Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 лютого, 14:39:20

Пристрасті в Ніжинській мерії тривають

15.01.2015   08:09

На офіційному сайті Ніжинської міської ради з’явився проект рішення міської ради “Про обрання секретаря Ніжинської міської ради Чернігівської області шостого скликання“. повідомляють nizhyn.city.

Секретар є виконуючим обов’язки міського голови, у разі відсторонення останнього від посади, що за останніми подіями дуже вірогідно. Згідно з законом, через 20 днів цей проект повинні винести на розгляд сесії, та якщо він набере більшість голосів, Івашин В.А. стане секретарем міської ради. Раніше на посаду секретаря була висунута кандидатура Салогуба В.В.

Відповідно до …, міська рада вирішила :

1. Затвердити протокол лічильної комісії про результати таємного голосування за підсумками виборів секретаря Ніжинської міської ради Чернігівської області.

2. Обрати на посаду секретаря Ніжинської міської ради Чернігівської області шостого скликання Івашина В’ячеслава Анатолійовича.

3. Визначити, що це рішення набирає чинності за результатами спеціальної перевірки відомостей щодо Івашина В.А., необхідних для зайняття ним посади, пов’язаної з виконанням функцій місцевого самоврядування, проведеної відповідно до «Порядку проведення спеціальної перевірки відомостей щодо осіб, які претендують на зайняття посад, пов’язаних із виконанням функцій держави або місцевого самоврядування», затвердженого Указом Президента України від 25.01.2012 № 33/2012.

4. Міському голові Ліннику А. В. забезпечити :

4.1. проведення процедури прийняття Івашина В.А. на службу в органи місцевого самоврядування за результатами спеціальної перевірки відомостей про нього, як такого, що був обраний на посаду секретаря міської ради у порядку та у спосіб, визначені чинним законодавством України;

4.2. оприлюднення цього рішення протягом п’яти робочих днів з дня його прийняття шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Ніжинської міської ради.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань депутатської діяльності, депутатської етики, законності і правопорядку, охорони прав і законних інтересів громадян (Кубрак В. М.).

Останні новини Чернігівщини

"Слово, обірване в Биківні". Відбулася відкрита лекція про митців - жертв репресій 13:33

Михайль Семенко, Майк Йогансен, Вероніка Черняхівська та десятки й сотні інших українських митців стали жертвами «Великого терору» й поховані в Биківні під Києвом.

Для постраждалих від домашнього насильства запрацювала

Для постраждалих від домашнього насильства запрацювала "гаряча лінія" 13:17

Сервіс цілодобово доступний за номером 15-47. Дзвінки є безкоштовними зі стаціонарних та мобільних телефонів, анонімними та конфіденційними.

NASA запустило ракету із деталями з чернігівських заводів

NASA запустило ракету із деталями з чернігівських заводів 12:37

У суботу, 15 лютого, із Центру космічних польотів на острові Уоллопс (штат Вірджинія, США) проведено перший у 2020 році пуск ракети-носія середнього класу «Антарес».

Близько тисячі працівників підготує служба зайнятості до весняно-польового сезону

Близько тисячі працівників підготує служба зайнятості до весняно-польового сезону 12:22

Весна традиційно пожвавлює попит на робочі руки, адже саме в цю пору року стартують весняно-польові роботи, тому кваліфіковані робітники на селі неабияк потрібні.

Відбулось позачергове засідання 67 сесії Ніжинської міської ради

Відбулось позачергове засідання 67 сесії Ніжинської міської ради 12:11

17 лютого під головуванням міського голови Анатолія Лінника відбулася позачергова 67 сесія VII скликання Ніжинської міської ради, у роботі якої взяли участь 22 зареєстрованих депутата, керівники комунальних підприємств, структурних підрозділів та виконавчих органів міської ради, представники Громадської ради та Ради підприємців, жителі міста та ЗМІ.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини