Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 13 грудня, 07:38:14

Керівники області та журналісти ознайомилися з процедурою отримання біометричних закордонних паспортів. ФОТО

15.01.2015   08:03

У Чернігові розпочато роботу з оформлення і видачі закордонних паспортів громадянина України, що містять безконтактний електронний носій із біометричними даними власника документа.

14 січня в Управлінні державної міграційної служби України в області відбулась презентація процедури оформлення біометричного закордонного паспорта. У ній взяли участь заступник голови обласної державної адміністрації Костянтин Лубенцов, голова обласної ради Микола Звєрєв, Чернігівський міський голова Олександр Соколов та представники ЗМІ.

Фахівці міграційної служби повідомили, що документи з електронним носієм інформації найбільш захищені від підробок та виключають можливість користування ними будь-якою особою, крім власника. Біометричний паспорт виглядає майже так само, як і звичайний закордонний паспорт.

Відмінністю є електронний чіп, вбудований в обкладинку паспортної книжки. На нього записується інформація про особу власника, яка є на сторінці даних паспорта, а також біометричні дані, оцифрований образ обличчя та підпис, відбитки вказівних пальців обох рук. Термін дії паспорта становить 10 років.

Строк оформлення біометричних документів складає 20 робочих днів у звичайному режимі та 7 робочих днів – у прискореному. Коштуватиме документ при оформленні за 20 днів - 518 гривень та 778 гривень за 7 днів.

На сьогоднішній день отримати нові документи виявили бажання близько 50-ти мешканців області. Наразі проводяться роботи зі встановлення обладнання у Деснянському і Новозаводському районних відділах міграційної служби міста Чернігова, а також у Ніжині та Мені.

Найближчим часом планується забезпечити необхідним обладнанням всі територіальні підрозділи міграційної служби області.

Інформацію про отримання біометричного паспорту можна отримати подзвонивши на «гарячу лінію» за телефоном 666-185.

Фоторепортаж Віктора Кошмала.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівщина планове завдання з призову виконала на 100 відсотків

Чернігівщина планове завдання з призову виконала на 100 відсотків 15:19

Загалом з Чернігівщини, згідно планового завдання, на військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань відправили понад 470 призовників.

Суспільне оновлює ранкове мовлення в регіонах

Суспільне оновлює ранкове мовлення в регіонах 14:57

За підтримки міжнародних партнерів Суспільне розпочало дослідження аудиторії в регіонах, щоб оцінити власні програми регіонального мовлення та їхню відповідність запитам аудиторії.

Антимонопольним комітетом накладено на

Антимонопольним комітетом накладено на "Чернігівгаз" штраф - 13 млн грн 14:40

АМКУ оштрафував 16 облгазів на 278 млн грн та зобов’язав порушників здійснити перерахунок побутовим споживача.

Названі переможці

Названі переможці "Футбольної Сіверщини – 2019" 14:28

Головна футбольна подія року, в рамках якої вшанували кращих представників чернігівського футболу - "Футбольна Сіверщина – 2019" відбулась 11 грудня.

Восьмі

Восьмі "Розумовські зустрічі" зібрали експертів з усієї України та із закордону 14:17

Близько 80 науковців, освітян, представників органів влади, громадськості, в тому числі з Білорусі, Польщі, США та різних куточків України зібралися сьогодні у Чернігові на традиційну міжнародну науково-практичну конференцію «Розумовські зустрічі».