Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 26 червня, 13:50:56

Голова облдержадміністрації провів нараду з питань співпраці місцевих органів влади з прикордонними службами

03.02.2012   18:36

3 лютого голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко провів нараду з питань співпраці місцевих органів влади з прикордонними службами, участь у якій взяли керівники правоохоронних і судових органів області.

Під час наради начальник Північного регіонального управління Державної прикордонної служби України генерал-майор Ігор Токовий представив призначеного на посаду начальника Чернігівського прикордонного загону полковника Олександра Птицю.

Володимир Хоменко та Ігор Токовий також подякували за службу його попереднику, полковнику Віктору Бабюку, який наказом Голови Державної прикордонної служби України переведений на посаду першого заступника начальника регіонального управління-начальника штабу Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України.

Вітаючи новопризначеного начальника Чернігівського прикордонного загону, голова облдержадміністрації Володимир Хоменко побажав йому успіхів на новій посаді та висловив сподівання, що традиції співпраці між прикордонниками та обласною владою будуть продовжені.

Також керівник області наголосив на необхідності постійної координації дій між владою і службами, що забезпечують функціонування народногосподарського комплексу області та на необхідності їх безперебійної роботи в складних погодних умовах.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 9 пар одружилися за допомогою відео-зв'язку 18:36

Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану.

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища 18:31

Екологічна інформаційна кава зустріч з представниками Молодіжної ради та представниками місцевої влади Городнянської громади пройшла 24 червня 2022 року в Городні.

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн 18:28

Невикористані кошти освітньої субвенції перерозподілили між навчальними закладами для виконання ремонтних робіт.

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки 18:00

Прилуцькою окружною прокуратурою до господарського суду направлено позов про cтягнення з підприємства безпідставно збережених коштів у вигляді орендної плати за землю в сумі 49551,43 грн. на користь Прилуцької міської ради.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Про сон на посту і думати не приходилося, а очі в темряві працювали в сто разів сильніше" 17:52

Олег, як, мабуть, і більшість українців, не вірив у повномасштабне вторгнення росії в Україну. Разом із тим він впевнено називає війну на сході держави війною, яка тривала понад вісім років.

АНОНСИ ПОДІЙ