Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 квітня, 14:15:37

Забезпечити реалізацію завдань, поставлених Президентом України та Урядом

13.02.2015   08:24Агенцiя

— Наше з вами завдання – забезпечити реалізацію тих завдань, які ставить перед органами виконавчої влади Президент України та Уряд, — на цьому наголосив виконуючий обов’язки голови обласної державної адміністрації Сергій Журман під час наради з головами, в.о. голів районних державних адміністрацій, міськими головами міст обласного значення, що відбулась 12 лютого.

Журман Сергій

Журман Сергій

Очільник області повідомив, на вчорашньому розширеному засіданні Уряду Президент України Петро Порошенко поставив перед головами обласних державних адміністрацій завдання щодо вирішення актуальних питань життєдіяльності регіонів. Насамперед, це забезпечення стабільної роботи господарського комплексу регіонів, наповнення бюджетів всіх рівнів, підготовка до весняно-польових робіт та проведення мобілізації до лав Збройних Сил України.

Саме ці питання і було розглянуто у ході наради з керівниками районів та міст. Зокрема, йшлося про реалізацію реформи міжбюджетних відносин, встановлення та адміністрування місцевих податків і зборів, стан розрахунків за спожиті енергоносії та підготовку до проведення весняно-польових робіт в області.

Окрему увагу приділялося забезпеченню умов проживання громадян, які переміщуються з тимчасово окупованих територій та району проведення антитерористичної операції. Адже саме ця категорія громадян, на сьогодні, потребує уваги з боку виконавчої влади.

Останні новини Чернігівщини

Міграційні процеси в Чернігівській області у 2019 році. ДОВІДКА

Міграційні процеси в Чернігівській області у 2019 році. ДОВІДКА 13:43

Упродовж 2019 року на Чернігівщині міграційна активність населення зменшилася проти попереднього року. Зафіксовано 28418 випадків міграційних переміщень: потік вибулих (15207 осіб) перевищив потік прибулих (13211 осіб) і скоротив чисельність населення області на 1996 осіб.

Вогнеборці ліквідували 21 пожежу, що виникли у природних екологічних системах

Вогнеборці ліквідували 21 пожежу, що виникли у природних екологічних системах 13:33

Загальна площа, пройдена вогнем склала близько 24 га, знищено 3 та пошкоджено 4 будівлі та споруди різного призначення.

Куликівська громада взялася за самостійний пошив масок та захисних костюмів для медзакладів

Куликівська громада взялася за самостійний пошив масок та захисних костюмів для медзакладів 13:16

У Куликівській ОТГ вирішили самостійно забезпечити медичних працівників індивідуальним захистом, адже вони найперші у зоні ризику.

Посівна кампанія на Чернігівщині набирає обертів

Посівна кампанія на Чернігівщині набирає обертів 11:33

У Чернігівській області вже засіяли понад 14 тисяч гектарів, або 22% ранніх зернових та зернобобових культур.

Прилуки: відбулося позачергове засідання виконавчого комітету

Прилуки: відбулося позачергове засідання виконавчого комітету 11:13

6 квітня у сесійній залі міської ради відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Прилуцької міської ради під головуванням міського голови Ольги Попенко.