Атрошенко: як і 100 років тому українські Герої гинуть у війні за Незалежність зі східним агресором
Сьогодні – день пам’яті героїв Крут. Історія України закарбувала його на своїх сторінках як символ боротьби за Незалежність.
Ціною життя молоді герої зупинили наступ ворога на Київ на два дні. І цей бій не пішов у небуття. Він живе у серцях і душах мільйонів українців як приклад відданості рідній землі та незламності духу. Цей подвиг став легендою, символом героїзму й жертовності молодого покоління в боротьбі за свободу, взірцем палкої любові та відданості рідній землі.
Сьогодні в Україні, як і майже 100 років тому, йде війна за Незалежність проти російських агресорів. Знову гинуть кращі сини нашої Батьківщини. Ми низько схиляємо голови перед їхньою світлою пам’яттю і підставляємо плече мужнім захисникам країни. Герої не вмирають! Їх подвиг завжди буде в пам'яті українського народу.
Переконаний: перемога буде за нами, адже ми боронимо святе: свою землю, її волю, Незалежність, право на вибір, майбутнє наших дітей... Тож будьмо гідними пам’яті наших кращих синів і дочок.
Слава Україні!
Народний депутат України Владислав Атрошенко
PR
Останні новини Чернігівщини
Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17
Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.
Рада громад області: освіта, інвестиції, житло для ВПО та інші важливі питання розвитку 16:55
Чергове засідання Ради територіальних громад області відбулося у Чернігові 27 липня. На порядку денному – низка питань, що постійно в полі зору й на контролі ОВА, зокрема освоєння освітніх субвенцій, робота центрів життєстійкості, забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом, розроблення інвестиційних планів, забезпечення сталого мобільного зв’язку.
Анна Юр'єва — чемпіонка Європи серед юніорок з веслування на байдарках і каное! 16:13
З 23 до 26 липня в місті Сегед (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років, який зібрав найсильніших молодих спортсменів континенту.
У Чернігові вшанували українців, які загинули в полоні 15:37
У Чернігові вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.
Робота без бар’єрів 15:14
Водій, охоронник, вагар, логіст, менеджер, робітник з благоусторою– 10робочих місць у поточному році облаштовано роботодавцями Чернігівщини для людей з інвалідністю в межах компенсаційної програми служби зайнятості.