Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 6 серпня, 16:49:02

Владислав Атрошенко пітримує звільнення Надії Савченко з російського полону

14.01.2015   17:41Агенцiя

У відповідь на закиди щодо неучасті у голосуванні за звернення до ПАРЄ з приводу Надії Савченко народний депутат України Владислав Атрошенко озвучив свою позицію в мережі facebook: «Хочу зазначити, що я вважаю Надію дуже мужньою людиною та бажаю їй якомога скорішого повернення на Батьківщину…

Я фізично не встиг проголосувати. Саме ж звернення я однозначно підтримую». Подаємо вашій увазі розширений коментар нардепа з цього приводу:

«Дешевим політикам чернігівського розливу, стосовно голосування звернення до ПАРЄ з приводу Надії Савченко, радив би не шукати «чорну кішку» в темній кімнаті, особливо, якщо її там немає.

Я декілька разів поспіль голосував за всі постанови, які стосувалися звільнення української льотчиці, яка, безперечно, є Героєм України.

Дивлячись на порядок денний, та враховуючи свій досвід роботи в парламенті, а також маючи ряд питань, важливих для виборців 206 округу та Чернігівщини, я сам визначаю, коли мені можна не перебувати біля свого місця для голосування. Це абсолютно не означає, що я в цей час не працюю.

Доводжу до вашого відома, що робота відповідального депутата, який ефективно використовує свій робочий час на благо виборця, полягає не в сидінні в залі з 10-ї до 18-ї години. Інколи важливіше вирішити важливі питання в кулуарах чи на якійсь зустрічі й тимчасово покинути зал Верховної Ради для голосування.

Деякі депутати, вперше обрані до парламенту, та не дуже розуміють принципи ефективної роботи, а тому намагаються шукати дешеві сенсації там, де їх немає. Хотів би зазначити, що, на жаль, для Чернігівщини немає ніякої різниці, є такі люди в парламенті чи немає, а також голосують вони з 10-ї до 18-ї чи ні».


PR

 

Останні новини Чернігівщини

У серпні матеріальну допомогу від міста отримає 201 чернігівська сім’я з новонародженими малюками

У серпні матеріальну допомогу від міста отримає 201 чернігівська сім’я з новонародженими малюками 15:10

У Чернігові кожна родина при народженні дитини отримує підтримку від міста. Виплати здійснюються в рамках Програми підтримки народжуваності.

За загиблих у липні Захисників України помолилися у Чернігові

За загиблих у липні Захисників України помолилися у Чернігові 15:01

6 серпня в Чернігові у козацькому кафедральному соборі святої великомучениці Катерини Православної церкви України відповідно вимог карантину та рекомендацій Чернігівської облдержадміністрації проведено традиційну панахиду за усіма воїнами, які в ЛИПНІ 2020 року загинули в боях за незалежність України.

Обсяги реалізованої продукції промисловості. ДОВІДКА

Обсяги реалізованої продукції промисловості. ДОВІДКА 14:50

Підприємства області в січні–червні 2020 р. реалізували промислової продукції (товарів, послуг) на 15301,5 млн.грн.

СБУ викрила підпільний цех з виробництва контрафактного пального

СБУ викрила підпільний цех з виробництва контрафактного пального 14:44

Співробітники Управління Служби безпеки України в Чернігівській області у взаємодії зі слідчими ДФС викрили організовану групу, яка налагодила нелегальне виробництво і продаж фальсифікованих нафтопродуктів у промислових обсягах. «Прибуток» фігурантів становив майже 2 мільйони гривень щомісяця.

Андрій Прокопенко: Готуємось представити потенціал Чернігівщини на Третьому форумі регіонів України та Білорусі

Андрій Прокопенко: Готуємось представити потенціал Чернігівщини на Третьому форумі регіонів України та Білорусі 14:31

6 серпня голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко взяв участь у засіданні організаційного комітету з підготовки Третього Форуму регіонів України та Білорусі.