Уряд запланував створення суспільного мовлення та роздержавлення преси на 2015 рік
Кабінет міністрів України включив суспільне мовлення, роздержавлення преси, а також запуск іномовлення до програми дій уряду на 2015-2016 роки.
Ці напрями дій включено як складники інформаційної безпеки України до відповідного документу, ухваленого на засіданні Кабміну. Вони мають бути здійснені у 2015 році як частина «нової політики безпеки». Цікаво, що ними «інформаційна безпека», згідно з урядовою програмою, і обмежується, повідомляє Інститут медіа права.
Окрім того, до програми дій уряду на 2015-2016 роки включено запровадження електронної ідентифікації та електронного підпису громадянина та ухвалення закону про відкриті дані (як складники електронного врядування).
До програми дій уряду на 2015-2016 роки не було включено такі пункти з парламентської Коаліційної угоди:
посилення відповідальності за перешкоджання журналістської діяльності;
ліквідація Комісії з питань захисту суспільної моралі як державної інституції;
забезпечення прозорості та демонополізації медіавласності.
Нагадаємо, в текст парламентської Коаліційної угоди, яку було парафовано 21 листопада, внесені зобов’язання щодо: повноцінного запуску суспільного телебачення та радіо; проведення роздержавлення друкованих ЗМІ державної та комунальної форм власності; посилення відповідальності за перешкоджання журналістської діяльності, у тому числі фотокореспондентів та операторів; ліквідації Комісії з питань захисту суспільної моралі як державної інституції; забезпечення прозорості та демонополізації медіавласності, зокрема встановлення законодавчої заборони компаніям, зареєстрованим в офшорних зонах, на володіння українськими ЗМІ.
Останні новини Чернігівщини
У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22
У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.
За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20
У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.
На Чернігівщині ярими культурами засіяно майже 80% від запланованого 12:27
Аграрії області нарощують темпи сівби: під ярими культурами – 826,7 тис. га. Це становить майже 80% від запланованих обсягів.
Ніжинські поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 11:16
Оперативники Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний місцевий мешканець. Зловмисника затримали. Йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:14
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій а саме: 1 випадок загибелі на водних об’єктах та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.