У Чернігові відкрили громадську приймальню народного депутата України Юрія Бублика
11 січня в Чернігові відбулося відкриття громадської приймальні народного депутата, куратора Чернігівської области від депутатської групи Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Юрія Бублика.
Як повідомив народний депутат, громадська приймальня працюватиме за адресою: проспект Миру, 29.
У цьому ж приміщенні здійснюватимуться безкоштовні юридичні консультації, про що буде повідомлено згодом. Зі своїми проблемами та пропозиціями чернігівці можуть звертатися у понеділок, вівторок, четвер та п'ятницю з 9:00 до 17:00.
Також народний депутат-свободівець проводитиме в Чернігові особистий прийом громадян. Зустрітися з Юрієм Бубликом мешканці обласного центру зможуть у приміщенні громадської при'мальні щомісячно.
Того ж дня Юрій Бублик зробив перший прийом громадян.
Останні новини Чернігівщини
10 лютого: цей день в Україні і світі 08:48
День 1448 Російська агресія - Day 1448 Russian aggression
Британські партнери передали 9 генераторів для прийомних родин та дитячого будинку сімейного типу Чернігівщини 16:58
Дев’ять генераторів різної потужності поїхали сьогодні до родин із Менської, Сосницької, Корюківської, Понорницької, Семенівської та Киїнської громад.
Платники Чернігівщини сплатили у січні 2026 року 2,2 млрд гривень податків та 1,2 млрд гривень єдиного внеску 16:56
Головне управління ДПС у Чернігівській області висловлює вдячність платникам податків за сумлінне виконання податкових зобов’язань та вагомий внесок у розвиток економіки й забезпечення функціонування соціальної, освітньої, медичної та інших важливих сфер життя держави та області.
Нічна атака дронами на Чернігівщину: загиблий і поранені, десятки вибухів за добу 12:23
Уночі агресор вдарив по Новгороду-Сіверському «геранями».
На вул. Оборонців Чернігова частково обмежать рух транспорту 11:36
З 09:00 10 лютого 2026 року до 13:00 13 лютого 2026 року у зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 200 мм по вул. Оборонців Чернігова поблизу перехрестя з вул. Гетьмана Полуботка буде перекрито одну смугу руху в напрямку від «П’яти кутів» до вул. Шевченка.