Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 25 жовтня, 16:08:47

Обласна рада відкрита до співпраці і чекає конкретних пропозицій?

03.03.2015   09:15Агенцiя

Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради повідомив наступне:

«2 березня, радник голови обласної ради, член тимчасової контрольної комісії обласної ради з обороноздатності Чернігівської області та роботі правоохоронних і контролюючих органів в умовах ймовірної агресії Арсен Дідур зустрівся з представниками громадських організацій».

Слід відмітити, що захід не було заздалегідь проанонсовано на веб-порталі обласної ради. Але, мабуть, це скоріше норма. Чи можливо заходи організуються в останню мить, або голова облради Микола Звєрєв балакає про відкритість, а апарат робить навпаки.

По-друге, навіть якщо і не було анонса, ЗМІ попереджені не були, хоча і на фото бачимо присутність журналіста комунального видання (якого, як з’ясувалося, запрошувала не облрада).

По-третє, форма подання матеріалу – класична виборна. В заголовку і в кінці акцент на головну і єдину особу – радника голови обласної ради, члена тимчасової контрольної комісії обласної ради з обороноздатності Чернігівської області та роботі правоохоронних і контролюючих органів в умовах ймовірної агресії Арсена Дідура.

Цікаво сам по собі статус ньсмейкера – «член комісії» та «радник голови».

І останнє, – жодної поваги до запрошених. У матеріалі лише цитати пана Дідура. Хто учасники, які організації – невідомо. Критерії відбору цих інститутів громадянського суспільства також залишаються за кадром.

Далі у тексті читача інформують про те, що Арсен Дідур «також закликав інститути громадянського суспільства до об'єднання зусиль і створення координаційної ради патріотично налаштованих формувань для визначення узгоджених дій, а також долучитися до розробки та внести пропозиції до обласної Програми підтримки громадських організацій, яку планується прийняти на найближчій сесії обласної ради».

Де проект цієї обласної програми? У розділі "Проекти регуляторних актів та рішень" на даний час проекти рішень відсутні. Прямий пошук по сайту облради також нічого не дав.

В результаті, виникає враження, що головне когось навколо себе об’єднати, щоб потім представляти їх інтереси?

Між задекларованими принципами роботи та реальною діяльністю мабуть ще доволі велика прірва, і напевно потрібно щось міняти у діяльності головного представницького органу області?


Юрій Паперний

Останні новини Чернігівщини

Склали адмінматеріали на порушників виборчого законодавства

Склали адмінматеріали на порушників виборчого законодавства 16:02

Поліція притягнула до відповідальності двох чернігівців та мешканця Носівки, що пошкодили свої виборчі бюлетені.

Поліція Чернігова притягнула до відповідальності місцевого мешканця за хуліганські дії біля виборчих дільниць

Поліція Чернігова притягнула до відповідальності місцевого мешканця за хуліганські дії біля виборчих дільниць 15:28

Поліцейські оперативно встановили особу чоловіка, який упродовж години вчинив правопорушення поблизу двох виборчих дільниць міста.

Брифінг щодо перебігу виборів у місті Чернігові та області

Брифінг щодо перебігу виборів у місті Чернігові та області 15:21

Олександр Ломако розповів про те, як тривають вибори в Чернігові. Отже, о 12.00 проголосувало 15-17% виборців. На думку політичної партії "Рідний дім", своїм правом на цих перегонах скористаються 40% виборців.

На Чернігівщині зникло 100 бюлетенів

На Чернігівщині зникло 100 бюлетенів 15:11

В дільничній виборчій комісії №740811 Михайло-Коцюбинської селищної громади виявили нестачу 100 бюлетенів, із 550 отриманих бюлетенів за кандидатів в депутати до Михайло-Коцюбинської селищної ради в Чернігівській області, про що повідомили спостерігачі ОПОРИ.

Чернігівські рятувальники забезпечують пожежну та техногенну безпеку під час проведення чергових місцевих виборів

Чернігівські рятувальники забезпечують пожежну та техногенну безпеку під час проведення чергових місцевих виборів 14:53

Моніторинг обстановки здійснюють 928 співробітники Управління ДСНС області та 148 представників місцевої, відомчої та добровільної пожежної охорони.