Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 16 листопада, 04:46:31

Чернігівська громадська рада при ОДА знову буде обирати голову?

02.03.2015   09:05Агенцiя

У зв’язку з тим, що станом на 25 лютого половина членів Громадської ради не визначились щодо комітетів, для забезпечення конструктивної роботи, засідання Громадської ради, яке мало відбутися 26 лютого (четвер) переноситься, повідомляє Голова Громадської ради при ОДА Вадим Антошин. Ця інформація було оприлюднена на офіційному сайті Чернігівської ОДА. Але, частина представників Громадської ради не погодилася із рішенням Антошина. 25 лютого вони створили ініціативну групу для проведення засідання (присутні – 51 член Громадської ради, 122 – відсутні), повідомив Чернігівський Формат.

Присутній на засіданні Олександр Бей заявив про рішення Чернігівської міської громадської організації «Форум порятунку міста Чернігова», яка делегувала Антошина В.Л. до Громадської ради, відкликати його з Громадської ради при облдержадміністрації. Він повідомив, що відповідний лист направлено в.о. голови облдержадміністрації.

Світлана Жимолостнова запропонувала скористатися правом ініціювати проведення позачергового засідання Громадської ради згідно п. 5.21 Положення про Громадську раду при Чернігівській облдержадміністрації в разі, якщо вимогу підтримає не менше чверті дійсних членів Громадської ради.

Тамара Петрова зачитала проект заяви про ініціювання позачергового засідання Громадської ради та запропонувала членам Громадської ради її підписати. Вона зазначила, що на позачерговому засіданні пропонується на підставі п. 4.7 та п. 5.4 Положення про Громадську раду при Чернігівській облдержадміністрації та п.10 Типового положення про громадську раду згідно заяви громадської організації, яка рекомендувала Атошина В.Л. до Громадської ради, про його відкликання зі складу Громадської ради, обрати нового голову Громадської ради.

Переважна більшість учасників зібрання погодилася із пропозицією Петрової і прийняли рішення: ініціювати проведення позачергового засідання Громадської ради у середу 4 березня 2015 року о 16:00 годині в залі № 1 облдержадміністрації та звернутися з цього приводу з відповідною заявою до в.о. голови облдержадміністрації.


Довідково: у п. 5.21 Положення про Громадську раду йдеться: «позачергові засідання Громадської ради можуть скликатися з ініціативи голови Громадської ради, президії Громадської ради або не менше чверті дійсних членів Громадської ради».

 

 

ПРОТОКОЛ
засідання ініціативної групи Громадської ради
при Чернігівській облдержадміністрації


м. Чернігів, зала № 1 ОДА 26 лютого 2015 року

Присутні: 51 член Громадської ради при Чернігівській облдержадміністрації.
Відсутні: 122 члени Громадської ради.

ВИСТУПИЛИ:
Бей О.А.: Заявив про рішення Чернігівської міської громадської організації «Форум порятунку міста Чернігова», яка делегувала Антошина В.Л. до Громадської ради, відкликати його з Громадської ради при облдержадміністрації. Повідомив, що відповідний лист направлено в.о. голови облдержадміністрації.
Жимолостнова С.К.: Запропонувала скористатися правом ініціювати проведення позачергового засідання Громадської ради згідно п. 5.21 Положення про Громадську раду при Чернігівській облдержадміністрації в разі якщо вимогу підтримає не менше чверті дійсних членів Громадської ради.
Петрова Т.І.: Зачитала проект заяви про ініціювання позачергового засідання Громадської ради та запропонувала членам Громадської ради її підписати. Зазначила, що на позачерговому засіданні пропонується на підставі п. 4.7 та п. 5.4 Положення про Громадську раду при Чернігівській облдержадміністрації та п.10 Типового положення про громадську раду згідно заяви громадської організації, яка рекомендувала Атошина В.Л. до Громадської ради, про його відкликання зі складу Громадської ради, обрати нового голову Громадської ради.
Проскуріна Н.П.: Запропонувала присутнім зареєструватися та обрати голову засідання ініціативної групи Громадської ради, який має підписати протокол засідання. Запропонувала обрати головою засідання Петрову Т.І.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» – 46, «проти» – 4, «утримались» – 1.

ВИРІШИЛИ: Обрати головою засідання ініціативної групи Петрову Т.І.
Малецький Є.В. Звинуватив Антошина В.Л. у самовільному, одноосібному рішенні про відміну засідання Громадської ради 26 лютого та його перенесення на невизначений термін.
Проскуріна Н.П.: Запропонувала присутнім членам Громадської ради підтримати ініціативу про проведення позачергового засідання Громадської ради у середу 4 березня 2015 року о 16:00 годині в залі № 1 облдержадміністрації з порядком денним: обрання голови Громадської ради; створення комітетів.

ГОЛОСУВАЛИ: «за» – 51, «проти» – 0, «утримались» – 0.

ВИРІШИЛИ:
Ініціювати проведення позачергового засідання Громадської ради у середу 4 березня 2015 року о 16:00 годині в залі № 1 облдержадміністрації та звернутися з цього приводу з відповідною заявою до в.о. голови облдержадміністрації.

Голова засідання Т.І. Петрова

Секретар В.В. Сапон

 

Останні новини Чернігівщини

Представлено нового прокурора області

Представлено нового прокурора області 18:07

До призначення Андрій Парусов працював у прокуратурі Тернопільської області та ГПУ.

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз 16:23

Заступник Голови Нацполіції – начальник Головного слідчого управління Максим Цуцкірідзе повідомив батькам загиблого 14-річного Дениса Чаленка і громадськість про перебіг розслідування за фактом смерті хлопця.

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом 14:09

Чернігівський Ресурсний центр з розвитку місцевої демократії, який діє на базі громадської організації Центр «Доброчин», провів інформаційну зустріч в Новобілоуській сільській раді 14 листопада 2019 року.

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу 13:20

Із 2015 року в Україні діє незалежний консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів – Рада бізнес-омбудсмена. Туди може звернутись кожна юридична особа або приватний підприємець, які мають обґрунтовані претензії на незаконні дії чиновників.

"Небо над головами" 13:11

Кафедрою теорії та історії держави і права, конституційного права спільно із ГО «Україна без тортур» та Координаційною радою молодих юристів при головному управлінні юстиції в Чернігівській області було організовано й проведено круглий стіл на тему «Небо над головами в умовах несвободи».