Вівторок, 16 квітня, 14:16:27

Пам’яті воїнів-афганців присвячується…

17.10.2011   14:23

Традиційні багатоденні змагання зі спортивного орієнтування, присвячені пам’яті воїнів-інтернаціоналістів, які загинули в Афганістані, днями завершилися у Чернігові.

Організатори змагань міський Центр туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми і молоддю, Чернігівська міська організація УСВА та відділ по фізичній культурі та спорту міської ради.

Етапи змагань проходили в урочищі Ялівщина, на Подусівці та у сквері біля памятника воїнам-афганцям.

У перший день змагань, у яких взяли участь 24 команди чернігівських шкіл та команда міста Батурин, пройшла особисто-командна першість серед загальноосвітніх навчальних закладів. У командному заліку перемогли команди міських шкіл № 1, 29 та 7. В особистому заліку у своїх вікових групах переможцями стали: серед дівчат Анастасія Вільневецька (СЗНЗ №1) і Анна Борисенко (ЗНЗ №3), серед хлопців Антон Мостепан (ЗНЗ №29) та Олександр Філоненко (ЗНЗ №7). Загалом цього дня виступили до 200 учасників.

Другого та третього дня на середній і короткій дистанціях змагались усі бажаючі віком від 12 до 35 років у розрізі пяти вікових груп. Переможці визначались за сумою результатів двох днів. Як зауважили організатори, особливо складно довелося орієнтувальникам у останній день змагань на короткій дистанції, що пролягала жилими кварталами вулиць Пирогова, Войкова, Любенької, Щорса та фінішувала біля памятника воїнам-афганцям.

Переможцями у своїх вікових групах стали чернігівці Павло Горбенко, Катерина Борисенко, Ірина Гандиш, Микола Бутко, Олена Ворчило, Віталій Губко та Анастасія Вільневецька, а також Василь Сидоренко з Батурина та Костянтин Окушко із Гомеля.

У змаганнях на середній і короткій дистанціях свої вміння і навички продемонстрували понад 200 спортсменів-орієнтувальників із Чернігова, Батурина та білоруського Гомеля.

Усі призери та переможці особистих змагань отримали памятні кубки та солодощі від голови Чернігівської міської організації УСВА Миколи Стрільця.