Проблеми й турботи прийомної сім’ї з’ясовували в Чернігові
24 січня заступник Чернігівського міського голови Анна Романова зустрілася з прийомними батьками та батьками-вихователями в Чернігівському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
Зустріч мала на меті з’ясувати проблеми, що найчастіше постають перед прийомними батьками, батьками вихователями, вирішення яких потребує допомоги з боку органів виконавчої влади.
Прийомних батьків непокоїли питання щодо нарахування та виплати пенсій, зарахування трудового стажу батькам-вихователям, вирішення житлових проблем дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Учасники зустрічі також мали можливість надати власні пропозиції щодо поліпшення захисту дітей-сиріт, удосконалення існуючої нормативної бази з цих питань.
У обговоренні взяли участь директор міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, начальники та спеціалісти управлінь освіти і квартирного обліку міської ради, праці і соціального захисту населення Деснянської та Новозаводської районних у місті рад, відділу у справах сім’ї та молоді, служб у справах дітей районних у місті рад, управління пенсійного фонду України в м. Чернігові, міського центру зайнятості.
Представники виконавчої влади міста подякували присутнім за їх щоденну турботу і ласку, створення простору для зростання, розвитку своїх вихованців, прищеплення кожному з них соціальних та побутових навичок, необхідних у подальшому самостійному житті.
За інформацією міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
Останні новини Чернігівщини
Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17
Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.
Рада громад області: освіта, інвестиції, житло для ВПО та інші важливі питання розвитку 16:55
Чергове засідання Ради територіальних громад області відбулося у Чернігові 27 липня. На порядку денному – низка питань, що постійно в полі зору й на контролі ОВА, зокрема освоєння освітніх субвенцій, робота центрів життєстійкості, забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом, розроблення інвестиційних планів, забезпечення сталого мобільного зв’язку.
Анна Юр'єва — чемпіонка Європи серед юніорок з веслування на байдарках і каное! 16:13
З 23 до 26 липня в місті Сегед (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років, який зібрав найсильніших молодих спортсменів континенту.
У Чернігові вшанували українців, які загинули в полоні 15:37
У Чернігові вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.
Робота без бар’єрів 15:14
Водій, охоронник, вагар, логіст, менеджер, робітник з благоусторою– 10робочих місць у поточному році облаштовано роботодавцями Чернігівщини для людей з інвалідністю в межах компенсаційної програми служби зайнятості.