Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 квітня, 05:07:32

Представництво ЄС в Україні запросило молодь Чернігівщини до відкритої дискусії щодо європейського вибору України

13.02.2015   13:00Агенцiя

«Будуймо Європу в Україні» — інформаційна кампанія, покликана пояснити важливість впровадження Угоди про асоціацію з ЄС, поширити європейські цінності та підвищити рівень обізнаності українців щодо розвитку відносин з європейськими державами. В рамках цього проекту представники Європейського Союзу зустрілися зі студентами Чернігова.

Студентів, перш за все, цікавило питання стажування за кордоном та можливість працевлаштування у Європі. Дізналися вони також про перспективи розвитку економічної галузі нашої держави, необхідність реформ та допомогу Україні від ЄС. Протягом дня представники Євросоюзу проводили й інші зустрічі, результатом задоволені.

Керівник відділу преси та інформації Представництва ЄС в Україні Юргіс Вілчінскас розповідає: «Все наши собеседники понимают, что альтернативы европейскому курсу нет – там самые большие рынки, самые большие возможности. И в городе, и в области есть ясное видение, как развивать рабочие места, платформу для экономического развития».

Литовець Юргіс Вілчінскас розповів як його країна проходила шлях європейських реформ, як змінювався бізнес, як шукали нові ринки збуту. Він наголосив, що сьогодні саме молодь має проявляти ініціативу, брати участь у міжнародних конкурсах, проектах, вивчатати досвід інших держав, аби допомагати розвитку демократії і розбудові економіки.

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: щотижнева розширена оперативна нарада при міському голові. Інформація керівників медичних установ

Ніжин: щотижнева розширена оперативна нарада при міському голові. Інформація керівників медичних установ 13:55

6 квітня відбулась щотижнева розширена оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника. На період карантинного режиму змінений формат наради, щоб мінімізувати перебування великої кількості людей.

У Чернігові про одиноких літніх людей піклуються фахівці двох територіальних центрів

У Чернігові про одиноких літніх людей піклуються фахівці двох територіальних центрів 13:49

У Чернігові про самотніх людей похилого віку, які вже потребують сторонньої допомоги, піклуються, зокрема, фахівці територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Деснянської та Новозаводської районних у місті Чернігові рад.

Поліцейські інформують: ТОП-3 аварійно-небезпечних ділянок Чернігівської області

Поліцейські інформують: ТОП-3 аварійно-небезпечних ділянок Чернігівської області 13:45

За поліцейською статистикою, аварії на Чернігівщині найчастіше траплялися у світлий час доби. За видами транспорту учасниками ДТП у 83,5% були легкові автівки, у 10,5% – вантажівки та у 6% мототранспорт.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 11:22

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 274 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 274 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 11:14

Упродовж минулого тижня з 30 березня по 6 квітня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 196 чоловік особового складу та 61 одиниця спеціальної техніки.