких тілесних ушкоджень 10:15

Прилуцькою окружною прокуратурою в суді доведено вину особи в заподіянні умисного тяжкого тілесного ушкодження, тобто у скоєні злочину, передбаченого ч.2 ст.121 КК України.

У Чернігові рятувальники спільно з масмедіа провели профілактичний рейд щодо безпечного використання генераторів

У Чернігові рятувальники спільно з масмедіа провели профілактичний рейд щодо безпечного використання генераторів 09:54

Через постійні відключення світла підприємці міста Чернігова активно використовують для роботи своїх закладів генератори.

АНОНСИ ПОДІЙ