Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 4 червня, 21:54:47

Офіційна заява ГФ "Самооборона Чернігівщини" про дві Самооборони. ДОКУМЕНТ

06.12.2014   08:23Агенцiя

«Самооборона» в Чернігові була створена після буремних подій Майдану на основі активних учасників «Революції Гідності».

Громадське формування з охорони громадського порядку та державного кордону «Самооборона Чернігівщини» було зареєстроване 30.05.2014 року рішенням виконавчого комітету Чернігівської ради. Діяльність формування здійснюється на основі ЗУ «Про участь громадян в охороні громадського порядку та державного кордону», Конституції України, інших законів України, актів Президента України і Кабінету Міністрів України, рішень місцевих державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування з питань охорони громадського порядку і державного кордону, боротьби із злочинністю та адміністративними правопорушеннями. Діє на основі статуту Громадського формування з охорони громадського порядку та державного кордону «Самооборона Чернігівщини». ГФ є самостійною одиницею та не підпорядковано жодній політичній силі, жодному можновладцю, чиновнику чи будь-якому об’єднанню.

Головним керуючим органом є загальні збори. Члени ГФ можуть бути членами різних партій, релігійних вподобань і т.п. Умови і порядок прийняття громадян до складу ГФ « Самооборона Чернігівщини» і вибуття з нього регламентується на основі 6 статті статуту.

За 10 місяців існування ГФ «Самооборона Чернігівщини», до наших лав долучились багато патріотів, не байдужих та соціально-активних жителів міста. Велика кількість членів «Самооборони» записались та воюють в різних військових підрозділах, захищаючи Україну в зоні АТО.

Було сформовано волонтерський центр, проведено та проводиться багато патріотичних акцій, ярмарок, благодійних концертів за для збору допомоги військовослужбовців та їх сімей.

Час іде і завдання ГФ «Самооборона Чернігівщини» розширюється і шляхи допомоги країні та її громадянам форматуються. Створено Громадську приймальню, де мешканці міста можуть звернутися за різною допомогою, в тому числі і правовою. «Самооборона Чернігівщини» являється локальною організацією, яка співпрацює з іншими активістами, формуваннями та всеукраїнськими організаціями.
Нещодавно в Чернігові про себе заявила нова організація – «Самооборона Майдану», яка є філією громадської організації, що підпорядковується наказам та рішенням штабу, який знаходиться в м. Києві.

Громадське формування «Самооборона Чернігівщини» і Громадська організація «Самооборона Майдану» керуються різними Законами України та мають різні логотипи.

Саме тому хочемо донести до жителів міста та області інформацію, що від тепер на Чернігівщині буде діяти дві САМООБОРОНИ.

ГФ «Самооборона Чернігівщини» співпрацює з багатьма організаціями, але не несе відповідальність за їх рішення і дії.

Останні новини Чернігівщини

В області підтверджено 250 випадків коронавірусної інфекції

В області підтверджено 250 випадків коронавірусної інфекції 15:28

4 червня по Чернігову та області виявлено 36 нових випадків інфікування Covid-19.

Кабінет Міністрів опублікував постанову про послаблення карантинних заходів в Україні з 5 червня

Кабінет Міністрів опублікував постанову про послаблення карантинних заходів в Україні з 5 червня 14:43

Відповідна постанова № 435 від 3 червня опублікована на Урядовому порталі.

"Прилуки в часі" 12:36

Прилуки – одне з найдревніших міст України, що розкинулося на мальовничих берегах тихоплинної річки Удай. Воно має багату, славну, героїчну та водночас трагічну історію. Цьогоріч місту виповнюється 935 років.

Ніжин: садочки відновлюють свою роботу з 9 червня

Ніжин: садочки відновлюють свою роботу з 9 червня 12:14

3 червня відбулось позачергове засідання міської комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Громадська рада при Чернігівській ОДА провела засідання президії

Громадська рада при Чернігівській ОДА провела засідання президії 12:06

Обговорити питання порядку денного чергового засідання Громадської ради при Чернігівській ОДА та інші важливі питання 3 червня зібралися члени президії.