Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 квітня, 12:16:40

"Сирний дім" Дідура платитиме лише 3 % за землю

02.02.2015   12:49Агенцiя

Приватне підприємство «Сирний дім» платитиме орендну плату за землю у розмірі трьох відсотків від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

Три відсотки — це мінімум. Адже можна призначати орендну плату за землю від 3 до 12 відсотків. На Чернігівщині були випадки, коли призначали усі 12 відсотків. Як правило, пишуть шість.

Грошова оцінка земельної ділянки «Сирного дому», розташованого у селі Салтикова Дівиця Куликівського району, становить сто двадцять шість тисяч гривень, або 5,04 гривні за квадратний метр. Три відсотки — це 3780 гривень на рік. За два з половиною гектари землі. Смішна, за нинішніх цін, сума.

ПП «Сирний дім» виготовляє п'ять сортів твердого сиру: «Гауда», «Радомер», «Фітнес» (35 відсотків жирності), «Російський», «Голландський». Орієнтовані на український внутрішній ринок.

Рішення про три відсотки прийняла Чернігівська обласна рада. Проект рішення подав Валентин Мельничук, заступник голови облради. Погоджено рішення Арсеном Дідуром, головою постійної комісії обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природних ресурсів, Поліною Богуш, начальником юридичного відділу, та Лолітою Ладиженською, начальником аналітичного відділу Чернігівської обласної ради (проект рішення 23-ої сесії на офіційному сайті облради).

А тепер, увага, засновник ПП «Сирний дім» — Приватне акціонерне товариство «Куликівське молоко». Серед 14 засновників «Куликівського молока» Дідур Арсен Володимирович, розмір внеску до статутного фонду (грн.): 910510.00. А також його дружина Наталі я Анатоліївна: 651030. Разом у них понад 87 відсотків статутного фонду. Син, Анатолій Дідур, — заступник директора ПП «Сирний дім».

Крім того, Арсен Дідур — держслужбовець, радник голови облради.

Ось так переплелися інтереси держслужбовця, депутата та бізнесмена (формально колишнього).


Ольга Макуха, тижневик «Вісник Ч» №5 (1499)

Останні новини Чернігівщини

В ОДА обговорили шляхи підтримки харчових підприємств області

В ОДА обговорили шляхи підтримки харчових підприємств області 11:24

В Чернігівській облдержадміністрації відбулась робоча зустріч з керівниками підприємств харчової промисловості.

Правоохоронці затримали розкрадачів нафти

Правоохоронці затримали розкрадачів нафти 11:02

У Бахмацькому районі спільна група з числа поліцейських та співробітників прокуратури дослідила місце розкрадання нафти та затримала трьох чоловіків, які підозрюються у причетності до цього злочину.

Після карантину діти Михайло-Коцюбинської громади підуть до відремонтованого садочка

Після карантину діти Михайло-Коцюбинської громади підуть до відремонтованого садочка 10:44

На початку лютого цього року у Михайло-Коцюбинському, Чернігівського району розпочали ремонт у дитячому садочку "Пролісок". Роботи наразі на стадії завершення, написано на сайті громади.

На Чернігівщині ловити раків заборонено

На Чернігівщині ловити раків заборонено 10:28

З 25 березня по 30 червня (включно) у водоймах Чернігівської області заборонено ловити раків.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини