Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 15 листопада, 08:38:04

Владислав Атрошенко пітримує звільнення Надії Савченко з російського полону

14.01.2015   17:41Агенцiя

У відповідь на закиди щодо неучасті у голосуванні за звернення до ПАРЄ з приводу Надії Савченко народний депутат України Владислав Атрошенко озвучив свою позицію в мережі facebook: «Хочу зазначити, що я вважаю Надію дуже мужньою людиною та бажаю їй якомога скорішого повернення на Батьківщину…

Я фізично не встиг проголосувати. Саме ж звернення я однозначно підтримую». Подаємо вашій увазі розширений коментар нардепа з цього приводу:

«Дешевим політикам чернігівського розливу, стосовно голосування звернення до ПАРЄ з приводу Надії Савченко, радив би не шукати «чорну кішку» в темній кімнаті, особливо, якщо її там немає.

Я декілька разів поспіль голосував за всі постанови, які стосувалися звільнення української льотчиці, яка, безперечно, є Героєм України.

Дивлячись на порядок денний, та враховуючи свій досвід роботи в парламенті, а також маючи ряд питань, важливих для виборців 206 округу та Чернігівщини, я сам визначаю, коли мені можна не перебувати біля свого місця для голосування. Це абсолютно не означає, що я в цей час не працюю.

Доводжу до вашого відома, що робота відповідального депутата, який ефективно використовує свій робочий час на благо виборця, полягає не в сидінні в залі з 10-ї до 18-ї години. Інколи важливіше вирішити важливі питання в кулуарах чи на якійсь зустрічі й тимчасово покинути зал Верховної Ради для голосування.

Деякі депутати, вперше обрані до парламенту, та не дуже розуміють принципи ефективної роботи, а тому намагаються шукати дешеві сенсації там, де їх немає. Хотів би зазначити, що, на жаль, для Чернігівщини немає ніякої різниці, є такі люди в парламенті чи немає, а також голосують вони з 10-ї до 18-ї чи ні».


PR

 

Останні новини Чернігівщини

Про індекси споживчих цін на товари та послуги. ДОВІДКА

Про індекси споживчих цін на товари та послуги. ДОВІДКА 08:36

За розрахунками Держстату, показник рівня інфляції в жовтні 2019 р. в області, як і в Україні, становив 100,7%.

У Мені безробітним презентували роботодавця

У Мені безробітним презентували роботодавця 08:24

Днями в Менській районній філії Чернігівського обласного центру зайнятості шукачам роботи презентували ТОВ «Мена-Авангард», якому наразі потрібні кадри.

Чернігівською митницею перераховано до бюджету за січень-жовтень понад 3,6 млрд гривень

Чернігівською митницею перераховано до бюджету за січень-жовтень понад 3,6 млрд гривень 08:02

Протягом 10 місяців Чернігівською митницею ДФС до державного бюджету перераховано понад 3,6 млрд гривень.

Відділ освіти, сім`ї, молоді та спорту однієї з райдержадміністрацій зобов’язано оформити правовстановлюючі документи на земельну ділянку

Відділ освіти, сім`ї, молоді та спорту однієї з райдержадміністрацій зобов’язано оформити правовстановлюючі документи на земельну ділянку 07:57

Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено в повному обсязі позовні вимоги Чернігівської місцевої прокуратури та визнано бездіяльність Відділу освіти, сім`ї, молоді та спорту однієї з райдержадміністрацій Чернігівщини протиправною.

В Прилуках поліція затримала підозрюваного у вбистві власної матері

В Прилуках поліція затримала підозрюваного у вбистві власної матері 07:54

Правоохоронці затримали чоловіка, який під час побутової сварки схопився за ніж та наніс низку ударів матері. Від отриманих травм жінка померла.