Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 червня, 20:46:37

Як відстоювати закон навчать у Америці

07.02.2012   08:01Агенцiя

У понеділок, 6 лютого у Чернігові відбулася презентація програми “Громадські зв’язки” (Community Connections Program) яку розпочало Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) за тематикою “Доступ до правосуддя та система надання правової допомоги громадянам”.

Координатор програми “Громадські зв’язки” Людмила ГУМЕНЮК оголосила про початок відбору учасників для програми у Київській та Чернігівській областях. Після проведення відкритого конкурсу 10 найкращих кандидатів отримають можливість пройти тритижневе стажування з правових питань у одному зі штатів США.

Пані Гуменюк повідомила, що програма “Громадські зв’язки” є програмою громадської дипломатії та впроваджується за фінансової підтримки американського уряду. Програма надасть можливість українським фахівцям та їхнім американським колегам обмінятись професійним досвідом та дізнатись про життя громад у Сполучених Штатах. Під час перебування у США учасники проживатимуть у приймаючих сім’ях. Протягом програми стажування учасники відвідують американські державні, приватні та громадські організації, що працюють за даним напрямком та мають пряме відношення до тематики програми. Учасники програми візьмуть участь у семінарах, тренінгах та дискусіях.

Учасниками програми “Громадські зв’язки” за темою “Доступ до правосуддя та система надання правової допомоги громадянам” можуть бути представники українських правозахисних організацій, студентських юридичних клінік, юридичних фірм, які надають безоплатні юридичні послуги соціально вразливим громадянам, працівники міністерств і відомств, управлінь соціальної політики тощо, досвідчені фахівці у сфері трудового, медичного права та права власності (напр., на землю, на житло тощо) – активні учасники процесу реформування системи надання правової допомоги в Україні. Для участі у програмі буде відібрано 10 осіб з Київської та Чернігівської областей.

Щоб взяти участь у конкурсі, кандидат повинен тільки заповнити та вчасно здати анкету особисто або за допомогою кур’єрської доставки – до 21 лютого 2012 р. включно, та пройти співбесіду, яка орієнтовно відбудеться у березні цього року.

Орієнтовна дата поїздки групи – червень 2012 року. Тривалість стажування – 3 тижні. Людмила Гуменюк наголосила, що протягом всієї програми групу супроводжує перекладач. Відтак знання англійської мови від учасників не вимагається. Більш докладну інформацію про програму “Громадські зв’язки” можна дізнатися на сайті www.irrp.org.ua/cc.html.

Історія програми

Програма “Громадські зв’язки” є успішною й популярною в Україні з 1996 року. За цей період стажування у США пройшли тисячі громадян України, серед яких були і представники Чернігівської області. До 2005 року програма фінансувалась Відділом освіти та культури Державного Департаменту США (ЕСА), а з 2005 року – Бюро Європа/Євразія при USAID. З грудня 2011 року в Україні програму втілює ГО “Інститут розвитку регіональної преси” (ІРРП).
Окрім України Програма “Громадські зв’язки” діє в Азербайджані, Білорусі, Вірменії, Грузії, Казахстані, Киргизькій республіці, Молдові, Росії, Таджикистані, Туркменістані. Програма спрямована на поглиблення публічної дипломатії через обмін ідеями та цінностями між учасниками програми, приймаючими родинами в США та приймаючими місцевими громадськими організаціями в США.

http://pik.cn.ua/novini-chernigova-novosti-chernigova/6732-jak-vidstojuvaty-zakon-navchat-u-ameryci

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 9 пар одружилися за допомогою відео-зв'язку 18:36

Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану.

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища 18:31

Екологічна інформаційна кава зустріч з представниками Молодіжної ради та представниками місцевої влади Городнянської громади пройшла 24 червня 2022 року в Городні.

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн 18:28

Невикористані кошти освітньої субвенції перерозподілили між навчальними закладами для виконання ремонтних робіт.

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки 18:00

Прилуцькою окружною прокуратурою до господарського суду направлено позов про cтягнення з підприємства безпідставно збережених коштів у вигляді орендної плати за землю в сумі 49551,43 грн. на користь Прилуцької міської ради.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Про сон на посту і думати не приходилося, а очі в темряві працювали в сто разів сильніше" 17:52

Олег, як, мабуть, і більшість українців, не вірив у повномасштабне вторгнення росії в Україну. Разом із тим він впевнено називає війну на сході держави війною, яка тривала понад вісім років.