Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 листопада, 15:18:57

Забезпечення права на медичну допомогу для ув’язнених — обов’язок демократичної держави

06.03.2015   09:00Агенцiя

Про особливості забезпечення права на належну медичну допомогу особам, які перебувають у місцях несвободи, говорили експерти на засіданні «круглого столу» 4 березня.

Захід організований Українською фундацією правової допомоги спільно з Координаційним центром Міністерства юстиції України та за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

На порядку денному: реалізація на практиці права затриманих та засуджених на належну медичну допомогу та удосконалення механізму роботи.

Свої думки із заявленої теми висловили керівники медичних закладів, адвокати області, пенітенціарії, представники обласної прокуратури, управління МВС, облдержадміністрації, громадськості та обласного центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Представники управління Державної пенітенціарної служби в області, стверджують, що медичні огляди та лікування проводяться згідно визначених норм. Про це свідчать і результати перевірок відповідними контролюючими органами.

Проте, як зазначають адвокати, первинний медичний огляд затриманого є доволі нечітким. Щоб уникнути непорозумінь у подальшій роботі із затриманим, правозахисники пропонують проводити такий огляд лише за їх присутності.

За результатами «круглого столу» розроблені рекомендації профільним міністерствам.

Також, на основі отриманих результатів, передбачено проведення серії подібних обговорень, з метою відпрацювання механізму співпраці. Адже, забезпечення права на медичну допомогу для ув’язнених — обов’язок демократичної держави.

Останні новини Чернігівщини

Новий керівник — нові горизонти: у Прилуцькому технічному фаховому коледжі відбулися кадрові зміни 14:09

Озирнутися назад - може бути лячно. Кожного дня ми випробовуємо силу власних кроків, адже рух вперед завжди вимагає сміливості.

Від металевих контейнерів до дерев’яних навісів: у Чернігові демонтують ще 34 незаконні тимчасові об’єкти 13:48

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 20 листопада надав дозвіл на демонтаж 34 незаконно встановлених тимчасових об’єктів на території міста.

Чернігівські дзюдоїсти вибороли п’ять нагород на чемпіонаті України серед молодших кадетів 13:25

У період з 17 до 19 листопада в місті Ужгород відбувся чемпіонат України з дзюдо серед молодших кадетів до 17 років.

До Чернігова доставлено нову партію гуманітарної допомоги з Лаппеенранти 12:43

20 листопада до Чернігова прибула чергова партія гуманітарної допомоги від міста-побратима Лаппеенранта.

На Новгород-Сіверщині поліцейські вилучили у чоловіка незаконну зброю та боєприпаси 12:21

Співробітники Новгород-Сіверського районного відділу поліції під час санкціонованого обшуку в господарстві 40-річного мешканця громади виявили гранату, вибухову речовину, боєприпаси та шість нелегальних гладкоствольних рушниць.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини