Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 6 квітня, 16:06:37

Допомогу та підтримку в області отримали більше двох тисяч родин мобілізованих

13.02.2015   15:58Агенцiя

В області триває активна робота з військовими комісаріатами у напрямку формування та обробки списків громадян, мобілізованих під час першого етапу 4-ї хвилі мобілізації. На сьогодні за даним районних державних адміністрації, міських рад до Збройних Сил України мобілізовано декілька тисяч осіб, повідомляє Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації.

руки

руки

Як зазначають фахівці, більше 1,5 тисяч родинам мобілізованих надано матеріальну допомогу на суму 2,2 мільйони гривень. Зокрема, допомогу по господарству (заготівля сіна, ремонт приміщень, випас худоби) отримали 384 сім’ї або 86% потребуючих. Ще 480 родинам завезли дрова, тверде паливо та скраплений газ.

Окрім того, на робочих місцях поновлено 87 військовослужбовців, які несуть службу в зоні проведення АТО. Вирішено питання щодо сплати кредитних зобов’язань для 54 сімей.

В окремих районах області та місті Чернігові прийнято рішення про звільнення родин мобілізованих громадян та членів сімей загиблих під час участі в АТО від сплати за користування житлово-комунальними послугами.

Надаються й інші види допомоги та соціальної підтримки. Загалом, соціальною роботою охоплено 512 родин. Це і догляд за хворими та непрацездатними членами сімей, і вирішення питань водо- та газопостачання. Окрім іншого, місцеві управління соціального захисту населення також надають консультативно-правові послуги з питань отримання різних видів пільг та допомог.

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: щотижнева розширена оперативна нарада при міському голові. Інформація керівників медичних установ

Ніжин: щотижнева розширена оперативна нарада при міському голові. Інформація керівників медичних установ 13:55

6 квітня відбулась щотижнева розширена оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника. На період карантинного режиму змінений формат наради, щоб мінімізувати перебування великої кількості людей.

У Чернігові про одиноких літніх людей піклуються фахівці двох територіальних центрів

У Чернігові про одиноких літніх людей піклуються фахівці двох територіальних центрів 13:49

У Чернігові про самотніх людей похилого віку, які вже потребують сторонньої допомоги, піклуються, зокрема, фахівці територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Деснянської та Новозаводської районних у місті Чернігові рад.

Поліцейські інформують: ТОП-3 аварійно-небезпечних ділянок Чернігівської області

Поліцейські інформують: ТОП-3 аварійно-небезпечних ділянок Чернігівської області 13:45

За поліцейською статистикою, аварії на Чернігівщині найчастіше траплялися у світлий час доби. За видами транспорту учасниками ДТП у 83,5% були легкові автівки, у 10,5% – вантажівки та у 6% мототранспорт.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 11:22

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 274 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 274 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 11:14

Упродовж минулого тижня з 30 березня по 6 квітня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 196 чоловік особового складу та 61 одиниця спеціальної техніки.