Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 14 листопада, 07:11:50

Проблеми й турботи прийомної сім’ї з’ясовували в Чернігові

31.01.2012   13:12Агенцiя

24 січня заступник Чернігівського міського голови Анна Романова зустрілася з прийомними батьками та батьками-вихователями в Чернігівському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Зустріч мала на меті з’ясувати проблеми, що найчастіше постають перед прийомними батьками, батьками вихователями, вирішення яких потребує допомоги з боку органів виконавчої влади.

Прийомних батьків непокоїли питання щодо нарахування та виплати пенсій, зарахування трудового стажу батькам-вихователям, вирішення житлових проблем дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Учасники зустрічі також мали можливість надати власні пропозиції щодо поліпшення захисту дітей-сиріт, удосконалення існуючої нормативної бази з цих питань.

У обговоренні взяли участь директор міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, начальники та спеціалісти управлінь освіти і квартирного обліку міської ради, праці і соціального захисту населення Деснянської та Новозаводської районних у місті рад, відділу у справах сім’ї та молоді, служб у справах дітей районних у місті рад, управління пенсійного фонду України в м. Чернігові, міського центру зайнятості.

Представники виконавчої влади міста подякували присутнім за їх щоденну турботу і ласку, створення простору для зростання, розвитку своїх вихованців, прищеплення кожному з них соціальних та побутових навичок, необхідних у подальшому самостійному житті.


За інформацією міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Останні новини Чернігівщини

Відбулася урочиста передача двох службових автомобілів для медичних працівників Іванівської та Киїнської амбулаторій

Відбулася урочиста передача двох службових автомобілів для медичних працівників Іванівської та Киїнської амбулаторій 15:44

13 листопада поточного року, відбулася урочиста передача двох службових автомобілів «Renault Duster» для медичних працівників Іванівської та Киїнської амбулаторій загальної практики сімейної медицини.

Верховна Рада проголосувала за проєкт закону щодо продажу сільськогосподарської землі

Верховна Рада проголосувала за проєкт закону щодо продажу сільськогосподарської землі 15:36

Відповідне рішення на засіданні Верховної Ради 13 листопада підтримали 240 народних депутатів.

Чернігівський пологовий будинокзустрічав

Чернігівський пологовий будинокзустрічав "ранніх пташок" 12:54

Саме так іноді лагідно називають діточок, що народилися передчасно.

Безхазяйний дитячий садок передано у комунальну власність територіальної громади Коропської селищної ради

Безхазяйний дитячий садок передано у комунальну власність територіальної громади Коропської селищної ради 12:28

Під час здійснення представницьких повноважень, Коропським відділом Бахмацької місцевої прокуратури встановлено, що на території Билського старостинського округу Коропської селищної ради знаходиться нерухоме майно, а саме нежитлова будівля, яке має ознаки безхазяйності.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини