Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 19 лютого, 01:14:37

Державний кордон України в межах області цілодобово контролюється Чернігівським прикордонним загоном

06.02.2015   09:24Агенцiя

Про це 5 лютого, повідомив перший заступник начальника Чернігівського прикордонного загону – начальник штабу, підполковник Микола Марченко під час засідання тимчасової контрольної комісії обласної ради по обороноздатності Чернігівської області та роботі правоохоронних і контролюючих органів в умовах ймовірної агресії.

У центрі уваги засідання комісії, яке провела голова постійної комісії обласної ради з питань законності, правопорядку, регламенту та депутатської етики Олена Дмитренко, серед іншого було питання охорони державного кордону України на території Чернігівської області.

Інформуючи депутатів обласної ради, які увійшли до складу тимчасової контрольної комісії згідно з рішенням двадцять третьої сесії обласної ради, підполковник Микола Марченко зазначив, що ситуація на кордоні залишається стабільною. Українсько-російська ділянка державного кордону цілодобово охороняється прикордонним загоном, а пропуск через державний кордон осіб, транспортних засобів і вантажів здійснюється в умовах посиленого контролю.

За словами Миколи Марченка, чернігівські прикордонники укомплектовані необхідними засобами, але додаткове оснащення загону новітніми системами спостереження та зв'язку стало б запорукою забезпечення недоторканності рубежів.

Обговоривши шляхи координації діяльності державних та відповідних правоохоронних органів з громадськими організаціями щодо забезпечення охорони державного кордону України, учасники засідання вирішили вже наступного тижня провести моніторинг прикордонної зони та відповідної служби.

Останні новини Чернігівщини

Бібліотеці Короленка подарували 532 книги

Бібліотеці Короленка подарували 532 книги 18:29

У Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. В. Г. Короленка відбулася постійна доброчинна акція "Подаруй бібліотеці книгу!", присвячена Міжнародному дню дарування книг, який відзначають 14 лютого.

Музей бойової слави військових частин ОК

Музей бойової слави військових частин ОК "Північ" та серію інформаційних стендів відкрито до огляду 16:04

До 5 річниці оперативного командування офіцери управління морально-психологічного забезпечення за ініціативою командувача ОК "Північ" розробили серію інформаційних стендів, на яких висвітлені дані про управління, військові частини і установи оперативного командування.

"Слово, обірване в Биківні". Відбулася відкрита лекція про митців - жертв репресій 13:33

Михайль Семенко, Майк Йогансен, Вероніка Черняхівська та десятки й сотні інших українських митців стали жертвами «Великого терору» й поховані в Биківні під Києвом.

Для постраждалих від домашнього насильства запрацювала

Для постраждалих від домашнього насильства запрацювала "гаряча лінія" 13:17

Сервіс цілодобово доступний за номером 15-47. Дзвінки є безкоштовними зі стаціонарних та мобільних телефонів, анонімними та конфіденційними.

NASA запустило ракету із деталями з чернігівських заводів

NASA запустило ракету із деталями з чернігівських заводів 12:37

У суботу, 15 лютого, із Центру космічних польотів на острові Уоллопс (штат Вірджинія, США) проведено перший у 2020 році пуск ракети-носія середнього класу «Антарес».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини