Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 12 серпня, 00:35:35

В Україні задоволені результатами Мюнхенської конференції

06.02.2012   16:07Агенцiя

Україна в особі Міжнародного фонду "Єдиний світ" відіграла важливу роль у підготовці 48-ї Мюнхенської конференції з питань безпеки. Про це заявив голова правління МФ "Єдиний світ" Едуард Прутнік, коментуючи міжнародну конференцію, що пройшла з 3 по 5 лютого в Мюнхені (Німеччина). Він зазначив, що конференція стала одним із найважливіших форумів з питань політики безпеки за останній час.

Е.Прутнік наголосив, що однією з основних подій конференції стала презентація доповіді комісії високого рівня "Євроатлантична безпекова ініціатива", що присвячена створенню спільного безпекового співтовариства на теренах Євроатлантики. "Мені дуже приємно, що Україна в особі Фонду "Єдиний світ" сприяла роботі згаданої комісії та підготовці доповіді, в тому числі за допомогою проведення одного із спільних і заключних засідань комісії в Києві у вересні 2011 року", - сказав він.

Е.Прутнік також додав: "Ключові ідеї доповіді відповідають світоглядній філософії Фонду "Єдиний світ" щодо розвитку світу загалом і простору навколо України зокрема, тому ми й надалі підтримуватимемо популяризацію ідей, які містяться в доповіді комісії".

Член правління МФ "Єдиний світ" Олександр Чалий взяв активну участь у роботі комісії та підготовці доповіді. Крім того, О.Чалий як член згаданої комісії високого рівня від України також представляв Фонд "Єдиний світ" на 48-й Мюнхенській конференції з питань безпеки.

Нагадаємо, 20 - 21 вересня минулого року в Києві Фонд "Єдиний світ" спільно з Фондом Карнегі (США) став співорганізатором четвертого пленарного засідання Євроатлантичної безпекової ініціативи (EASI) на чолі з трьома співголовами - Ігорем Івановим (РФ), Вольфгангом Ішингер (Німеччина) та Семом Нанном (США). Під час засідання близько 40 експертів високого рівня із США, Росії та ЄС обговорили концептуальні основи нової архітектури євроатлантичної безпеки.

http://news.liga.net/news/politics/602337-v_ukraine_voodushevleny_itogami_myunkhenskoy_konferentsii_.htm

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові представлена виставка «Комунізм = Рашизм»

У Чернігові представлена виставка «Комунізм = Рашизм» 15:09

10 серпня в помешканні Чернігівського обласного історичного музею імені Василя Тарновського відбулося відкриття виставки «Комунізм = Рашизм».

При зміні назви вулиці слід звернутися до податкового органу із заявою про внесення змін до ліцензії

При зміні назви вулиці слід звернутися до податкового органу із заявою про внесення змін до ліцензії 10:14

Наразі відбувається перейменування вулиць, провулків, проспектів, площ, парків та скверів на виконання Закону України від 9 квітня 2015 року № 317-VІІІ «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

В районі окупованого рф білоруського аеродрому Зябровка лунали вибухи 10:11

В ніч з 10 на 11 серпня у районі білоруського аеродрому Зябровка пролунали вибухи.

Прокуратура в суді вимагає стягнути надміру сплачені кошти через укладення нікчемних додаткових угод до договору про закупівлю палива

Прокуратура в суді вимагає стягнути надміру сплачені кошти через укладення нікчемних додаткових угод до договору про закупівлю палива 10:05

Прилуцька окружна прокуратура проводить системну роботу, спрямовану на недопущення фактів порушення інтересів держави при здійсненні закупівель за бюджетні кошти.

Які працівники потрібні роботодавцям Чернігівщини?

Які працівники потрібні роботодавцям Чернігівщини? 10:04

Традиційно на Чернігівщині зберігається сталий попит на представників робітничих професій.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини