Атрошенко меру: "директор Скоробагатько – неадекватне рішення"
Хвилю обурення містян викликала новина про призначення Людмили Скоробагатько директоркою ЗОШ № 35(що на Масанах). Народний депутат України Владислав Атрошенко, до округу якого входить цей мікрорайон, відреагував на «непродумане та неадекватне» рішення – звернувся до профільних установ та публічно закликав відповідальних до його перегляду.
12 2014_Атрошенко у ЗОШ №35
«Як народний депутат України, обраний виборцями 206 округу, до складу якого входить школа №35 я обурений призначенням Людмили Скоробагатько на посаду директора цієї школи.
Безперечно, питаннями освіти та виховання молодого покоління мають опікуватися люди з бездоганною репутацією та з високою повагою громади. Пані Скоробагатько не відповідає цим критеріям і є досить одіозною особистістю, що видно з даного відео:
https://www.youtube.com/watch?v=uxWyI9rN04o
За свідченням багатьох чернігівців, вона була однією із тих, хто організовував та керував «тітушками» в Чернігові, брала участь у багатьох всеукраїнських заходах, використовувала адмінресурс та вела мітинги, які називали «антимайдан».
Я вимагаю від мера Чернігова переглянути прийняте ним особисто рішення про призначення Людмили Скоробагатько директором школи №35, а також закликаю висловитися з цього приводу начальників обласного та міського управлінь освіти, а також профільного відповідального за напрям освіти в міській раді пана Кухаря.
Як народний депутат я вже звернувся до міністрества освіти та профільного комітету Верховної ради. Запевняю, що це питання буде під моїм особистим контролем. Разом з громадою Чернігова, вчителями та батьківським комітетом школи №35 ми зможемо добитися відміни цього непродуманого та неадекватного рішення.»
PR
Останні новини Чернігівщини
Бібліотеки Чернігівщини розвивають цифрову грамотність: відбулися онлайн-тренінги для координаторів Хабів цифрової освіти 11:13
У Чернігівській області триває системна робота з розвитку цифрової грамотності населення. Протягом двох тижнів відбулися два п’ятиденні онлайн-тренінги для координаторів Хабів цифрової освіти – бібліотекарів, які щодня допомагають мешканцям громад опановувати цифрові навички, користуватися сервісами та впевненіше почуватися в інформаційному суспільстві.
Троє вчителів із Чернігівщини потрапили до короткого списку національної премії «Вчитель року 2025» 11:11
Троє педагогів із Чернігівщини стали фіналістами національної премії Goncharenko Centre’s Teachers Award, за результатами якої буде обрано «Вчителя року 2025». До короткого списку увійшли Світлана Петренко із Чернігова, Оксана Махлай із села Шатура, Ніжинського району та Яна Сташенко із Ніжина.
Народовладдя в дії: громади мають затвердити Статути до кінця 2026 року – підсумки вебінару від “Спілки Ініціатив Чернігівщини” 11:07
13 листопада відбувся вебінар "Статути територіальних громад: впровадження форм участі в контексті законодавства про народовладдя", організований об'єднання «Спілка Ініціатив Чернігівщини» спільно з Чернігівською ОВА.
Чернігівські поліцейські затримали двох підозрюваних у наркоторгівлі з партією «закладок» 11:04
Оперативники Чернігівського районного управління поліції затримали двох 33-річних місцевих мешканок, які підозрюються у розповсюдженні особливо небезпечних психотропних речовин шляхом «закладок».
На Чернігівщині внаслідок російських атак загинули дві жінки: поліція документує злочин росії 10:49
Сьогодні вночі російська армія завдала низку ударів безпілотниками по місту Городня Чернігівського району.