Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 листопада, 22:17:55

Представництво ЄС в Україні запросило молодь Чернігівщини до відкритої дискусії щодо європейського вибору України

13.02.2015   13:00Агенцiя

«Будуймо Європу в Україні» — інформаційна кампанія, покликана пояснити важливість впровадження Угоди про асоціацію з ЄС, поширити європейські цінності та підвищити рівень обізнаності українців щодо розвитку відносин з європейськими державами. В рамках цього проекту представники Європейського Союзу зустрілися зі студентами Чернігова.

Студентів, перш за все, цікавило питання стажування за кордоном та можливість працевлаштування у Європі. Дізналися вони також про перспективи розвитку економічної галузі нашої держави, необхідність реформ та допомогу Україні від ЄС. Протягом дня представники Євросоюзу проводили й інші зустрічі, результатом задоволені.

Керівник відділу преси та інформації Представництва ЄС в Україні Юргіс Вілчінскас розповідає: «Все наши собеседники понимают, что альтернативы европейскому курсу нет – там самые большие рынки, самые большие возможности. И в городе, и в области есть ясное видение, как развивать рабочие места, платформу для экономического развития».

Литовець Юргіс Вілчінскас розповів як його країна проходила шлях європейських реформ, як змінювався бізнес, як шукали нові ринки збуту. Він наголосив, що сьогодні саме молодь має проявляти ініціативу, брати участь у міжнародних конкурсах, проектах, вивчатати досвід інших держав, аби допомагати розвитку демократії і розбудові економіки.

Останні новини Чернігівщини

Різдвяний піст, або Пилипівка: тривалість, обмеження у їжі, прикмети та повір’я

Різдвяний піст, або Пилипівка: тривалість, обмеження у їжі, прикмети та повір’я 11:44

Різдвяний піст щорічно розпочинається 28 листопада, а закінчується на Святвечір – 6 січня. Триває він 40 днів, тому однією з його назв є Мала Чотиридесятниця (Великою є Чотиридесятниця перед Великоднем).

9 ідей, як прикрасити дім до різдвяних свят своїми руками 11:39

Щоб зустріти різдвяні свята у всеозброєнні, потрібно вже восени починати думати про прикрашання будинку. Гірлянди, свічники, різдвяні вінки, ялинка з дощику або гілок – все це створює казковий настрій, змушує вірити в диво і чекати свят з нетерпінням.

Смачні рецепти вихідного дня: новорічне печиво

Смачні рецепти вихідного дня: новорічне печиво 11:23

Пеките имбирное, яблочно-карамельное, шоколадное печенье всевозможных форм, украшайте глазурью, дарите друзьям или вешайте на ёлку. Если, конечно, сможете устоять и не съесть всё сразу.

Гороскоп на наступний тиждень 30 листопада - 6 грудня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 30 листопада - 6 грудня 2020 року 11:03

Тиждень починається з повного місяця, він же напівтіньове місячне затемнення на висхідному місячному вузлі в знаку Близнюки 30 листопада об 11:43 за київським часом, яке відкриває коридор затемнень осінь – зима 2020. Місячне затемнення вносить спотворення в чуттєву сферу, в особисті взаємини, знижує інстинкт самозбереження. Нове входить в наше життя, з'являється необхідність оновитися і залишити старе.