Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 жовтня, 18:17:13

Державний кордон України в межах області цілодобово контролюється Чернігівським прикордонним загоном

06.02.2015   09:24Агенцiя

Про це 5 лютого, повідомив перший заступник начальника Чернігівського прикордонного загону – начальник штабу, підполковник Микола Марченко під час засідання тимчасової контрольної комісії обласної ради по обороноздатності Чернігівської області та роботі правоохоронних і контролюючих органів в умовах ймовірної агресії.

У центрі уваги засідання комісії, яке провела голова постійної комісії обласної ради з питань законності, правопорядку, регламенту та депутатської етики Олена Дмитренко, серед іншого було питання охорони державного кордону України на території Чернігівської області.

Інформуючи депутатів обласної ради, які увійшли до складу тимчасової контрольної комісії згідно з рішенням двадцять третьої сесії обласної ради, підполковник Микола Марченко зазначив, що ситуація на кордоні залишається стабільною. Українсько-російська ділянка державного кордону цілодобово охороняється прикордонним загоном, а пропуск через державний кордон осіб, транспортних засобів і вантажів здійснюється в умовах посиленого контролю.

За словами Миколи Марченка, чернігівські прикордонники укомплектовані необхідними засобами, але додаткове оснащення загону новітніми системами спостереження та зв'язку стало б запорукою забезпечення недоторканності рубежів.

Обговоривши шляхи координації діяльності державних та відповідних правоохоронних органів з громадськими організаціями щодо забезпечення охорони державного кордону України, учасники засідання вирішили вже наступного тижня провести моніторинг прикордонної зони та відповідної служби.

Останні новини Чернігівщини

Поліцейські розбираються, чому вся ТВК завчасно покинула робоче місце

Поліцейські розбираються, чому вся ТВК завчасно покинула робоче місце 15:04

Талалаївське відділення поліції розслідує кримінальне провадження за фактом зникнення у повному складі членів територіальної виборчої комісії зі свого робочого місця, де вони мали проводити підрахунок голосів.

У центрі Чернігова облаштовують міську міні-ферму

У центрі Чернігова облаштовують міську міні-ферму 14:53

Комфортні сучасні локації можуть створюватися власними руками і без великих бюджетних коштів.

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада 14:45

27 жовтня відбулась щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Реалізація проєкту НЕФКО у Прилуках

Реалізація проєкту НЕФКО у Прилуках 14:39

У Прилуках реалізовується проєкт Північно Екологічної Фінансової Корпорації НЕФКО (NEFCO) з термомодернізації закладів освіти та модернізації вуличного освітлення.

На Чернігівщині впродовж січня-серпня 2020 року створено понад 6 тисяч нових робочих місць

На Чернігівщині впродовж січня-серпня 2020 року створено понад 6 тисяч нових робочих місць 14:33

За даними моніторингу, проведеного Департаментом соціального захисту населення Чернігівської обласної державної адміністрації, у Чернігівській області за 8 місяців 2020 року на створені нові робочі місця працевлаштовано 6219 осіб.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини