Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 квітня, 20:04:48

УДАР у Чернігові матиме жіноче обличчя?

17.01.2015   16:59Агенцiя

А згодом мінімум трьох кандидаток-жінок на посаду міського голови Чернігова

Принаймні так пообіцяв керівник обласної організації партії УДАР на прес-конференції після звітно-виборної конференції обласної організації партії

У п’ятницю, 16 січня, обласна організація партії «УДАР» проводила звітно-виборчу конференцію. Під час якої було обрано голову міської організації партії у Чернігові, підбито підсумки роботи за 2014 рік та визначено завдання на 2015 рік.

На прес-конференції голова обласного осередку Юрій Тарасовець представив керівника міської організації. Ним стала директор ресторану «Градецький» Оксана Голубова. Також пан Тарасовець розповів журналістам, що на сьогодні в області працюють 3 міські партійні організації та 24 районні. В лавах партії перебувають 850 мешканців Чернігівщини.

Керівник обласної організації наголосив на тому, що 40% членів партії це жінки.

-   - Пишаємося, що майже 40% членів нашої партії – жінки. Три жінки очолюють міські парторганізації Чернігівську, Бахмацьку та Прилуцьку, одна – районну (Куликівську). До  складу Ради обласної організації увійшла представниця Ніжинської міської парторганізації. До складу Ревізійної комісії обласної організації також входить жінка, - розповів Юрій Тарасовець.

До речі, до обрання керівницею міської організації Оксана Голубова входила у Ревізійну комісію.

За словами Юрія Тарасовця, на місцеві вибори партія «УДАР» піде самостійно і має у планах отримати місця у радах всіх рівнів.

-         - УДАР підставив плече під час президентської та парламентської кампанії Петру Олексійовичу - це два найважливіших етапи розвитку партійних осередків в області. На жаль, ми не брали участі у президентських та парламентських виборах, але на місцевих виборах буде брати активну участь, - сказав він.

Зараз відбувається відбір кандидатів в депутати до обласної міської та районних рад. Також партія буде висувати свого кандидата на посаду міського голови Чернігова. Щоправда Юрій Тарасовець прізвища кандидата на посаду міського голови не назвав, але запевнив присутніх, що зараз йде обговорення трьох кандидатур на цю посаду. Цікаво, що всі три – це жінки.

Оксана Стельмах

Останні новини Чернігівщини

В області майже півтори сотні людей обстежилися в межах програми «Скринінг здоров'я 40+» 12:27

З початку цього року в Україні стартувала національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету та розладів ментального здоров'я «Скринінг здоров'я 40+». У Чернігівської області на сьогодні таке обстеження пройшли 144 людини, з яких 26 – медичні працівники.

Національна програма «Подорож до себе. Шляхи відновлення» запрошує локальні туристичні бізнеси Чернігівщини до участі

Національна програма «Подорож до себе. Шляхи відновлення» запрошує локальні туристичні бізнеси Чернігівщини до участі 11:07

Державне агентство розвитку туризму презентувало національну програму, яка формує новий погляд на мандрівки Україною «Подорож до себе. Шляхи відновлення». Програма впроваджується за підтримки Міністерства розвитку громад та територій України у співпраці з ГО «Бренд Юкрейн».

У Чернігові відкрили економічний Хаб на базі Ветеранського простору 10:59

Чернігів отримав новий простір для розвитку підприємництва та економічної самореалізації.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:54

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

8 квітня: цей день в Україні і світі 10:22

День 1504 Російська агресія - Day 1504 Russian aggression