Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 лютого, 23:02:26

"Сирний дім" Дідура платитиме лише 3 % за землю

02.02.2015   12:49Агенцiя

Приватне підприємство «Сирний дім» платитиме орендну плату за землю у розмірі трьох відсотків від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

Три відсотки — це мінімум. Адже можна призначати орендну плату за землю від 3 до 12 відсотків. На Чернігівщині були випадки, коли призначали усі 12 відсотків. Як правило, пишуть шість.

Грошова оцінка земельної ділянки «Сирного дому», розташованого у селі Салтикова Дівиця Куликівського району, становить сто двадцять шість тисяч гривень, або 5,04 гривні за квадратний метр. Три відсотки — це 3780 гривень на рік. За два з половиною гектари землі. Смішна, за нинішніх цін, сума.

ПП «Сирний дім» виготовляє п'ять сортів твердого сиру: «Гауда», «Радомер», «Фітнес» (35 відсотків жирності), «Російський», «Голландський». Орієнтовані на український внутрішній ринок.

Рішення про три відсотки прийняла Чернігівська обласна рада. Проект рішення подав Валентин Мельничук, заступник голови облради. Погоджено рішення Арсеном Дідуром, головою постійної комісії обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природних ресурсів, Поліною Богуш, начальником юридичного відділу, та Лолітою Ладиженською, начальником аналітичного відділу Чернігівської обласної ради (проект рішення 23-ої сесії на офіційному сайті облради).

А тепер, увага, засновник ПП «Сирний дім» — Приватне акціонерне товариство «Куликівське молоко». Серед 14 засновників «Куликівського молока» Дідур Арсен Володимирович, розмір внеску до статутного фонду (грн.): 910510.00. А також його дружина Наталі я Анатоліївна: 651030. Разом у них понад 87 відсотків статутного фонду. Син, Анатолій Дідур, — заступник директора ПП «Сирний дім».

Крім того, Арсен Дідур — держслужбовець, радник голови облради.

Ось так переплелися інтереси держслужбовця, депутата та бізнесмена (формально колишнього).


Ольга Макуха, тижневик «Вісник Ч» №5 (1499)

Останні новини Чернігівщини

Архітектор з Чилі презентував концепцію відновлення Будинку культури в Іванівці 14:07

Група чилійських архітекторів розробила концепцію майбутнього Будинку культури в Іванівській громаді, зруйнованого під час активних бойових дій. Її презентував Крістіан Віттіг 7 лютого під час чергової онлайн-зустрічі з першим заступником начальника ОВА Костянтином Мегемом.

Кращі з кращих: педагогам області вручили відзнаки конкурсу «Учитель року – 2023» 14:05

Урочистості, присвячені підсумкам першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2023», відбулися сьогодні в обласному центрі. Переможців, лауреатів та дипломантів вітали начальник ОВА В’ячеслав Чаус та голова облради Олена Дмитренко.

Чернігівські легкоатлети здобули три нагороди чемпіонату України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків та дівчат 10:15

Четверте загальнокомандне місце виборола команда Чернігівської області на чемпіонаті України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків та дівчат 2006-2007 рр.н., який проходив з 02 до 05 лютого 2023 року у м. Києві

У Броварах відбулись змагання Київської області з грепплінг: 9 медалів здобули Чернігівські спортсмени 10:12

У період з 04 до 05 лютого в місті Бровари відбувся чемпіонат Київської області з греплінгу.