Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 листопада, 21:14:56

Пристрасті в Ніжинській мерії тривають

15.01.2015   08:09

На офіційному сайті Ніжинської міської ради з’явився проект рішення міської ради “Про обрання секретаря Ніжинської міської ради Чернігівської області шостого скликання“. повідомляють nizhyn.city.

Секретар є виконуючим обов’язки міського голови, у разі відсторонення останнього від посади, що за останніми подіями дуже вірогідно. Згідно з законом, через 20 днів цей проект повинні винести на розгляд сесії, та якщо він набере більшість голосів, Івашин В.А. стане секретарем міської ради. Раніше на посаду секретаря була висунута кандидатура Салогуба В.В.

Відповідно до …, міська рада вирішила :

1. Затвердити протокол лічильної комісії про результати таємного голосування за підсумками виборів секретаря Ніжинської міської ради Чернігівської області.

2. Обрати на посаду секретаря Ніжинської міської ради Чернігівської області шостого скликання Івашина В’ячеслава Анатолійовича.

3. Визначити, що це рішення набирає чинності за результатами спеціальної перевірки відомостей щодо Івашина В.А., необхідних для зайняття ним посади, пов’язаної з виконанням функцій місцевого самоврядування, проведеної відповідно до «Порядку проведення спеціальної перевірки відомостей щодо осіб, які претендують на зайняття посад, пов’язаних із виконанням функцій держави або місцевого самоврядування», затвердженого Указом Президента України від 25.01.2012 № 33/2012.

4. Міському голові Ліннику А. В. забезпечити :

4.1. проведення процедури прийняття Івашина В.А. на службу в органи місцевого самоврядування за результатами спеціальної перевірки відомостей про нього, як такого, що був обраний на посаду секретаря міської ради у порядку та у спосіб, визначені чинним законодавством України;

4.2. оприлюднення цього рішення протягом п’яти робочих днів з дня його прийняття шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Ніжинської міської ради.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань депутатської діяльності, депутатської етики, законності і правопорядку, охорони прав і законних інтересів громадян (Кубрак В. М.).

Останні новини Чернігівщини

Там де на зупинках

Там де на зупинках "плюс новий павільйон", має бути "мінус торговий кіоск", - Чернігівський міський голова 16:01

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко поставив вимогу при встановленні на зупинках громадського транспорту нових зупинкових павільйонів єдиного зразка і оновленні цих майданчиків максимально працювати над тим, щоби старі торгові кіоски звідти саме прибиралися, а не переставлялися вбік.

Андрій Прокопенко зустрівся із сім’ями загиблих бійців

Андрій Прокопенко зустрівся із сім’ями загиблих бійців 15:54

21 листопада, голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко зустрівся із родинами загиблих на війні воїнів, об’єднаних в громадську організацію «Єдина родина Чернігівщини».

Протягом тижня у порушників вилучено 71 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 34 од. заборонених знарядь лову

Протягом тижня у порушників вилучено 71 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 34 од. заборонених знарядь лову 15:44

За період з 14 по 21 листопада Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 33 порушення Правил рибальства.

Пройшов перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine

Пройшов перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine 15:32

20 листопада в ДПТНЗ «ЧВПУ» пройшов перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine з компетенції – слюсарні роботи.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 15:24

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.