Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 27 вересня, 20:23:39

Читачі «Чернігівського монітору» назвали хто був у 2014 році найбільш впливовими, "відкриттям», "аутсайдером" та "політичним довгожителем"

02.02.2015   10:27Агенцiя

Найбільш впливова людина Чернігівщини у 2014 році – Валерій Дубіль, "Відкриття року" – Ігор Андрійченко, "Аутсайдер року" – Володимир Івашко, "Політичний довгожитель" – Валентин Мельничук.

Починаючи з 2006 року, проект "Чернігівський монітор" вже неодноразово пропонував громадськості Чернігівщини визначити найбільш впливових людей області. Дослідження рейтингу чернігівських політиків продовжилась і у 2014 році.

Ми запропонували нашим читачам назвати десять найбільш впливових людей Чернігівщини у 2014 році та визначити, хто з політичних, громадських діячів Чернігівщини є найвпливовішим, а хто заслуговує таких номінацій, як "Відкриття року", "Аутсайдер року" та "Політичний довгожитель".

Голосування - з 25 грудня до 25 січня. Свій варіант відповіді можна було надіслати на електронну адресу або поштою, проголосувати в мережі Інтернет. Анонімні відповіді не зараховувалися.

Десятка найбільш впливових політичних діячів, на думку читачів «Чернігівського монітору» виглядає так:


1. Валерій Дубіль,


2. Микола Звєрєв,


3. Владислав Атрошенко,


4. Сергій Журман,


5. Олег Ляшко,


6. Олександр Кодола,


7. Леонід Кучма,


8. Валентин Мельничук,


9. Олександр Соколов,


10. Архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій (Зоря)

"Відкриттям року" значна кількість читачів «Чернігівського монітору» назвала Андрійченко Ігоря Також у цій номінації неодноразово згадувалися нардеп Валерій Куліч та громадські діячі Володимир Поліщук і Станіслав Тавлуй-бей Придеснянський.

"Аутсайдером року" був названий екс-губернатор Володимир Івашко. Також серед претендентів у цій номінації часто називалися екс-губернатор Володимир Хоменко та екс-нардепи Ігор Рибаков і Валерій Дубіль.

"Політичним довгожителем" переважна більшість читачів «Чернігівського монітору» вказала заступника голови облради Валентина Мельничука. Другим у цій номінації став чернігівський міський голова Олександр Соколов.

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: ситний лагман-суп

Смачні рецепти вихідного дня: ситний лагман-суп 14:15

Дослідники не втомлюються сперечатися, де вперше з’явився суп лагман — у Китаї, Узбекистані чи Туркестані. Втім, любителям азійської кухні ця плутанина тільки на руку. Адже рецепти, якими славиться кожна з країн, мають свої відмітні риси. Отже, можна насолоджуватися не однією чудовою стравою, а кількома її варіаціями.

Гороскоп на наступний тиждень 28 вересня - 4 жовтня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 28 вересня - 4 жовтня 2020 року 14:06

З 3 жовтня Венера, планета кохання та комфорту, переходить у знак Діви до 28 жовтня, тут у неї слабкий статус. Значно зменшуються романтичні пориви, на зміну пристрасті приходять стриманість і розсудливість.

Сьогодні – Воздвиження Чесного Хреста Господнього: історія та заборони свята

Сьогодні – Воздвиження Чесного Хреста Господнього: історія та заборони свята 07:51

27 вересня (14 вересня за ст.стилем) Православна і Греко-Католицька Церкви відзначають свято Воздвиження Чесного і Животворчого Хреста Господнього.

27 вересня - Всесвітній день туризму

27 вересня - Всесвітній день туризму 07:50

Туризм в сучасному розумінні, як масове явище і широкодоступна можливість здійснення подорожі, виник порівняно недавно, на початку минулого століття.