Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 15 вересня, 17:36:57

Генерал Михайлик вкотре продемонстрував готовність міліції працювати для людей

04.02.2012   11:11

В приміщенні пункту міліції з обслуговування ринку "Центральний" було велелюдно. Незважаючи на люті морози, громадяни прийшли поспілкуватися з головним міліціонером області Олександром Михайликом. Цього разу до міліціонерів - вперше - приєдналися і податківці, в прийомі взяв участь виконуючий обов'язки першого заступника голови ДПС у Чернігівській області Олександр Зінченко.

Генерал Михайлик

Генерал Михайлик

Громадяни приходили із своїми наболілими проблемами до найвищого міліцейського керівництва як до останньої інстанції, особливо якщо питання не вдавалося вирішити роками і воно перетворилося на хронічне. Відвідувачам боліло найближче - неприбране сміття, нечищені дороги, торгівля сурогатами алкоголю, порушення громадського порядку сусідами та незгода з діями міліції.

Олександр Григорович в ході невимушеного спілкування з громадянами аналізував складність проблеми і тут же давав доручення відповідним службам розібратися, виправити ситуацію, якщо це можна зробити в найкоротший термін, запрошував на прийом в Управління МВС в області, аби дійсно допомогти людям.

Частина питань стосувалася саме ситуації з розслідування ДТП, особливо в плані затягування процесу. Міліцейський керівник зауважив, що не все залежить від виконавців на місцях, бо, наприклад, деякі види експертиз проводяться лише в столиці чи інших містах, а це у свою чергу розтягує процес у часі.

Ті, хто прийшов на прийом, також розповідали про свої враження від роботи міліції і стан правопорядку в інших областях. І виявилося, що наша область може багато чим похвалитися в питанні профілактики вуличної злочинності. Олександру Михайлику було приємно чути добрі слова на адресу охоронців закону Чернігівщини. Начальник УМВС також уважно вислухав пропозиції чернігівців стосовно покращення організації служби міліції. Немає жодних сумнівів, що всі висловлені побажання будуть ретельно вивчені і, за можливістю, швидко втілені в життя, як і за підсумками попереднього подібного прийому. Зокрема, рівно тиждень тому працівники ринку поскаржилися на порушників, які паркують свій транспорт у невстановлених місцях, а цього четверга відвідувачі  самі визнали, що міліція дуже оперативно реагує на звернення громадян, спираючись якраз на приклад наведення порядку у сфері організації руху та паркування на навколоринковій території.

Останні новини Чернігівщини

У чернігівському ветеранському просторі святкували День борщу 16:04

Вже традиційно у другу суботу вересня українці відзначають День борщу.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 16:00

Протягом минулої доби зареєстровано 23 небезпечні події, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 22 пожежі.

Громадське об'єднання “Спілка ініціатив Чернігівщини” та ОВА запускають освітні заходи для громад Чернігівської області 15:58

Громадське об'єднання “Спілка ініціатив Чернігівщини” спільно з Чернігівською обласною військовою адміністрацією розпочинає серію навчальних заходів для представників органів місцевого самоврядування громад Чернігівської області.

Презентація артбуку "Етноекзистенція" 15:55

11 вересня у Чернігівській ОУНБ імені Софії та Олександра Русових у межах засідання клубу "Краєзнавець" відбулася презентація артбуку "Етноекзистенція", автори-упорядники якого – прилуцькі історики і краєзнавці Віктор Моренець та Ігор Павлюченко.

Замах на вбивство голови однієї з селищних територіальних громад Чернігівського району – чернігівця засуджено до 7 років ув’язнення

Замах на вбивство голови однієї з селищних територіальних громад Чернігівського району – чернігівця засуджено до 7 років ув’язнення 10:32

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської окружної прокуратури визнано винним 50-річного чернігівця у закінченому замаху на умисне вбивство голови однієї з селищних територіальних громад Чернігівського району (ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 115 КК України). Вироком Деснянського районного суду міста Чернігова його засуджено до 7 років позбавлення волі.