Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 7 липня, 17:36:58

Націоналісти Чернігова взяли на себе відповідальність за майбутнє пам’ятників, які розташовані на Алеї Героїв

07.02.2015   11:30Агенцiя

У соціальних мережах поширене звернення українських націоналістів, що називають себе "Третьою позицією".

Дослівно:" В зв’язку з останніми подіями в Україні - Революцією Гідності, російською війною патріоти Чернігова неодноразово ставили перед керівництвом міста та особисто міським головою Олександром Соколовим вимогу про вирішення долі так званої алеї героїв.

Більшість персонажів, представлених на цій алеї, безпосередньо долучилися до знищення Української державності періоду 1917-22 рр.

Скажімо, Щорс, Антонов- Овсієнко, Примаков керували підрозділами російських окупаційних військ, були фактично комуністичними терористами. Юрій Коцюбинський, негідний син достойного батька, взагалі був керівником російської військової банди, яка розстрілювала будинок голови Центральної Ради, видатного історика Михайла Грушевського. Подвойський був більшовицьким комісаром Росії з військових справ. Кропив’янський був комендантом окупованого росіянами Ніжина, керував військами ВЧК в Україні, знищуючи українських повстанців, підрозділом НКВС, що контролював роботу в’язнів. Крім війни, розрухи, голоду, для України вони не принесли нічого доброго.

Викликає подив бездіяльність влади щодо вирішення цього питання, адже за указами президентів Кравчука і Ющенка місцева влада повинна була демонтувати пам’ятники, що є символами тоталітаризму. В той же час чернігівська влада робила і робить усе, щоб у Чернігові не з’явився жоден монумент чи знак, який нагадує про тисячі земляків, замучених голодом владою, що встановлена вищезгаданими комуністичними «героями».

Нещодавно були проведені «круглі столи» за участю істориків та краєзнавців, є рекомендації Інституту національної пам’яті, товариства “Просвіта», рішення також було проголосовано на віче під час вшанування героїв Крут. Пам’ятники повинні бути демонтовані та передані на баланс музею.

Тому ми, патріоти України, беремо на себе відповідальність за звільнення центру Чернігова від знаків комуністичного тероризму і повідомляємо про майбутнє знесення пам’ятників Щорсу, Коцюбинському, Примакову, Антонову- Овсієнку, Подвойському та Кропив’янському".

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліцейські виявили схрон зброї та боєприпасів у прикордонній громаді

На Чернігівщині поліцейські виявили схрон зброї та боєприпасів у прикордонній громаді 18:09

Поліцейські оперативники спільно з представниками військової контррозвідки із залученням кінологічної служби та вибухотехніків виявили у лісі схрон зброї, облаштований окупаційними військами рф.

В Прилуках офіційно зареєструвалися 2 тисячі 278 переселенців

В Прилуках офіційно зареєструвалися 2 тисячі 278 переселенців 18:05

На сьогодні в Прилуках офіційно зареєстровано 2 тисячі 278 внутрішньо переміщених осіб. В основному це жінки та діти, але є й невелика кількість чоловіків.

Графік перевірки будинкових тепломереж у Чернігові з 18 по 22 липня

Графік перевірки будинкових тепломереж у Чернігові з 18 по 22 липня 17:23

У Чернігові триває перевірка внутрішньобудинкових тепломереж. Чернігівська міська рада щотижня публікує відповідні графіки, аби містяни могли завчасно спланувати свої справи і у визначену дату бути вдома та спостерігати чи немає протікань.

На Чернігівщині вже відновили більшість мостів, зруйнованих під час війни

На Чернігівщині вже відновили більшість мостів, зруйнованих під час війни 17:16

У Чернігівській області вже відновили 19 із понад 25 зруйнованих під час війни мостів.

Апеляційний суд підтвердив незаконність дій дослідної установи та приватного товариства щодо укладення удаваного правочину

Апеляційний суд підтвердив незаконність дій дослідної установи та приватного товариства щодо укладення удаваного правочину 17:13

Північним апеляційним господарським судом 29.06.2022 відхилено апеляційну скаргу сільськогосподарського товариства та залишено без змін рішення Господарського суду Чернігівської області від 14.04.2021, яким задоволено позовні вимоги прокурора щодо визнання недійсними договорів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини