Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 лютого, 00:07:23

В обласній раді обговорили питання реорганізації Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності

06.03.2015   10:17Агенцiя

5 березня заступник голови обласної ради Валентин Мельничук провів нараду, на якій розглядалося питання про хід виконання рішення обласної ради від 23 січня 2015 року «Про реорганізацію комунального закладу «Чернігівська обласна школа вищої спортивної майстерності» Чернігівської обласної ради шляхом приєднання до комунального закладу «Чернігівська обласна школа вищої спортивної майстерності з ігрових видів спорту» Чернігівської обласної ради».

В нараді взяли участь голова профільної постійної комісії обласної ради з питань сім'ї, молоді, спорту та туризму Іван Чаус та члени цієї комісії Едуард Шуман і Валентин Курінний, заступник директора Департаменту сім'ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації Ігор Григорєв, голова комісії з припинення юридичної особи комунальний заклад «Чернігівська обласна школа вищої спортивної майстерності» обласної ради Сергій Степаненко, директор комунального закладу «Чернігівська обласна школа вищої спортивної майстерності з ігрових видів спорту» Володимир Магеррамов, представники громадськості та ЗМІ.

Звертаючись до учасників засідання, Валентин Мельничук зазначив, що при розгляді даного питання на сесії обласної ради висловлювалася стурбованість депутатів, представників громадськості стосовно того, наскільки було враховано інтереси трудових колективів та спортсменів обох комунальних закладів, що реорганізуються. Отож, за словами заступника голови обласної ради, метою сьогоднішнього зібрання є узгодження всіх гострих моментів, що можуть виникнути внаслідок реалізації даного рішення обласної ради.

Як відомо, розробником проекту згаданого рішення обласної ради виступив Департамент сім'ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації, в сфері управління якого знаходяться ці спортивні школи.

Голова постійної комісії з питань сім'ї, молоді, спорту та туризму Іван Чаус у своєму виступі акцентував увагу на необхідності створення контрактної основи для призначення керівника реорганізованого комунального закладу, а для цього буде підготовлено Звернення до профільного Комітету Верховної Ради та Уряду щодо ініціювання внесення відповідних змін до законодавства України.

Учасники наради також обговорили технічні та кадрові питання обласної школи вищої спортивної майстерності, а також Положення про цей заклад та інші питання.

На завершення наради Валентин Мельничук зазначив, що діалог про хід виконання рішення обласної ради від 23 січня 2015 року про реорганізацію комунального закладу «Чернігівська обласна школа вищої спортивної майстерності» шляхом приєднання до комунального закладу «Чернігівська обласна школа вищої спортивної майстерності з ігрових видів спорту» продовжиться наступного тижня. Також всі бажаючі зможуть внести свої пропозиції і до Положення про цей комунальний заклад обласної ради.

Останні новини Чернігівщини

Українська Масниця, або Колодій: традиції та значення свята

Українська Масниця, або Колодій: традиції та значення свята 14:44

Українське свято Колодій (Масниця) припадає на останній тиждень перед Великим постом. У 2020 році Колодій триває з 24 лютого по 1 березня. Інші, менш поширені його назви: Сиропуст, Пущення, Масниця або ж “Бабський тиждень”.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів салатів з авокадо

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів салатів з авокадо 14:36

Для салатов обязательно выбирайте спелое авокадо. Перед приготовлением очистите его от шкурки и косточки. Если вы купили недозревшее авокадо, положите его к бананам или яблокам, или на батарею - оно дозреет.

Гороскоп на тиждень 24 лютого - 1 березня 2020 року

Гороскоп на тиждень 24 лютого - 1 березня 2020 року 14:02

26 лютого інтелект і воля будуть перебувати в гармонії. Період ретроградності Меркурія сприятливий для ухвалення розумних рішень. Можна розраховувати на велику кількість спілкування, успішні ділові поїздки в ті місця, де були раніше, а також відновлення колишніх контактів.

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків 10:31

23 лютого – День Червоної армії і Флоту. Зараз в низці постсоціалістичних країни відзначають це "свято" як День захисника Вітчизни, але українцям про нього давно пора забути. Наша Вітчизна – це Україна, а не СРСР, тому й вітати чоловіків ми маємо в інші дні.