Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 вересня, 09:00:59

На Чернігівщині створили низку осередків "Народного фронту"

27.02.2015   07:21Агенцiя

В Чернігівській області триває розбудова партійної організації «Народного фронту». Про це повідомляє прес-служба обласного осередку партії.

В Ніжині, Козельці, Прилуках, Новгороді–Сіверському та інших містах та районах Чернігівщини відбулися установчі збори, на яких було прийнято рішення про створення нових осередків партії та обрано керівництво партійних організацій.

Зокрема, 24 лютого відбулися установчі збори міської організації партії у місті Ніжині, на яких одноголосно керівником парторганізації обрали Анатолія Кушніренка.

Він наголосив, що «Народний фронт» сьогодні впроваджує важливі реформи  для суспільства, і для їх здійснення вкрай необхідна підтримка на місцях, фундатором якої і повинні виступати однопартійці.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:56

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 20 вересня до 8:00 21 вересня 2020 року.

В 1-й окремій танковій Сіверській бригаді – новий командир

В 1-й окремій танковій Сіверській бригаді – новий командир 08:34

Особовому складу танкової бригади нового командира представив командувач військ оперативного командування "Північ" генерал-майор Валерій Залужний.

Чернігівщина четверта за кількістю заготовленої та реалізованої деревини серед регіонів

Чернігівщина четверта за кількістю заготовленої та реалізованої деревини серед регіонів 08:30

Площа земель лісового фонду Чернігівської області є третьою за величиною в Україні та складає майже 748 тис.га – це 7% лісового фонду країни та 23% території області.

Прокуратура відстояла позицію щодо повернення земель сільськогосподарського призначення у суді

Прокуратура відстояла позицію щодо повернення земель сільськогосподарського призначення у суді 08:11

Північним апеляційним господарським судом залишено без змін рішення судів першої інстанції, якими задоволено два позови обласної прокуратури про витребування із незаконного володіння 4 га землі вартістю 600 тисяч гривень, що розташовані на території Київської області.

Талалаївська поліція розшукала літню жінку, яка загубилася через втрату пам’яті

Талалаївська поліція розшукала літню жінку, яка загубилася через втрату пам’яті 08:02

До правоохоронців надійшла інформація про зникнення жительки села Березівка 1944 року народження, яка має проблеми із пам’яттю. Одразу по тривозі було піднято особовий склад Талалаївського відділення поліції.