Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 квітня, 12:26:06

Тетяна Чорновіл про "Самопоміч": піар чи Коломойський?

13.02.2015   12:29Агенцiя

Під час виборчої кампанії багато хто дивувався звідки кошти партії "Самопоміч" на потужну рекламну компанію, участь у телеефірах, які під час виборів платні? Тоді мені трапився примірник "чорного піару" – газетка, в якій "Самопоміч" пов'язували з Коломойським. Якщо тоді ці обвинувачення і були безпідставними, то нині Коломойський точно тішиться з поведінки "Самопомочі".

Тетяна Чорновіл

Тетяна Чорновіл

Доказ цього: сьогодні "Самопоміч" не проголосувала, щоб повернутися до розгляду урядового законопроекту 1839 (щодо забезпечення захисту майнових прав акціонерів). Він дає можливість повернути державі контроль над "Укрнафтою".

У "Самопомочі" є зауваження? Чудово!

Саме тому, було запропоновано прийняти його за основу з наступним урахуванням зауважень і пропозицій. Однак "Самопоміч" три дні поспіль провалила голосування.

Чому? В "Самопомічі" стверджують, що вони будуть голосувати лише за власний ДОСКОНАЛИЙ законопроект. А що попрацювати над урядовим не царська справа? Цікаво, що в "Самопомочі" вважають своїх депутатів єдиними професіональними та досвідченими експертами в цій країні.

Тоді у мене питання: чому категорично відмовилися піти працювати в уряд в цей складний для країни час чи взяти на себе відповідальність за призначення та роботу окремих міністрів?

P.S. Щойно "Самопоміч" не проголосувала за проект Закону " Про забезпечення права на справедливий суд".

Тетяна Чорновіл, народний депутат України

 


Українська правда


Скрін голосування за законопроект 1839, який передбачає
зниження кворуму для проведення загальних зборів акціонерів для всіх акціонерних товариств незалежно від типу власності до 50%+1 акція з сьогоднішніх 60%+1 акція. Також пропонується забезпечити дієвий механізм виплати дивідендів компаніями і стягнення акціонером дивідендів у порядку наказового виробництва у випадку невиплати.
Як відомо, Рада вже знизила кворум до 50%+1 акція, але пізніше виявилося, що його неможливо застосувати до "Укрнафти", задля якої, власне, і приймався. У зв'язку з цим уряд вніс новий документ.
Держава володіє у "Укрнафті" 50%+1 акцією, олігарх Ігор Коломойський – 42%. Оскільки зараз для проведення загальних зборів акціонерів необхідно 60%+1 акція, Коломойський може блокувати такі збори.
Без зборів неможливо прийняти рішення про виплату державі дивідендів.


PR

Останні новини Чернігівщини

Посівна кампанія на Чернігівщині набирає обертів

Посівна кампанія на Чернігівщині набирає обертів 11:33

У Чернігівській області вже засіяли понад 14 тисяч гектарів, або 22% ранніх зернових та зернобобових культур.

Прилуки: відбулося позачергове засідання виконавчого комітету

Прилуки: відбулося позачергове засідання виконавчого комітету 11:13

6 квітня у сесійній залі міської ради відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Прилуцької міської ради під головуванням міського голови Ольги Попенко.

Ніжин: Штаб ТЕБ та НС провів позачергове засідання

Ніжин: Штаб ТЕБ та НС провів позачергове засідання 11:08

6 квітня, під головуванням міського голови Анатолія Лінника відбулось засідання штабу з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Моніторингова кампанія щодо дотримання поліцією прав й свобод громадян при здійсненні контролю за виконанням карантинних обмежувальних заходів

Моніторингова кампанія щодо дотримання поліцією прав й свобод громадян при здійсненні контролю за виконанням карантинних обмежувальних заходів 10:45

Асоціація Українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів у співпраці з БО “Галицька громада” починає нову моніторингову кампанію щодо дотримання поліцією прав й свобод громадян при здійсненні контролю за виконанням карантинних обмежувальних заходів.

ОТГ vs короновірус: як живуть громади Чернігівщини на карантині

ОТГ vs короновірус: як живуть громади Чернігівщини на карантині 10:35

Карантинні заходи, самоізоляція, обмеження пересування, епідемія, масковий режим та апарати ШВЛ стрімко увійшли до життя кожного з нас разом із таким поняттям як «коронавірус».