Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 лютого, 21:23:03

Обласна рада відкрита до співпраці і чекає конкретних пропозицій?

03.03.2015   09:15Агенцiя

Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради повідомив наступне:

«2 березня, радник голови обласної ради, член тимчасової контрольної комісії обласної ради з обороноздатності Чернігівської області та роботі правоохоронних і контролюючих органів в умовах ймовірної агресії Арсен Дідур зустрівся з представниками громадських організацій».

Слід відмітити, що захід не було заздалегідь проанонсовано на веб-порталі обласної ради. Але, мабуть, це скоріше норма. Чи можливо заходи організуються в останню мить, або голова облради Микола Звєрєв балакає про відкритість, а апарат робить навпаки.

По-друге, навіть якщо і не було анонса, ЗМІ попереджені не були, хоча і на фото бачимо присутність журналіста комунального видання (якого, як з’ясувалося, запрошувала не облрада).

По-третє, форма подання матеріалу – класична виборна. В заголовку і в кінці акцент на головну і єдину особу – радника голови обласної ради, члена тимчасової контрольної комісії обласної ради з обороноздатності Чернігівської області та роботі правоохоронних і контролюючих органів в умовах ймовірної агресії Арсена Дідура.

Цікаво сам по собі статус ньсмейкера – «член комісії» та «радник голови».

І останнє, – жодної поваги до запрошених. У матеріалі лише цитати пана Дідура. Хто учасники, які організації – невідомо. Критерії відбору цих інститутів громадянського суспільства також залишаються за кадром.

Далі у тексті читача інформують про те, що Арсен Дідур «також закликав інститути громадянського суспільства до об'єднання зусиль і створення координаційної ради патріотично налаштованих формувань для визначення узгоджених дій, а також долучитися до розробки та внести пропозиції до обласної Програми підтримки громадських організацій, яку планується прийняти на найближчій сесії обласної ради».

Де проект цієї обласної програми? У розділі "Проекти регуляторних актів та рішень" на даний час проекти рішень відсутні. Прямий пошук по сайту облради також нічого не дав.

В результаті, виникає враження, що головне когось навколо себе об’єднати, щоб потім представляти їх інтереси?

Між задекларованими принципами роботи та реальною діяльністю мабуть ще доволі велика прірва, і напевно потрібно щось міняти у діяльності головного представницького органу області?


Юрій Паперний

Останні новини Чернігівщини

Чекали 29, натомість весільний марш пролунав для 41 пари - День закоханих на Чернігівщині

Чекали 29, натомість весільний марш пролунав для 41 пари - День закоханих на Чернігівщині 17:28

Третій рік поспіль завдяки ініціативі Міністерства юстиції «Кохання поза часом» щасливі закохані можуть забарвити день 14 лютого справжніми емоціями і особливою пам’ятною подією, поєднавши долю зі своєю половинкою з ранку до опівночі.

"Сонце слова на двох" зійшло у бібліотеці ім. М. Коцюбинського 17:07

Вечір поезії від Тетяни Шептицької та Сергія Пантюка пройшов у бібліотеці ім. М. Коцюбинського в рамках реалізації проекту «Безкоштовні курси української мови».

Менська громада працює над створенням антикорупційної еко-системи

Менська громада працює над створенням антикорупційної еко-системи 16:53

Що таке Антикорупційна програма та які переваги її прийняття – такі питання жваво обговорювались з представниками місцевої влади Менської ОТГ на інформаційній зустрічі, яка пройшла 17 лютого.

На вихідних посилені поліцейські патрулі відпрацьовували Чернігів

На вихідних посилені поліцейські патрулі відпрацьовували Чернігів 16:42

В обласному центрі з 14 лютого до 16 лютого поліція провела перше в цьому році оперативно-профілактичне відпрацювання. Такі заходи відбуватимуться циклічно в різних мікрорайонах міста.

За вихідні патрульні розшукали двох чоловіків, які переховувалися від поліції

За вихідні патрульні розшукали двох чоловіків, які переховувалися від поліції 16:32

Під час патрулювання на вулиці Савчука у дворі будинків інспектори помітили підозрілого чоловіка, який мав ознаки алкогольного сп’яніння.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини