Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 листопада, 20:00:23

Проблеми й турботи прийомної сім’ї з’ясовували в Чернігові

31.01.2012   13:12Агенцiя

24 січня заступник Чернігівського міського голови Анна Романова зустрілася з прийомними батьками та батьками-вихователями в Чернігівському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Зустріч мала на меті з’ясувати проблеми, що найчастіше постають перед прийомними батьками, батьками вихователями, вирішення яких потребує допомоги з боку органів виконавчої влади.

Прийомних батьків непокоїли питання щодо нарахування та виплати пенсій, зарахування трудового стажу батькам-вихователям, вирішення житлових проблем дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Учасники зустрічі також мали можливість надати власні пропозиції щодо поліпшення захисту дітей-сиріт, удосконалення існуючої нормативної бази з цих питань.

У обговоренні взяли участь директор міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, начальники та спеціалісти управлінь освіти і квартирного обліку міської ради, праці і соціального захисту населення Деснянської та Новозаводської районних у місті рад, відділу у справах сім’ї та молоді, служб у справах дітей районних у місті рад, управління пенсійного фонду України в м. Чернігові, міського центру зайнятості.

Представники виконавчої влади міста подякували присутнім за їх щоденну турботу і ласку, створення простору для зростання, розвитку своїх вихованців, прищеплення кожному з них соціальних та побутових навичок, необхідних у подальшому самостійному житті.


За інформацією міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 553 нових випадки COVID-19

Виявлено 553 нових випадки COVID-19 17:40

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 26 листопада в області зафіксовано 553 нових випадки COVID-19.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 13:22

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Чернігівщина приєдналась до Всеукраїнської акції

Чернігівщина приєдналась до Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства". ФОТОрепортаж 13:10

У середу, 25 листопада в Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок на Чернігівщині стартувала Всеукраїнська інформаційна кампанія «16 днів проти насильства».

В Чернігові з’явилась пам’ятна дошка герою-підпільнику

В Чернігові з’явилась пам’ятна дошка герою-підпільнику 12:38

13 листопада на будинку №7 по вулиці Родімцева міста Чернігів, відкрили меморіальну дошку підпільнику часів Другої Світової війни Олександру Дмитровичу Михайленку.

Капітальні інвестиції в Чернігівській області. ДОВІДКА

Капітальні інвестиції в Чернігівській області. ДОВІДКА 12:28

У січні–вересні 2020 р. обсяг капітальних інвестицій підприємств та організацій Чернігівщини становив 3638 млн.грн. Майже всі вони (99% загального обсягу) вкладені в матеріальні активи.