Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 12 серпня, 00:36:59

Громадські організації Чернігова внесли пропозиції щодо зміни Регламенту міської ради

06.02.2012   09:20Агенцiя

Чернігівська громадська організація «Освітній центр "Ініціатива" та обласний осередок організації "Демократичний Альянс" направили до Чернігівської міської ради свої пропозиції щодо приведення Регламенту міської ради у відповідність до норм закону "Про доступ до публічної інформації".

Виконком міської  ради планує на найближчу лютневу  сесію винести пропозиції щодо приведення діючого Регламенту у відповідність до діючого законодавства. Над внесенням змін працює відповідна робоча група з представників всіх фракцій ради.

Під час останнього  засідання цієї робочої групи 3 лютого було прийняте рішення зібрати всі  пропозиції депутатів протягом тижня і вже 10 лютого почати їх обговорення. Під час засідання робочої групи депутати висловили готовність розглянути і пропозиції громадках організацій.

Нагадаємо, що Чернігівський  освітній центр "Ініціатива" ще  21 листопада 2011 року ініціював проведення круглого толу щодо обговорення   змін, які  необхідно внести до Регламенту Чернігівської міської ради для приведення його норм у відповідність вимогам Закону України "Про доступ до публічної інформації". 

Тоді участь в  заході взяли депутати Чернігівської  міської ради, громадські експерти та місцеві журналісти.

Громадська організація  запропонувала внести зміни до дев’яти  статей Регламенту. Зокрема, щодо дотримання двадцятиденного терміну оприлюднення проектів рішень Чернігівської міської ради та оприлюднення всіх рішень міської ради (сьогодні міська рада приховує земельні рішення) , забезпечення  вільного  доступу громадян до засідань комісій та виконавчого комітету міської ради, можливість ознайомлення громадян з аудіозаписами та протоколами  пленарних засідань  міської ради тощо.

Сподіваємося, що депутати Чернігівської міської ради дослухаються до пропозицій громадських організацій. 

Прес-служба Чернігівського освітнього  центру "Ініціатива"

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові представлена виставка «Комунізм = Рашизм»

У Чернігові представлена виставка «Комунізм = Рашизм» 15:09

10 серпня в помешканні Чернігівського обласного історичного музею імені Василя Тарновського відбулося відкриття виставки «Комунізм = Рашизм».

При зміні назви вулиці слід звернутися до податкового органу із заявою про внесення змін до ліцензії

При зміні назви вулиці слід звернутися до податкового органу із заявою про внесення змін до ліцензії 10:14

Наразі відбувається перейменування вулиць, провулків, проспектів, площ, парків та скверів на виконання Закону України від 9 квітня 2015 року № 317-VІІІ «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

В районі окупованого рф білоруського аеродрому Зябровка лунали вибухи 10:11

В ніч з 10 на 11 серпня у районі білоруського аеродрому Зябровка пролунали вибухи.

Прокуратура в суді вимагає стягнути надміру сплачені кошти через укладення нікчемних додаткових угод до договору про закупівлю палива

Прокуратура в суді вимагає стягнути надміру сплачені кошти через укладення нікчемних додаткових угод до договору про закупівлю палива 10:05

Прилуцька окружна прокуратура проводить системну роботу, спрямовану на недопущення фактів порушення інтересів держави при здійсненні закупівель за бюджетні кошти.

Які працівники потрібні роботодавцям Чернігівщини?

Які працівники потрібні роботодавцям Чернігівщини? 10:04

Традиційно на Чернігівщині зберігається сталий попит на представників робітничих професій.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини