Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 9 лютого, 13:42:49

Сергій Журман: Відзначення Дня Соборності України сьогодні набуває ще більшої значущості

15.01.2015   17:08Агенцiя

22 січня відзначається День Соборності України. Основні організаційні питання по відзначенню цієї пам’ятної дати обговорено сьогодні, 15 січня на нараді, яку провів в.о. голови обласної державної адміністрації Сергій Журман.

У нараді взяли участь заступник голови облдержадміністрації Костянтин Лубенцов, голова обласної ради Микола Звєрєв, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, представники громадськості.

На початку заходу присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблих на сході країни.

Проект плану заходів був винесений на громадське обговорення, яке тривало з 29 грудня 2014 року по 12 січня 2015 року.

Ним, зокрема, в цей день в містах і районах області передбачено покладання квітів до пам’ятних знаків та пам’ятників видатним діячам українського державотворення, загиблим борцям за свободу і незалежність України.

В обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм пройде обласний тематичний захід за участю керівництва міста і області.

Напередодні планується провести засідання за «круглим столом» на тему «Соборність України і Чернігівщина: історія і сучасність».

Згідно з планом у Чернігівському літературно-меморіальному музеї-заповіднику М. М. Коцюбинського відбудеться літературний вечір та експонування виставки до Дня Соборності України; у Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. В. Г. Короленка – книжково-ілюстративна виставка «Без власної держави нема нації української».

Крім того, у загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладах області пройдуть тематичні заняття, засідання за «круглим столом», виховні та інформаційно-пізнавальні години.

– Сьогодні, коли гостро стоїть питання об’єднання країни, відзначення Дня Соборності України сьогодні набуває ще більшої значущості. Тому кожен з нас має підійти до виконання поставлених завдань з усією відповідальністю, - підкреслив Сергій Журман.

Останні новини Чернігівщини

Нічна атака дронами на Чернігівщину: загиблий і поранені, десятки вибухів за добу

Нічна атака дронами на Чернігівщину: загиблий і поранені, десятки вибухів за добу 12:23

Уночі агресор вдарив по Новгороду-Сіверському «геранями».

На вул. Оборонців Чернігова частково обмежать рух транспорту 11:36

З 09:00 10 лютого 2026 року до 13:00 13 лютого 2026 року у зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 200 мм по вул. Оборонців Чернігова поблизу перехрестя з вул. Гетьмана Полуботка буде перекрито одну смугу руху в напрямку від «П’яти кутів» до вул. Шевченка.

Козелецькі поліцейські оперативно затримали грабіжника

Козелецькі поліцейські оперативно затримали грабіжника 10:51

Поліцейські відділення № 1 (селище Козелець) Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 35-річного чоловіка, причетного до пограбування 73-річної пенсіонерки в селищі Козелець Чернігівського району. За фактом грабежу поліція розслідує кримінальне провадження.

“Bissquit” — триб’ют  “Snarky Puppy” у “Jazz-Кулісі”

“Bissquit” — триб’ют “Snarky Puppy” у “Jazz-Кулісі” 10:50

7 лютого 2026 року глядачі та музиканти джаз-бенду “BissQuit” знову об’єдналися у творчому просторі “Jazz-Куліси”: у залі Чернігівського обласного філармонійного центру вперше у новому році відбувся концерт в рамках проєкту, і присвячений він був творчості видатного американського джаз-ф’южн-бенду “Snarky Puppy”.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:46

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини