Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 31 березня, 02:28:46

Облрада планує відкликати всі повноваження Чернігівської обласної ради, що делеговані Чернігівській ОДА. ДОКУМЕНТ

23.01.2015   09:29Агенцiя

У "зв’язку з тривалою відсутністю призначення голови Чернігівської ОДА", з "метою недопущення колапсу в життєзабезпеченні територіальних громад області" обласна рада вирішила відкликати всі повноваження Чернігівської обласної ради, що делеговані Чернігівській обласній державній.

Цей проект документа не виносився ні на засідання Президії облради ні розглядався на комісіях.

Проект рішення подає заступник голови обласної ради В.В.Мельничук

ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ
(двадцять третя сесія шостого скликання)

__ ____________ 2015 року
м.Чернігів

Реалізуючи право народу України на самовизначення та безпосереднє здійснення влади, відповідно до статті 5 розділу І та розділу ХІ Конституції України, згідно з Концепцією реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, у зв’язку з тривалою відсутністю призначення голови Чернігівської обласної державної адміністрації, з метою недопущення колапсу в життєзабезпеченні територіальних громад області, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», обласна рада вирішила:
1.Відкликати всі повноваження Чернігівської обласної ради, що делеговані Чернігівській обласній державній адміністрації згідно зі статтею 44 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».
2.Для виконання вказаних повноважень утворити виконавчий комітет Чернігівської обласної ради.
3.Обов’язки голови виконавчого комітету Чернігівської обласної ради тимчасово покласти на голову обласної ради. Обов’язки заступника голови виконавчого комітету покласти на заступника голови обласної ради. 4.Встановити, що до затвердження на сесії складу виконавчого комітету Чернігівської обласної ради обов’язки членів виконавчого комітету тимчасово виконують керівники відповідних структурних підрозділів обласної державної адміністрації.
5.Контроль за виконанням рішення покласти на голову обласної ради.


Голова обласної ради М.В.Звєрєв

Проект рішення подає: Заступник голови обласної ради В.В.Мельничук
 

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові переглядають вартість транспортної роботи: тариф для пасажирів не змінюється 17:14

Вартість проїзду для пасажирів громадського транспорту міста Чернігова не змінюється.

У Чернігові поліцейські оперативно встановили та затримали грабіжника 16:39

Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили та розшукали зловмисника, який вчинив грабіж і втік.

Чернігівські податківці провели зустріч з аграріями з питань подання таблиць даних платника ПДВ 16:08

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області відбулась робоча зустріч з представниками аграрного сектору регіону.

У Чернігові відбувся «Діалог з громадами» за участю міністра соцполітики 15:44

Днями в Чернігові працював міністр соціальної політики, сімʼї та єдності Денис Улютін. Разом із командою Мінсоцполітики, начальником ОВА В’ячеславом Чаусом, його заступниками, головою обласної ради Оленою Дмитренко, очільником МВА Дмитром Брижинським і представниками від ТГ області взяв участь у зустрічі «Діалог із громадами» на майданчику Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

Поліція Чернігівщини викрила посадовицю лікарні, службова недбалість якої спричинила збитки на понад 4 мільйона гривень 15:12

Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом обласної прокуратури викрили директорку однієї з лікарень у службовій недбалості, що призвело до завдання збитків державі на понад 4 мільйона гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини