Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 26 червня, 14:29:19

В області перевірять стан захисних споруд цивільного захисту

28.01.2015   08:17Агенцiя

— Реалії сьогодення в умовах відкритої військової агресії Російської Федерації примушують нас дуже відповідально підходити до виконання завдань захисту населення, особливо у питаннях підтримання колективних засобів захисту, тобто захисних споруд та інших місць можливого перебування людей з метою захисту їх життя та здоров’я. Забезпечення цих умов є нагальним завданням органів влади усіх рівнів, — на цьому наголосив в.о. голови обласної державної адміністрації Сергій Журман 27 січня під час наради з питань утримання захисних споруд цивільного захисту на території області.

У заході взяли участь керівники відповідних структурних підрозділів облдержадміністрації, управління ДСНС України в області, представники органів місцевого самоврядування, спеціалісти з питань цивільного захисту низки обласних управлінь та організацій.

Сергій Журман повідомив, що останні рішення Уряду спрямовані на встановлення режиму підвищеної готовності на території усієї держави, координацію дій державних органів влади для забезпечення захисту населення, територій і майна та функціонування єдиної державної системи цивільного захисту. Для цього Державній службі з надзвичайних ситуацій та її територіальним органам разом з місцевими органами виконавчої влади надано дозвіл на проведення протягом лютого-березня поточного року перевірок стану готовності пунктів управління та захисних споруд. Такі перевірки відбуватимуться і на Чернігівщині.

За інформацією Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи облдержадміністрації, на території області знаходяться 1192 захисні споруди. Серед них 157 сховищ та 1035 — протирадіаційних укриттів. Значна кількість протирадіаційних укриттів обумовлена Чорнобильською катастрофою. Проте вони не захистять населення від нападу артилерії, тому що не мають відповідного укріплення. Під час військових дій, як зазначають фахівці, основним захистом для населення має стати евакуація на інші території.

Робота з приведення споруд та об’єктів цивільного захисту населення до належного стану розпочалась ще два місяці тому. Було проведено навчання з питань цивільного захисту населення. Відповідним дорученням в.о. голови облдержадміністрації було поставлено завдання керівникам районів щодо приведення всіх споруд до вимог чинного законодавства, а також розміщення вказівників, прапорців «Укриття» тощо.

Саме результати вже проведеної роботи і перевірять посадовці органів виконавчої влади разом з фахівцями ДСНС під час перевірок.

— Терміново розпочати перевірки стану захисних споруд цивільного захисту на території області. Закликаю всіх до злагоджених дій задля захисту життя людей та наведення порядку в цій сфері, — акцентував Сергій Журман на завершення наради.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 9 пар одружилися за допомогою відео-зв'язку 18:36

Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану.

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища 18:31

Екологічна інформаційна кава зустріч з представниками Молодіжної ради та представниками місцевої влади Городнянської громади пройшла 24 червня 2022 року в Городні.

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн 18:28

Невикористані кошти освітньої субвенції перерозподілили між навчальними закладами для виконання ремонтних робіт.

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки 18:00

Прилуцькою окружною прокуратурою до господарського суду направлено позов про cтягнення з підприємства безпідставно збережених коштів у вигляді орендної плати за землю в сумі 49551,43 грн. на користь Прилуцької міської ради.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Про сон на посту і думати не приходилося, а очі в темряві працювали в сто разів сильніше" 17:52

Олег, як, мабуть, і більшість українців, не вірив у повномасштабне вторгнення росії в Україну. Разом із тим він впевнено називає війну на сході держави війною, яка тривала понад вісім років.

АНОНСИ ПОДІЙ