Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 листопада, 20:58:08

Підбили підсумки роботи відділу охорони громадського порядку

31.01.2012   08:17

В конференц-залі сектору зв’язків з громадськістю УМВС України в Чернігівській області виконуючий обов’язки начальника відділу охорони громадського порядку УМВС в області Андрій Вовк розповів про результати роботи відділу за минулий рік. Минулий рік був рясний на масові заходи – їх було проведено аж 5101, в них взяли участь близько 1,5 млн. громадян.

На охорону громадського порядку залучалися понад 18 тисяч працівників міліції та 567 військовослужбовців внутрішніх військ.

Минулорічна статистика свідчить про суттєве зменшення кількості скоєних в громадських місцях злочинів, зокрема, тяжких і особливо тяжких злочинів на 13,3%, умисних вбивств на 80%, грабежів на 35,6%, розбоїв на 21,2%, незаконних заволодінь транспортними засобами на 20%.

Протягом 2011 року співробітниками служб та підрозділів, задіяних в системі єдиної дислокації, а це патрульної служби, ДАІ, ДСО, “Беркут” особисто розкрито 680 злочинів. Також зазначені підрозділи брали участь в розкритті майже 8,5 тис. злочинів.

Підрозділи патрульної служби міськрайорганів УМВС області продовжували зміцнювати громадський порядок в місцях масового перебування громадян. Складено близько 32 тисяч адміністративних протоколів, з них:

ст. 178 КУпАП “Розлиття спиртних напоїв в громадських місцях” – 24531 протоколів
ст. 173 КУпАП “Дрібне хуліганство” – 1295
ст. 175-1 КУпАП “Паління у невстановлених місцях” – 2998

Відділом охорони громадського порядку УМВС області протягом 2011 року постійно проводився аналіз оперативної обстановки на території області, вивчалися причини та умови скоєння злочинів в громадських місцях та на вулицях. На основі аналітичних висновків проведено 569 відпрацювань населених пунктів зі складною оперативною обстановкою, 55 разів УМВС області направляло до міськрайорганів для надання практичної допомоги стройові підрозділи патрульної служби, РМОП “Беркут”, військовослужбовців ВВ.

Присутні також були поінформовані про ефективність роботи груп швидкого реагування (ГШР), які були створені для профілактики вуличної злочинності та залучення їх до охорони громадського порядку за ініціативою начальника УМВС в області генерал-майора міліції Олександра Михайлика.

З перших днів нововведення 15 жовтня і до кінця 2011 року групами швидкого реагування здійснено майже 3 тисячі виїздів за викликами; розкрито 143 злочини, у тому числі 93 “по гарячих слідах” (47 крадіжок різних форм власності, 2 пограбування, 14 фактів зберігання наркотиків, 3 факти порушення адміннагляду, ряд фактів нанесення тілесних ушкоджень різних ступенів тяжкості).

Також групами швидкого реагування припинено близько 9 тисяч адмінправопорушень, складено 6477 адміністративних протоколів, у тому числі 1001 за ст.130 КУпАП “Керування автотранспортом у нетверезому стані” та 3862 за ст. 178 КУпАП “Розпиття спиртних напоїв у громадських місцях”.

Підсумовуючи результати зустрічі, Андрій Олександрович нагадав про пріоритетні завдання для органів внутрішніх справ, визначені міністром внутрішніх справ Віталієм Захарченком, який задекларував принцип у діяльності міліції – людина понад усе, тому 2012 рік має стати для міліції роком якісних змін і кардинального руху вперед назустріч людям.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 553 нових випадки COVID-19

Виявлено 553 нових випадки COVID-19 17:40

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 26 листопада в області зафіксовано 553 нових випадки COVID-19.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 13:22

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Чернігівщина приєдналась до Всеукраїнської акції

Чернігівщина приєдналась до Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства". ФОТОрепортаж 13:10

У середу, 25 листопада в Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок на Чернігівщині стартувала Всеукраїнська інформаційна кампанія «16 днів проти насильства».

В Чернігові з’явилась пам’ятна дошка герою-підпільнику

В Чернігові з’явилась пам’ятна дошка герою-підпільнику 12:38

13 листопада на будинку №7 по вулиці Родімцева міста Чернігів, відкрили меморіальну дошку підпільнику часів Другої Світової війни Олександру Дмитровичу Михайленку.

Капітальні інвестиції в Чернігівській області. ДОВІДКА

Капітальні інвестиції в Чернігівській області. ДОВІДКА 12:28

У січні–вересні 2020 р. обсяг капітальних інвестицій підприємств та організацій Чернігівщини становив 3638 млн.грн. Майже всі вони (99% загального обсягу) вкладені в матеріальні активи.