Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 листопада, 18:26:27

Обороноздатність Чернігівщини на контролі обласної ради

31.01.2015   10:03Агенцiя

30 січня заступник голови обласної ради Валентин Мельничук провів засідання тимчасової контрольної комісії обласної ради по обороноздатності Чернігівської області та роботі правоохоронних і контролюючих органів в умовах ймовірної агресії.

Насамперед, депутати обласної ради, які увійшли до складу тимчасової контрольної комісії згідно з рішенням двадцять третій сесії обласної ради, спільно з керівниками силових та правоохоронних структур області, представниками громадських та волонтерських організацій обговорили стратегію підвищення обороноздатності Чернігівщини та захисту громадян. Зокрема, йшлося про шляхи створення громадських об'єднань загонів самооборони, легалізацію добровольчих формувань, механізми отримання компенсацій. Також наголошувалося на необхідності звернення до керівництва держави щодо перегляду мобілізаційних норм для Чернігівщини.

Учасники засідання підтримали пропозиції волонтерів стосовно запровадження у навчальних закладах та на підприємствах лекцій з цивільної оборони та медичних курсів.

Крім того, на засіданні комісії мова йшла і про інші важливі завдання, зокрема, щодо приведення у відповідність до вимог воєнного часу бомбосховищ, систем оповіщення та укриття населення.

Під час засідання визначено завдання щодо поновлення обласної програми «Правопорядок», проведення моніторингу прикордонної зони і відповідної служби стосовно наявності тепловізорів та оптичного обладнання.

Останні новини Чернігівщини

17 листопада - День працівників сільського господарства України

17 листопада - День працівників сільського господарства України 09:44

Свято День працівників сільського господарства в Україні або День аграрія відзначається в листопаді. Засновано в 1993 році. Святкові заходи включають вшанування працівників сільського господарства і всього агропромислового комплексу.

17 листопада - Міжнародний день студентів

17 листопада - Міжнародний день студентів 09:43

Студенти - це один із самих прогресивних верств суспільства в усі часи. Їх сміливість і відвага до постійного втілення новаторських ідей, тяга до справжніх ідеалів свободи не раз ставала взірцем до загального наслідування, надихаючи інших і виступаючи прикладом для майбутніх поколінь.

У Чернігові визначили переможців конкурсу проєктів програм стосовно молоді та дітей міста

У Чернігові визначили переможців конкурсу проєктів програм стосовно молоді та дітей міста 15:19

У Чернігові відбувся конкурс проєктів програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, стосовно молоді та дітей міста. На засіданні конкурсної комісії 14 листопада визначили переможців цього конкурсу.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини