Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 26 березня, 22:43:32

Керівники області та міста відвідали КЕП “Чернігівська ТЕЦ ТОВ фірми “ТехНова”

08.02.2012   20:20

8 лютого голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко та Чернігівський міський голова Олександр Соколов відвідали КЕП „Чернігівська ТЕЦ ТОВ фірми “ТехНова”, де ознайомилися з роботою обладнання підприємства: розморожувача вагонів, автоматичного перекидача залізничних вагонів, теплових щитів тощо.

Керівники області та міста ознайомилися з роботою розморожувача та автоматичного перекидача залізничних вагонів, що у зимовий період без перешкод забезпечують безперебійне постачання вугілля на теплоелектроцентраль. За словами директора ТЕЦ Олександра Рудницьких, зараз на вугільному складі підприємства знаходиться запас вугілля на два місяці, тож ТЕЦ має стабільно завершити цьогорічний опалювальний сезон. Нинішню зиму, зважаючи на морози, на теплоелектроцентралі називають екстремальною, проте підкреслюють, що станція працює у штатному режимі.

Як повідомив директор КЕП „Чернігівська ТЕЦ ТОВ фірми “ТехНова” Олександр Рудницьких, пріоритетним напрямком роботи підприємства є забезпечення міста тепловою енергією. З цією метою торік в ТЕЦ вкладено 55 мільйонів гривень інвестицій. Цього року в модернізацію та реконструкцію підприємства плануються інвестиційні вкладення у сумі 70 мільйонів гривень.


Голова облдержадміністрації Володимир Хоменко наголосив на важливості питання енергозбереження, якому багато уваги приділяє Глава держави та Уряд. Він повідомив, що з метою забезпечення реалізації єдиної державної політики у сфері ефективного використання енергетичних ресурсів діє Програма енергоефективності Чернігівської області на 2009-2015 роки. Реалізація Програми розпочалася із закладів соціальної сфери області – там впроваджено проекти з переведення котелень, що забезпечують бюджетну сферу, на опалення твердим паливом. “Програма енергозбереження – це узгоджена програма як дій Уряду, так і регіональних органів влади. Вона має багато складових – це й утеплення будинків, заміна вікон, економна генерація тепла. І всі ті завдання, які ми перед собою ставимо по надходженню та використанню альтернативних джерел палива, ми виконаємо”, – наголосив керівник області.

Також голова облдержадміністрації повідомив, що наразі про приватизацію Чернігівської ТЕЦ мова не йде. За його словами, зараз владу більше цікавить подальші перспективи підприємства, оскільки оновлення обладнання потребує значних інвестиційних коштів.

Міський голова підкреслив, що для Чернігова залишаються нагальними питання постачання гарячої води і теплозабезпечення. Також розглядається можливість будівництва на ТЕЦ ще одного енергоблоку та продовження проекту із закільцювання міста. “Треба мати перспективу і ясність, що думає інвестор, як він буде працювати”, – підсумував О.Соколов.
 

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівському районі поліція допомогла розшукати зниклу дворічну дитину 11:06

Пошукова операція за участю поліції тривала понад 5 годин: дівчинку знайшли живою і неушкодженою в болоті за 800 метрів від дому.

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму 11:02

Програма компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких пошкоджено внаслідок російської військової агресії. Її затвердили на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 22 березня.

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного 10:54

26 березня о 21:30 дивіться на місцевих каналах Суспільного Мовлення документальний проєкт Суспільне Чернігів #Лютий #Опір #Прилуки. Онлайн-трансляція ефіру — на сайтах місцевих каналів.

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних»

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних» 10:50

Служба зайнятості цьогоріч реалізує низку активних програм, спрямованих на створення нових і збереження існуючих робочих місць, розвиток бізнесу тазабезпечення ефективної зайнятості населення.Зокрема, шляхом надання фінансової підтримки роботодавцям.

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу 10:48

24 березня починається відбір заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу #Варто “РобиТИ своє”.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини